м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Ефективне лікування алкоголізму в Миронівці

Центр лікування алкогольної залежності в Миронівці та Київській області "Пальміра" надає анонімну допомогу алкоголікам.
067 111 29 05
doctor

Алкоголізм – хронічне захворювання, яке виникає внаслідок зловживання спиртними напоями та набуття до них звикання. них звикання. Люди, які зіткнулися у своїй сім’ї чи близькому оточенні із залежними, розуміють масштаб трагедії.

Ефективне лікування алкоголізму передбачає комплексний підхід до вирішення проблеми. Тільки одночасне лікування фізичного і психологічного стану дасть позитивну динаміку. Також після проходження лікування алкоголізму в Миронівці в клініці Пальміра важливо пройти повний курс реабілітації.

Лікарі-наркологи клініки “Пальміра” підбирають кожному пацієнту індивідуальну методику, що вражає своїми результатами. Близькі та родичі алкозалежного повинні розуміти, що шлях до одужання довгий і для його досягнення необхідно докласти достатньо сил і терпіння.

Дуже часто родичі та близькі хворого не підозрюють, що людина стала залежною. Зазвичай ніхто не звертає уваги на щоденні випивання пари келихів вина за вечерею або пива після роботи. А коли помічають – уже терміново потрібне втручання фахівців.

Лікування алкоголізму анонімно в клініці Пальміра

У клініці Пальміра все лікування проходить анонімно. Ви можете не переживати, що інформація про пацієнта, який перебуває в клініці пацієнта вийде за її межі.

Головне завдання родичів – переконати алкозалежного піти до спеціалізованої установи і зробити це потрібно якомога раніше. якомога раніше. Прийняття проблеми – це перша сходинка в довгих сходах лікування і відновлення.

У реабілітаційному центрі для алкоголіків у Миронівці лікування алкозалежності проходить у кілька етапів.

На першому етапі проводиться очищення організму з використанням детокс методів. Також на консультації психолог намагається зрозуміти мотиви, які підштовхнули людину багато і часто пити. Зазвичай пацієнтам ставлять крапельниці з препаратами, які виводять токсини і залишки алкоголю з організму, а також додають седативні та заспокійливі ліки. Такий комплекс препаратів допомагає розслабитися, зняти больові відчуття, які мають місце під час похмільного синдрому та заснути міцним сном.

На другому етапі проводять обстеження пацієнта, здають аналізи та призначають лікування, яке спрямоване на відновлення органів і систем організму. Паралельно з цим проходить психологічна реабілітація, яка допомагає усвідомити залежному всю користь лікування і налаштовує на яскраве повноцінне життя без алкоголю.

На третьому етапі зазвичай проводиться кодування від алкоголізму в Миронівці. Цей метод вважається одним із найбільш ефективних. Кодування від алкоголю може проводитися медикаментозно або з використанням гіпнозу. Зазвичай більш популярний – перший варіант. Методика полягає в імплантації під шкіру ампули з препаратом, який у разі потрапляння в організм навіть малої дози спиртного спричиняє сильні болі, нудоту і блювоту. Ефект тримається на людському страху перед майбутнім болем і можливо навіть смертю.

Кодування під дією гіпнозу зазвичай призначається пацієнтам із хворим серцем та іншими патологіями, а також легковнушаемым. Пацієнту навіюють, що навіть невелика кількість спиртного може призвести до тяжких наслідків і навіть смерті.

Коли необхідно починати лікування від алкоголізму?

Як і будь-яке захворювання, алкоголізм краще лікувати на ранніх стадіях. Визначити, що близькій людині потрібна наркологічна допомога можна за такими ознаками:

 • кардинальна зміна в поведінці;
 • часті напади агресії, що змінюються депресією і тривожністю;
 • постійно випиває алкогольних напоїв вище норми;
 • провали в пам’яті;
 • короткі та тривалі запої;
 • важкі похмільні синдроми;
 • п’є поодинці та приховує цей факт.

На другій і наступних стадіях захворювання з’являються видимі симптоми:

 • набрякла, почервоніла шкіра обличчя;
 • судинні зірочки на шкірі;
 • тремор рук і ніг;
 • явні проблеми зі здоров’ям;
 • часті застудні захворювання;
 • неакуратність у зовнішньому вигляді;
 • проблеми на роботі та навчанні;
 • з’являються нові борги;
 • у колі спілкування з’являються підозрілі знайомі.

Якщо ви помітили прояв кількох ознак, необхідно одразу думати про те, як почати лікування в спеціалізованому закладі. В іншому випадку, наслідки будуть катастрофічні. З кожним днем залежний питиме все більше, з’являться різні хвороби, загостряться хронічні захворювання, а витягнути його з цієї безодні буде все складніше і дорожче.

У клініці лікування алкоголізму Пальміра залежні отримують другий шанс на нове життя без алкогольних напоїв, запоїв і похмільних синдромів. Численні відгуки наших пацієнтів говорять про те, що ми є одним з найкращих центрів, які позбавляють від згубних звичок назавжди.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка