м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркологічна клініка в Голосіївському районі "Пальміра"

Найкраща приватна наркологічна клініка в Голосіївському районі надає свої послуги цілодобово, анонімно і недорого.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Наркоманія - це соціальна проблема сучасного світу. А наркоман у сім’ї - це велика біда для його близьких і родичів. Самотужки наркозалежний не впорається зі своєю проблемою. Хоча дехто й намагається самостійно зав’язати, але, коли настає пік абстинентного синдрому, зриваються і трапляється знову рецидив.

Де лікувати наркоманію?

Наркологічна клініка в Голосіївському районі “Пальміра” - це можливість дати шанс на відновлення нормального життя без наркотиків і здоров’я. Тут працюють досвідчені лікарі - наркологи, психологи, соціологи, терапевти, які беруться навіть за найскладніші випадки.

Після проходження лікування в приватному наркологічному диспансері людина виходить повна сил і бажання почати нове життя, в якому не буде місця наркотичним препаратам. Слід також розуміти, що домогтися повного одужання без допомоги кваліфікованого персоналу неможливо.

Кожному пацієнту призначають певну комплексну методику, яка включає медикаментозне та психологічне лікування. Наркотики сильно впливають на мозок і психіку, тому паралельно з фізичною залежністю необхідно позбавлятися і від психологічної.

У приватному наркологічному центрі надаються комфортні умови проживання, комплексні методи лікування і реабілітації, можливість знайти своє хобі і забути про згубну залежність.

Лікування від наркозалежності в Голосіївському районі

Лікування наркозалежності - це тривалий і складний процес. Не варто сподіватися, що все пройде само собою, особливо, якщо це стосується абстинентного синдрому.

Абстинентний синдром виникає в перервах між дозами у наркозалежного і може тривати до місяця через наркотичне голодування. Про те, що в наркомана ломка, свідчать такі ознаки:

  • запаморочення;
  • слабкість у всьому тілі;
  • головні болі;
  • нудота;
  • м’язові спазми;
  • напади агресії, що різко змінюються депресією;
  • кровотечі з носа або горла;
  • непритомний стан;
  • загострення хронічних захворювань;
  • поява тахікардії.

Якщо ви застали людину в такому стані, її потрібно терміново везти в наркологічний реабілітаційний центр або викликати лікаря додому для зняття наслідків абстинентного синдрому. Але після цього, потрібно обов’язково переконати наркозалежного звернутися в клініку лікування наркоманії в Голосіївському районі Києва.

Лікування наркоманії анонімно

Якщо ви не хочете “світитися” або боїтеся, що про наркоманію дізнаються на роботі та в оточенні, то слід обрати саме анонімну наркологічну клініку в Голосіївському районі. У цій установі, на відміну від державних клінік, не потрібно потрібно повідомляти всі свої координати і всі особисті дані пацієнта залишаться конфіденційними.

Дуже часто колишнім наркоманам дуже складно влаштуватися на роботу, оскільки довіру до них втрачено. Після лікування в анонімному наркологічному центрі в Голосіївському районі міста Київ, у колишнього наркозалежного не буде “клейма наркомана” і ніхто не дізнається про його проблему.

Лікування наркозалежності в клініці Київ Голосіївський район

Лікування від наркоманії починається зі зняття “ломки” і подальшого очищення організму, шляхом введення препаратів для детоксу. Поза клінікою наркології цей процес безпечно виконати практично неможливо. Під час детоксикації можуть статися різні ситуації, особливо, якщо це наркоман зі стажем, які вимагатимуть присутності лікаря.

Після зняття хворобливого симптому, необхідно привести до ладу органи, які постраждали в результаті прийому наркотиків. Для цього проводиться ретельне обстеження зі здачею аналізів і після цього призначається медикаментозне лікування.

Потім проводиться зустріч із психотерапевтом, який з’ясовує причини, які передували початку вживання наркотиків і вибирається відповідний курс до одужання. Крім регулярних індивідуальних занять із психологом, наркозалежний має відвідувати групові заняття. На групових заняттях наркозалежні зустрічаються, знайомляться, спілкуються, діляться своїми успіхами один з одним. Така терапія позитивно впливає на процес відновлення і застосовується у всіх наркологічних центрах.

Крім медикаментозного та психологічного лікування в приватній наркологічній клініці наркозалежні займаються фізкультурою, йогою, арт-терапією та іншими справами, які допомагають відволіктися від думки про наркотики.

Вартість лікування в приватній наркологічній клініці

Вартість лікування наркозалежності не можна назвати дешевою. Кожна наркологічна клініка ціни виставляє залежно від від безлічі факторів. Клініка “Пальміра” - це висока якість лікування і надання гідного сервісу за доступними цінами. Керівництво клініки зацікавлене в тому, щоб допомогти якомога більшій кількості людей, тому про вартість лікування завжди можна домовитися.

Лікування алкоголізму в Голосіївському районі – від 2500 | Лікування алкоголізму в Голосіївському районі – від 2500 | "Пальміра" Кодування від алкоголізму в Голосіївському районі - від 5000 грн Кодування від алкоголізму в Голосіївському районі - від 5000 грн Виклик нарколога додому в Голосіївському районі - від 1800 ГРН Виклик нарколога додому в Голосіївському районі - від 1800 ГРН Лікування наркоманії в Голосіївському районі - від 2500 | Лікування наркоманії в Голосіївському районі - від 2500 | "Пальміра" Реабілітація наркозалежних у Голосіївському районі | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних у Голосіївському районі | Клініка Пальміра Виведення із запою вдома в Голосіївському районі - від 3500 ГРН Виведення із запою вдома в Голосіївському районі - від 3500 ГРН

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка