м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Виведення із запою вдома в Миронівці

Термінове виведення із запою вдома в Миронівці та Київській області. Цілодобове купірування і переривання запою.
067 111 29 05
doctor

Запій являє собою важкий патологічний стан, який є характерним для більш пізніх стадій алкогольної залежності. Так, на другій і третій стадії алкоголізму через велику толерантність до спиртних напоїв і високого ступеня залежності одним із найважливіших симптомів алкоголізму є саме запійний стан. Найчастіше хворий може перебувати в запої від кількох діб аж до кількох місяців. При цьому що довше він перебуває в даному стані, тим серйознішими є наслідки для свого фізичного і психічного здоров’я. Виведення із запою (Миронівка) - найважливіший процес, який допоможе не тільки перервати перманентне розпивання алкоголю, але також і очистити організм від токсинів етанолу та інших шкідливих речовин. Крім того, саме виведення із запою, як частина детоксикації організму, є першим кроком на шляху лікування алкогольної залежності.

Виведення із запою вдома у жодному разі не можна проводити самостійно. Річ у тім, що процедура ця вельми складна і вимагає граничної уваги. В іншому випадку різке виведення із запою, крапельниця, неправильно підібрана або ж повна відмова від спиртного в запійний період, а також інші неграмотні дії можуть призвести до несподіваних і вельми серйозних наслідків. Дуже важливо, щоб виведення із запою на дому проводилося фахівцем, який не тільки підбере медикаментозний засіб для детоксикації організму, але також спочатку огляне пацієнта на предмет його загального стану (фізичного і психічного), а також оцінить ступінь запою. Клініка лікування алкоголізму “Пальміра” пропонує приватні послуги нарколога на дому, ціна яких вказана на сайті клініки.

Наркологія додому: основні етапи виведення із запійного стану

Важливо розуміти, що виведення із запою вдома не є комплексним лікуванням алкогольної залежності. Детоксикація організму - це лише перша частина в складному і довготривалому лікуванні залежності. Однак, термінове виведення із запою (Миронівка) являє собою екстрену допомогу, головним завданням якої є усунення гострого стану і стабілізацію роботи внутрішніх органів. При подальшому ж лікуванні можливо домогтися більш серйозних результатів, наприклад, позбавлення від патологічної тяги до вживання спиртних напоїв, а також проходження психологічної та соціальної реабілітації.

Виведення із запою з виїздом (Миронівка) складається з трьох основних етапів:

 1. огляд хворого і визначення стану його здоров’я, як фізичного, так і психічного, а також визначення ступеня запою та алкогольної залежності. Перед тим, як вивести із запою терміново, лікар нарколог зобов’язаний вимірювати вагу людини, її артеріальний тиск, пульс, а також дози випитого за сьогоднішній день і сумарну кількість днів перебування в запої. Також важливо розуміти, чи може хворий орієнтуватися в часі та просторі.
 2. Безпосереднє очищення організму - його детоксикація від токсичних компонентів, які затримуються в організмі і вбивають його зсередини. Без крапельниці від алкоголю вдома може суттєво постраждати робота таких органів, як печінка, нирки, головний мозок, серце та інших важливих компонентів людського організму. Виведення із запою вдома ( ціна вказана на сайті) під наглядом фахівців дозволяє грамотно підібрати багатокомпонентний засіб для медикаментозної детоксикації, за необхідності провести медикаментозну терапію, а найголовніше - безпечно і ефективно позбавити хворого симптомів алкогольної залежності. Пам’ятайте, тільки кваліфікований нарколог виведення із запою може провести грамотно й ефективно. Це вельми складна процедура, що має свої нюанси і ризики. Тому не варто ризикувати здоров’ям і життям залежного. Краще довіритися в цьому питанні професіоналам.
 3. Після того, як було проведено виведення із запою з виїздом додому, ціна якого доступна, необхідно задуматися про проходження повного курсу лікування від алкогольної залежності. Тільки після проходження повного курсу лікування можна з упевненістю стверджувати, що людина отримала шанс почати своє життя “з чистого аркуша”.

Клініка “Пальміра”: переваги вибору

Якщо ви вирішили не тільки прокапатися від алкоголю (ціна послуг вказана на сайті), але також пройти комплексне лікування алкоголізму, клініка пропонує не тільки амбулаторне ведення пацієнтів, а й і лікування в умовах стаціонару. Якщо необхідно терміново вивести із запою на дому в Миронівці, фахівці лікарської команди працюють цілодобово і готові допомогти людині позбутися наслідків алкогольного отруєння організму негайно. І пам’ятайте, детоксикація лише прибирає симптоми, а з причиною хвороби допоможуть позбутися в клініці “Пальміра”.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка