м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування наркоманії в Боярці - анонімно і недорого

Лікування наркозалежності в Боярці. Анонімні та сучасні методи лікування від наркоманії. Анонімність. Гарантія.
067 111 29 05
doctor

Наркоманія - хвороба, яка поширюється по всьому світу з немислимою швидкістю. На жаль, із розвитком фармацевтики, зростає і виробництво наркотичних речовин. Постійно з’являються нові доступні наркотики, які завдають організму та психіці людини суттєвої шкоди.

Якщо ви зіткнулися з випадком вживання наркотиків у вашій родині, необхідно одразу вживати відповідних заходів. Одним із найважливіших завдань є правильний підбір клініки для лікування наркотичної залежності.

Переваги лікування наркозалежності в клініці Пальміра

Однією з найкращих установ, які успішно борються з різними видами залежності, вважається клініка лікування наркоманії в Боярці Пальміра. Тут застосовуються виключно ефективні методи лікування наркоманії в комплексі з доступними цінами, що важливо. Лікування наркотичної залежності - це тривалий процес, який може розтягуватися на кілька місяців і навіть років. І в цей період наркозалежний повинен не втратити свого бажання повернутися до нормального життя без вживання заборонених речовин. У нас пацієнти живуть у комфортних умовах, які швидше нагадують номери готелю, ніж лікарняні палати. Вони отримують збалансоване харчування, протягом дня зайняті різними реабілітаційними та лікувальними процедурами і не думають, як прийняти чергову дозу.

Основні переваги нашої клініки:

 • клініка працює за державною ліцензією МОЗ;
 • штат укомплектований досвідченими професіоналами;
 • можливість отримання безкоштовної консультації цілодобово;
 • дотримання анонімності та конфіденційності;
 • комплексна програма лікування, яка спрямована на повне позбавлення від наркотичної залежності;
 • проведення психологами якісної мотивації пацієнтів, які чинять опір лікуванню;
 • комфортні палати з усім необхідним.

У цьому місці лікування наркоманії в Боярці буде проходити ефективно і комфортно для пацієнта.

Ознаки наркозалежного

Захоплення наркотичними речовинами не вдасться приховувати довго. Тому рано чи пізно про наркозалежність стає відомо близьким і рідним людям, які живуть разом із наркоманом. Наркотики згубно діють не тільки на всі органи та мозок людини, поступово руйнуючи їх, але й під їхнім впливом відбуваються зміни в зовнішності. І часто, саме зміни в поведінці та в зовнішності - це тривожний сигнал, який вказує, що слід вдатися до активних дій.

Впізнати наркомана можна за такими ознаками:

 • зміна поведінки, він може стати більш балакучим або мовчазним;
 • червоні запалені очі з постійно розширеними або звуженими зіницями;
 • напади агресії, що змінюються на стан ейфорії;
 • тремор рук;
 • проблеми з координацією рухів;
 • сірий колір обличчя;
 • шкіра стає дуже сухою і сверблячою;
 • псуються зуби;
 • через зниження імунітету наркомани частіше хворіють на інфекційні та респіраторні захворювання;
 • поява підозрілих предметів;
 • проблеми з грошима, поява нових боргів і невиплачених кредитів;
 • регулярні кровотечі з носа та горла.

При появі ознак наркозалежного або при підозрі у вживанні наркотичних засобів, необхідно застосовувати заходи. Провести бесіду, намагаючись переконати наркомана почати лікування в клініці і відновити здоров’я.

Явною ознакою наркозалежного є абстинентний синдром. Він з’являється, коли організм відчуває дефіцит наркотичних речовин. У цей період, який може тривати від кількох днів до кількох тижнів, наркозалежний відчуває дикі болісні відчуття в голові, м’язах і суглобах. Наркоман не в змозі пересуватися, у нього іноді немає сил навіть поїсти і сходити в туалет. Під час ломки наркоманів накриває постійне відчуття нудоти і безвиході, яке призводить до суїциду.

Для полегшення стану можна викликати нарколога додому або провести зняття ломки в клініці в Боярці. Після нормалізації стану і проведення повної детоксикації організму, наркозалежному буде запропоновано продовження лікування і проходження реабілітації в клініці. Психологи нашої клініки дуже багатьох наркоманів повернули до нормального життя, переконавши лікуватися і кинути згубну звичку.

Одним з ефективних методів позбавлення від наркотичної залежності є кодування. Закодуватися від наркотиків можна одним із двох способів:

 • медикаментозним;
 • дією гіпнозу.

Медикаментозний метод полягає у вшиванні ампули з препаратом під шкіру, який входить у реакцію з наркотичною речовиною, що потрапляє в організм. При цьому наркозалежний замість відчуття ейфорії відчуває сильні болі по всьому тілу, у нього може початися тахікардія, нудота, блювота, аж до втрати свідомості і впадання в наркотичну кому. О наслідки вживання наркотиків перед процедурою лікар обов’язково попереджає пацієнта. Маніпуляцію проводять після зняття абстинентного синдрому і проведення детоксикації.

Клініка лікування наркотичної залежності Пальміра - це можливість для наркозалежних відновити здоров’я і почати нове життя, в якому не буде місця наркотикам.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка