м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Реабілітація наркозалежних у Миронівці - недорого й анонімно

Реабілітація наркоманів у приватному реабілітаційному центрі для наркозалежних "Пальміра" в Миронівці та Київській області.
067 111 29 05
doctor

Наркоманія являє собою особливий хворобливий стан, за якого людина відчуває патологічний потяг до наркотичних та інших психоактивних речовин. Якщо ваша рідна або близька людина зіткнулася з проблемою наркоманії, не варто впадати у відчай або пускати все на самоплив. Наркоманія - хвороба нещадна і завжди має один результат - смерть залежного. Для того, щоб не дати людині остаточно зруйнувати своє життя, найкраще звернутися по допомогу до фахівців у галузі наркології. Центр реабілітації наркоманів (Миронівка) “Пальміра” разом з кваліфікованими і досвідченими фахівцями клініки лікування наркозалежних здатні допомогти кожному, хто опинився в, здавалося б, безнадійній ситуації. Який би вид наркотичної залежності не прийшов у життя людини, завдяки індивідуальному підходу і комплексному лікуванню можна домогтися дійсно високої ефективності лікування і реабілітації наркозалежних, зокрема й домогтися повної ремісії.

Наркоманія: як розпізнати симптоми залежності

Залежно від того, на якій стадії хвороби перебуває хворий, він може відчувати різні симптоми й ознаки залежності. Від цього також впливає і вибір методики в реабілітаційному центрі для наркоманів. Проте, якщо не лікувати наркотичну залежність, з часом вона призводить до повної деградації людини, помітно впливає на її фізичне та психічне здоров’я. Відбувається значне погіршення роботи мозку. Також страждає моральність і моральність. Наркомани не відчувають ніяких нормальних людських почуттів, а головним їхнім сенсом життя стає отримання чергової дози наркотику.

Реабілітацію залежних вкрай необхідно проходити в спеціалізованому реабілітаційному центрі наркозалежних, де працюють досвідчені наркологи і психотерапевти. Тільки фахівці зможуть знайти підхід і умовити наркомана на лікування і відновлення, допомогти знайти мотивацію і змінити вектор життєвих цілей. Це дуже важливо, адже лікування та реабілітація наркоманів неможлива без щирого бажання самого хворого одужати. Тільки коли пацієнт розуміє реальну картину свого стану і хоче повернутися до активного і здорового життя, ефективність будь-якої методики зростає в кілька разів.

На першій стадії наркотичної залежності часто хворим вдається приховувати свій стан. Проте, є низка ознак, які дають можливість виявити наркоманів:

 • червоні очі;
 • звужені або розширені зіниці, які не реагують на зміну світла;
 • загальмованість рухів і реакцій (а в деяких випадках прискореність, наприклад, після прийняття наркотику “швидкість”);
 • невиразне мовлення;
 • помітні зміни лицьової міміки;
 • різкі зміни апетиту (підвищення або навпаки повна відсутність);
 • проблеми зі сном (постійна сонливість або повна відсутність сну).

Допомога наркозалежним (Миронівка): дієві методики лікування наркоманії в центрі реабілітації наркозалежних

Існує безліч різних методик, які допомагають наркоманам впоратися з прогресуючою хворобою. Клініка реабілітації наркозалежних у Миронівці “Пальміра” використовує найбільш ефективні способи відновлення здоров’я пацієнтів із залежностями. Особливою ефективністю відрізняється метод “12 кроків”, завдяки якому можна комплексно вилікувати пацієнта: і фізично, і психологічно. У центрі допомоги наркоманам працюють досвідчені фахівці в галузі наркології та психотерапії.

Реабілітація для наркоманів (Миронівка) складається з комплексу процедур і заходів, кожен з яких спрямований на відновлення фізичного і психологічного здоров’я хворого. Процес відновлення завжди починається з комплексного обстеження, визначення стану здоров’я людини та її загальних фізичних особливостей. Також проводиться бесіда з залежним, що дозволяє фахівцям реабілітаційного центру від наркоманії скласти грамотний план лікування. Програма реабілітації наркозалежних включає такі процедури:

 • Детоксикація організму наркомана, що дає змогу купірувати синдром абстиненції. Завдяки введеним через крапельницю препаратів можливо не тільки позбутися токсинів, а й поліпшити загальний стан пацієнта.
 • Психотерапія - найважливіший етап лікування в реабілітаційному центрі для наркоманів (ціни вказані на сайті клініки лікування наркотичної залежності “Пальміра”), яка допомагає знайти новий сенс життя, відшукати мотивацію на лікування.
 • Медикаментозна терапія, що допомагає позбутися фізичної залежності, а також підтримувати життєдіяльність організму хворого при більш пізніх стадіях наркоманії.
 • Ресоціалізація наркозалежних, завдяки якій можна адаптувати хворих до життя без наркотиків.
Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка