м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркологічна клініка в Боярці

Найкраща приватна наркологічна клініка в Боярці та Київській області надає свої послуги цілодобово, анонімно і недорого.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Якщо ви або близька вам людина зіткнулися з наркотичною залежністю, варто якомога швидше звернутися по допомогу до фахівців. Самостійно позбутися залежності не вийде. Далі ми поговоримо про те, чи можливо назавжди позбутися залежності і якими перевагами володіє наркологічна клініка в Боярці.

Переваги лікування в стаціонарі

Приватний наркологічний центр має низку переваг, якщо порівнювати з державними установами. Головним плюсом є можливість пройти лікування повністю анонімно. Клініка наркологічна не розголошує інформацію про хворого та його близьких. Тому надалі не виникне проблем із працевлаштуванням і налагодженням стосунків із близькими, друзями.

Такі умови пропонує тільки анонімний наркологічний центр у Боярці. Тоді як при зверненні до державної установи не уникнути постановки на облік.

Щоб не втратити дорогоцінний час, рекомендуємо звернутися до фахівців відразу ж після виявлення перших ознак залежності.

Особливості лікування в клініці

Наркологічна клініка, ціни послуг якої є цілком прийнятними, працює з усіма хворими, незалежно від ступеня тяжкості захворювання. Клініка пропонує комплексний підхід до лікування та реабілітації, завдяки чому вдається позбутися залежності назавжди.

Крім медикаментозної підтримки, приватна наркологія в Боярці працює і над психоемоційним станом хворого. Так що клієнти регулярно займаються з психологами та психотерапевтами. Заняття можуть бути індивідуальними або груповими. Це дає змогу стабілізувати стан хворого, виробити стійку мотивацію жити тверезо і стабілізувати життя. Робота з психологами також знижує ризик рецидиву в майбутньому.

Наркологічний реабілітаційний центр у Боярці має штат фахівців різних профілів: фізичних терапевтів, психологів, психотерапевтів, наркологів і фахівців вузького профілю. Клініка наркології в Боярці проводить ретельне обстеження, хворий здає всі необхідні аналізи. Отримавши повну інформацію, фахівці розробляють унікальну методику лікування і відновлення. До кожного хворого фахівці знаходять індивідуальний підхід, завдяки чому вдається домогтися найкращих результатів.

До переваг також варто віднести і те, що приватний наркологічний центр має в своєму розпорядженні все необхідне обладнання для діагностики та лікування, тоді як державні установи не завжди мають у своєму розпорядженні навіть мінімальний набір обладнання.

У центрі клієнти перебувають під цілодобовим наглядом фахівців, так що можуть отримати всю необхідну допомогу в будь-який час дня і ночі.

Про Стаціонар

Платна наркологічна клініка працює з різними групами хворих, для кожного розробляється унікальна програма. Лікування починається з глибокої детоксикації організму. Для цього використовують сертифіковані препарати, які вводяться в організм за допомогою крапельниць і уколів. Також застосовуються і знеболювальні препарати, завдяки чому вдається швидко позбутися абстинентного синдрому. Детоксикація дає змогу очистити організм від продуктів розпаду наркотичних речовин та інших токсинів.

Далі анонімна наркологічна клініка в Боярці проводить ретельну діагностику, щоб виявити ступінь зруйнованості організму, те, робота яких систем була порушена і чи страждає людина від супутніх захворювань. Отримавши всю необхідну інформацію, фахівці розробляють унікальну програму відновлення і лікування. Враховується стать, вік і низка інших нюансів.

Приватний наркологічний диспансер індивідуально підбирає методики лікування. Клініка використовує тільки прогресивні методи, ефективність яких давно доведена. Клініка лікування наркоманії в Боярці приділяє увагу не тільки фізичному аспекту, а й психологічному.

Також клієнту допомагають із соціалізацією і подальшим поверненням у соціум. Після проходження повного курсу людина може знайти роботу або повернутися на посаду, яку обіймала раніше. Не виникне проблем і з налагодженням зв’язків із друзями, близькими. Тож після закінчення програми хворий може повернутися до повноцінного життя, назавжди забувши про проблему.

Лікування від наркозалежності в Боярці проводиться як стаціонарно, так і амбулаторно. Усе залежить від стану хворого та побажань рідних. Хворий може отримувати допомогу і після закінчення стаціонарного лікування. Це запобігає рецидиву та гарантує одужання.

Необхідну допомогу отримують і родичі хворого. Адже від них напряму залежить те, чи повернеться в майбутньому людина до вживання наркотиків чи назавжди забуде про це. Тільки комплексний підхід допоможе отримати найкращі результати.

Лікування алкоголізму в Боярці – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Лікування алкоголізму в Боярці – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму в Боярці - від 5000 ГРН | Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму в Боярці - від 5000 ГРН | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому в Боярці Виклик нарколога додому в Боярці Лікування наркоманії в Боярці - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Боярці - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних у Боярці - від 10000 ГРН | Реабілітація наркозалежних у Боярці - від 10000 ГРН | "Пальміра" Виведення із запою вдома в Боярці - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра Виведення із запою вдома в Боярці - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка