м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування наркоманії в Миронівці - анонімно і недорого

Лікування наркозалежності в Миронівці. Анонімні та сучасні методи лікування від наркоманії. Анонімність. Гарантія.
067 111 29 05
doctor

Ще донедавна наркоманію вважали згубною звичкою, побороти яку можна самостійно, використовуючи лише силу волі. Сьогодні ситуація змінилася і наркоманію визнали важким захворюванням, при якому обов’язково потрібне лікування наркотичної залежності.

Вік наркозалежних з кожним роком молодшає. Це пояснюється тим, що наркотики стають доступними і їхня кількість постійно зростає. Молодь з інтересу, не думаючи про наслідки, пробує один раз і опиняється на гачку залежності. А потім, щоб побороти цю проблему потрібні місяці, а іноді роки.

Де найкраще лікувати наркоманію

Наркоманія - хвороба, яка потребує комплексного підходу і складається з етапів, які обов’язково мають бути виконані. На першому етапі - усвідомлення хвороби наркоманом він повинен пройти консультацію нарколога, на якій лікар складе програму відновлення фізичного та психологічного здоров’я.

Починати лікування необхідно після визначення у людини ознак наркоманії. У цьому випадку буде потрібно менше часу і більша ймовірність успішного лікування.

У клініку лікування наркоманії в Миронівці наркозалежні часто потрапляють під час ломки або коли вже мають суттєві, а часом невиліковні проблеми зі здоров’ям. Лікарі нашої клініки мають великий досвід роботи з пацієнтами, які вживають різні види наркотиків і знають, як допомогти в будь-якій ситуації.

Для того щоб пацієнт пройшов усю програму лікування до кінця і не кинув усе на проміжному етапі, потрібно провести з ним серйозну мотиваційну роботу. ним серйозну мотиваційну роботу, яка є частиною психотерапії.

Особливості лікування наркотичної залежності в клініці Пальміра в Миронівці

У клініці лікування наркотичної залежності Пальміра створені всі умови для комфортного проживання наркозалежних. Установа забезпечена сучасним обладнанням та ефективними медичними препаратами, які дозволяють використовувати інноваційні методи лікування.

Лікування наркоманії в Миронівці складається з основних етапів:

  • зняття абстинентного синдрому;
  • детоксикація організму;
  • лікування;
  • реабілітація.

Абстинентний синдром є наслідком залежності організму від наркотиків. Проявляється він у всіх по-різному, доставляючи некомфортні відчуття. Серед стандартних симптомів, які відчувають наркомани під час ломки - це найсильніші головні болі, м’язові судоми, болі в кістках і суглобах, підвищення температури й артеріального тиску, тахікардія, загальна слабкість, втрата свідомості, озноб, нудота і блювота. Якщо вчасно не почати лікування від наркоманії, то людина, у якого організм уже сильно ослаблений через вживання наркотиків, може померти.

Зняття ломки в клініці в Миронівці здійснюється з використанням крапельниць зі швидкодіючими препаратами. Вони швидко полегшують стан наркозалежного, істотно знижуючи больові відчуття. Після зняття ломки в клініці зазвичай слідує процедура детоксикації організму і бесіда з психологом, який мотивує залежного почати лікування і покінчити із вживанням згубних речовин.

Під час детоксикації організму відбувається його очищення від залишків наркотиків і токсинів із застосуванням медичних препаратів. Після проходження цього етапу, хворий здає аналізи і проходить необхідне обстеження. За результатами аналізів лікар призначає відповідне лікування, спрямоване на відновлення пошкоджених органів і систем організму.

Паралельно з цим, у процесі лікування від наркоманії, пацієнт проходить психотерапію, спрямовану на відновлення психіки, яка страждає першою під час вживання наркотиків. Програма психотерапії включає індивідуальні заняття з психологом, групові заняття з наркозалежними, а також різноманітні заняття, спрямовані на відволікання від думок про наркотичну дозу.

Дізнатися точну ціну лікування наркоманії можна за телефоном або на особистій консультації у лікаря-нарколога. Вона буде залежати від сукупності факторів, з яких складається програма лікування наркозалежності. Але в будь-якому разі, вартість у клініці лікування наркоманії в Миронівці доступна для всіх.

Кодування від наркозалежності

Серед ефективних методів лікування наркоманії існує найбільш популярний - кодування. Закодуватися від наркотиків можна за допомогою медикаментозного методу та з використанням гіпнозу.

Суть медикаментозного кодування полягає в імплантації під шкіру або внутрішньом’язово ампули з препаратом, який при потрапляння в організм наркотику блокує дію ейфорії і замінює її на дуже болісні відчуття, які нагадують болі під час ломки. Больові відчуття можуть бути настільки сильними, що людина може впасти в кому або померти. Про наслідки вживання наркотиків після кодування лікар обов’язково попереджає пацієнта. Процедура може бути здійснена при отриманні згоди наркозалежного, після проходження ним детоксикації та за відсутності у нього протипоказань.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка