м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Реабілітація наркозалежних людей в Обухові - недорого й анонімно

Реабілітація наркоманів у приватному реабілітаційному центрі для наркозалежних "Пальміра" в Обухові та Київській області.
067 111 29 05
doctor

групове заняття на реабілітації

Наркологічний центр “Пальміра” в Обухові запрошує на реабілітацію наркозалежних, на підставі досвіду роботи ми гарантуємо повноцінне повернення до нормального життя після тривалого вживання заборонених препаратів. Наша установа використовує тільки індивідуальний підхід до кожного хворого, новітні та найефективніші методи впливу. У разі тривалого вживання наркотиків важлива не тільки хороша терапія, а й подальша реабілітація, що закріплює отриманий від лікування результат і попереджає рецидив захворювання. За допомогою наших програм людина звільняється від думок про заборонені препарати, правильно виставляє життєві пріоритети, розуміє, що є життя і без наркотиків. Ми допоможемо позбутися наркоманії в Обухові з гарантією. Центр реабілітації наркоманів допоможе навіть у найбезнадійніших випадках, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, справжні професіонали своєї справи.

Вартість реабілітації наркозалежних в Обухові

Повний курс відновлення цілком доступний за вартістю, основна оплата йде за проживання, залежить від обраних умов, це може бути індивідуальна палата або з сусідами, також сума залежить від терміну, проведеного у нас. На консультації з клієнтом обговорюються всі моменти оплати для уникнення подальших непорозумінь, громадянин завжди в курсі, за що платить. Усі платежі прозорі, зі складанням офіційного договору на проживання. Більш детальна інформація можна отримати за телефоном, телефонуйте в будь-який час, фахівці завжди на зв’язку, дадуть відповідь на всі запитання.

З чого складається наша програма реабілітаційних заходів

допомога наркозалежним

У процесі роботи в обов’язковому порядку має враховуватися психологічний аспект пристрасті до наркотиків, оскільки ця залежність утворюється за допомогою процесів сприйняття і мислення. Психіка має особливості, які штовхають людей до наркотиків, однією з причин є нестача емоцій, які отримують у звичайному житті, недостатня кількість гормонів радості в організмі. РЦ в Обухові для наркоманів допоможе ліквідувати тягу до заборонених речовин не тільки на фізичному рівні, а й на психологічному. Вся робота проходить за перевіреною методикою “12 кроків”. Програма довела свою ефективність протягом довгих років, тому успішно використовується і в нашому центрі. Полягає в корекції поведінки хворого на рівні його психіки, кінцевим результатом є його повноцінний вихід у зовнішнє життя, адаптація в соціумі.

Послідовність платної реабілітації в клініці “Пальміра”

Реабілітація наркозалежних в Обухові має такі етапи: Консультація з лікарем

 1. Медикаментозний вплив - програма підбирається для кожного хворого суворо в індивідуальному порядку, лікарські препарати, призначені фахівцем, нормалізують стан організму на фізичному та психологічному рівні, це своєрідний початок подальшої довгої роботи з наркоманом для досягнення потрібного результату;
 2. Психотерапія і психокорекція - психотерапевт проводить роботу з хворим для усвідомлення у нього цієї проблеми, фахівець намагається мотивувати людину на повну відмову від вживання заборонених речовин, допомагає розвинути або повернути втрачене почуття самодисципліни і відповідальності за себе та оточуючих;
 3. Соціальна адаптація - завдяки комплексній і важкій спільній роботі лікаря і пацієнта, відбувається зміна цінностей хворого, його пріоритетів для початку нового життя без наркотиків, також на цьому етапі закріплюються всі навички та знання, які людина отримала під час програми, відбувається адаптація в соціальному житті, в суспільстві.

Переваги вибору саме нашої реабілітаційної допомоги наркоманам

 • вибираючи наш приватний центр, клієнт має можливість отримання анонімної та безкоштовної консультації, також вся надається допомога повністю конфіденційна, ніхто не дізнається, що ви проходили у нас лікування;
 • цілодобова робота;
 • доступні ціни на всі послуги, що надаються;
 • комфортні умови перебування, палати з усім необхідним для повноцінного проживання;
 • професійні фахівці з великим досвідом роботи;
 • добрий і чуйний персонал;
 • розвиток нових інтересів і захоплень;
 • здорове та збалансоване харчування, прогулянки на свіжому повітрі;
 • усе необхідне для проведення медичних та реабілітаційних заходів;
 • тільки сучасні, перевірені та найефективніші програми допомоги;
 • індивідуальний підхід до кожного хворого, кожен пацієнт сприймається як окрема особистість зі своїми особливостями характеру та поведінки;
 • сприятлива, спокійна атмосфера.

лікар у білому халаті в холі

Завдяки роботі клініки і колосальній праці фахівців, наші пацієнти переосмислюють своє життя, знаходять його новий сенс. Реабілітація наркоманів в приватному наркологічному центрі в Обухові “Пальміра” допоможе побороти цю важку пристрасть, знайти нове життя.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка