м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування наркоманії в Кагарлику - анонімно і недорого

Лікування наркозалежності в Кагарлику. Анонімні та сучасні методи лікування від наркоманії. Анонімність. Гарантія.
067 111 29 05
doctor

Наркоманія - це захворювання, яке призводить до тяжких наслідків. Крім нанесення шкоди всьому організму і психіці, у наркозалежних з’являється стійка фізична і психологічна залежність. При цьому практично ніхто з наркоманів не бачить або не хоче бачити проблему, стверджуючи, що в будь-який момент зможе “зав’язати з наркотиками”.

Ознаки наркотичної залежності

Зазвичай люди, які вживають наркотики, намагаються приховати цей факт від рідних і близьких. Але все одно, рано чи пізно, правда виходить на поверхню. Наркомана, як правило, видають симптоми, які можуть відрізнятися залежно від того, який вид наркотиків він вживає. Тому при перших підозрах або фактах вживання наркотиків слід негайно звертатися до спеціалізованої клініки для лікування наркотичної залежності.

Марихуана, гашиш

У наркозалежного, який вживає марихуану і гашиш з’являються такі ознаки:

  • дратівливість;
  • зниження апетиту;
  • тремор;
  • озноб;
  • пригнічений настрій.

Якщо людина один раз покурить травичку або споживе її похідні, то її накриє почуття ейфорії, вона розслабляється, втрачає зв’язок з навколишнім світом.

У разі тривалого вживання гашишу і марихуани з’являється сильна фізична і психологічна залежність. З кожним разом потрібне збільшення дози, а проміжки між прийомами стають коротшими. З’являються проблеми з пам’яттю і координацією рухів, з’являється синдром “вигорання”, пропадає інтерес до життя, відбувається руйнування мозку.

Опіум та його похідні

Опіум - дуже сильний наркотик, що викликає миттєву залежність. Як наслідок залежності, з’являється абстинентний синдром, який протікає з найсильнішими болями, м’язовими судомами, сильною пітливістю, проблемами з диханням, задишкою, загальною слабкістю і відсутністю апетиту.

Якщо вчасно не почати лікування від наркоманії, то можна зіткнутися з такими наслідками, як печінкова і легенева недостатність, проблемами із зубами, серцево-судинними захворюваннями. Також дуже частим явищем у наркоманів, які приймають опіум через ін’єкції, діагностують СНІД, ВІЛ, гепатити В і С, а також інші хвороби, що передаються через кров.

Дуже часто опіумні наркомани стають самогубцями через повну втрату сенсу в житті.

Кокаїн, ЛСД, амфетаміни

Кокаїн є найсильнішою психотропною речовиною. Результатом вживання білого порошку є зорові та слухові галюцинації. слухові галюцинації. Основними ознаками, які видають наркомана, що сидить на кокаїні, є:

  • підвищена збудливість і тривожність;
  • неадекватна поведінка;
  • проблеми зі сном;
  • напади агресії;
  • зниження ваги.

Залежність від кокаїну відбувається з першого вживання і вилікувати її можливо тільки в спеціалізованому закладі.

Клініка лікування наркоманії в Кагарлику Пальміра допоможе звільнитися від наркотичної залежності назавжди. Ми не обіцяємо, що процес буде швидким, але застосування ефективних методів лікування наркоманії дає дійсно 100% результат.

Ефективне лікування наркоманії в Кагарлику

Дуже важливо при лікуванні наркоманії дотримуватися комплексного підходу. Все лікування складається з етапів, які доповнюють один одного один одного.

На першому етапі здійснюється зняття ломки в клініці в Кагарлику і очищення організму від залишків наркотиків. Допомога при знятті абстинентного синдрому може здійснюватися як у домашніх умовах, так і в стаціонарі.

У клініці лікування наркотичної залежності Пальміра зняття абстинентного синдрому відбувається швидко з використанням сучасних препаратів. За допомогою крапельниці хворому вводять медичні препарати, які знімають хворобливі відчуття і сприяють виведенню наркотиків і токсичних речовин з організму. Після детоксикації з пацієнтом розмовляє психолог, який його переконує продовжити лікування в клініці, оскільки без його згоди продовжити лікування неможливо.

Лікування від наркозалежності включає в себе медикаментозне лікування, за допомогою якого відновлюють постраждалі від вживання наркотиків органи, а також психотерапію, спрямовану на відновлення психіки. На лікування наркоманії ціна формується залежно від застосовуваних препаратів і процедур, тривалості перебування в клініці та інших аспектів. Дізнатися точну вартість можна на консультації лікаря-нарколога.

Кодування від наркозалежності

Одним із популярних методів позбавлення від наркотичної залежності є медичне кодування. Воно здійснюється у клініці лікування наркоманії в Кагарлику лікарем-наркологом. Пацієнту після зняття абстинентного синдрому і повного очищення організму від наркотиків, вшивається підшкірно або внутрішньом’язово ампула з медичним препаратом. Під час потрапляння наркотику в організм, препарат вступає в реакцію і викликає сильні хворобливі відчуття, аналогічні тим, що бувають при ломці.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка