м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування наркоманії в Бучі - анонімно і недорого

Лікування наркозалежності в Бучі. Анонімні та сучасні методи лікування від наркоманії. Анонімність. Гарантія.
067 111 29 05
doctor

Наркоманія - це серйозне захворювання, з яким може зіткнутися кожен. До лав наркоманів потрапляють і підлітки, і дорослі люди, які потребують негайного лікування наркотичної залежності. Для успішного позбавлення від залежності необхідно підібрати надійну клініку, в якій забезпечується не тільки ефективне лікування, а й якісна психологічна реабілітація із застосуванням сучасних методик.

Клініка лікування наркоманії в Бучі “Пальміра” - це прекрасний варіант для тих, хто вирішив покінчити зі згубною звичкою назавжди. Лікування в стінах клініки проходить у комфортних умовах. Дружнє ставлення персоналу стимулює пацієнтів на якнайшвидше одужання і дотримання всіх лікарських показань. Кожному наркозалежному призначається індивідуальне лікування, в якому враховується термін вживання наркотиків, їх вид, стан загального і психологічного здоров’я, а також результати аналізів.

Ознаки наркоманії

Прийом наркотиків негативно відбивається на функціонуванні всього організму, а також завдає практично непоправної шкоди психіці. Тому, так важливо, за перших ознак або підозри у вживанні заборонених речовин, звернутися в центр лікування наркоманії.

Основні ознаки наркомана:

 • постійно розширені або звужені зіниці;
 • набряклість;
 • надмірна сухість шкірних покривів, що супроводжується свербежем і лущенням;
 • тремор пальців;
 • порушення координації рухів;
 • повна байдужість до свого зовнішнього вигляду;
 • наявність на шкірі слідів від ін’єкцій, шрамів і подряпин;
 • темні синці та мішки під очима;
 • напади невиправданої агресії, які чергуються з глибоким депресивним станом;
 • сухість у роті та постійна спрага;
 • з рота і від тіла виходить неприємний запах;
 • загострення хронічних захворювань і поява нових;
 • кровотечі з носа і горла.

Це основні ознаки, які можуть свідчити про вживання наркотичних речовин. Залежно від наркотику, який доставляється в організм, з’являються й інші симптоми. Слід також звернути увагу, якщо з дому зникають гроші та цінні речі, а також з’являються шприци, пакетики з різними речовинами тощо. Часто наркомани ходять у будь-яку, навіть у найспекотнішу погоду в одязі з довгими рукавами, маскуючи сліди від ін’єкцій.

Зняття ломки в клініці в Бучі

Ломка або абстинентний синдром з’являється у залежних у період припинення прийому наркотиків. Цей період супроводжується найсильнішими головними і м’язовими болями, нудотою, блювотою, слабкістю, тахікардією, в деяких випадках спостерігається втрата свідомості через зневоднення або ослаблення організму. Наркоман у цей час може нічого не їсти і не пити, а його думки зосереджені в отриманні чергової дози.

Ломка може тривати від 3 днів до кількох тижнів. У цей час в організмі наркомана трапляються сильні перевантаження і якщо в цей момент не надати наркозалежному допомогу, він може померти.

Зняття ломки в клініці в Бучі в клініці “Пальміра” здійснюється введенням ефективних медичних препаратів, які знімають біль і очищають організм від наркотичних речовин. Після зняття абстинентного синдрому важливо переконати наркозалежного продовжити лікування від наркоманії в клініці з проходженням подальшої реабілітації.

Кодування від наркозалежності в центрі “Пальміра”

У нашій клініці застосовуються ефективні методи лікування наркоманії, з яких одним з найпопулярніших є кодування. Закодуватися від наркотиків можна за допомогою медичних препаратів або з використанням методу гіпнозу.

У першому випадку, ампула з медичним препаратом вшивається під шкіру наркозалежного. Під час потрапляння в організм наркотику, наркоман не відчуває очікуване почуття кайфу. Замість цього у нього починається стан, який за симптомами нагадує сильний абстинентний синдром, з сильними болями, нудотою і, який може призвести або до коми, або смерті. Про це перед процедурою лікар обов’язково попереджає наркозалежного та його супроводжуючих.

Процедура виконується після проходження курсу детоксикації організму і за відсутності протипоказань.

Під час кодування за допомогою гіпнозу психотерапевт вселяє наркозалежному, що вживання будь-якої наркотичної речовини спричинить смерть. Процедура практично не має протипоказань. Лікар перед введенням у гіпноз перевіряє пацієнта на психологічну стійкість. Якщо відхилень немає, процедура проводиться.

Вартість лікування наркоманії

На лікування наркоманії ціна залежить від кількох чинників. Насамперед, від застосовуваних медичних препаратів, а також від також від тривалості перебування в клініці. Клініка лікування наркотичної залежності Пальміра надає доступні і що важливо, ефективні методи лікування, які гарантують 100% результат.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка