м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Анонімний виклик нарколога додому в Миронівці

Анонімний нарколог додому в Миронівці та Київській області. Недорого. Швидко. Ефективно. Цілодобово.
067 111 29 05
doctor

Наркотична та алкогольна залежність є актуальною проблемою людства. З кожним днем залежних людей стає дедалі більше, вік їхній невблаганно молодшає і боротися з проблемою стає важче. Наркоманом або алкоголіком стати легко, але ось лікування і відновлення займає дуже багато часу, сил і грошових витрат.

Коли необхідно викликати нарколога додому?

Алкоголік або наркоман у сім’ї - це трагедія, з якою доводиться жити рідним і близьким. Чим раніше почати лікування, тим більше ймовірності того, що залежного можна буде вилікувати і він повернеться до нормального життя. Першим кроком вирвати залежного з безодні наркотиків і алкоголю може бути виклик нарколога додому в Миронівці. Цю послугу можуть надати лікарі приватної клініки Пальміра.

Основним позитивним моментом приїзду лікаря нарколога додому в Миронівку - надання швидкої наркологічної допомоги, яка моментально полегшує стан залежного.

Викликати нарколога додому цілодобово потрібно, якщо ви зіткнулися з такими ситуаціями:

 • важкий похмільний синдром;
 • передозування наркотиками;
 • тривалий запій;
 • психоемоційні розлади;
 • агресивна поведінка на тлі вживання алкоголю або наркотиків.

Передозування, алкогольне та наркотичне сп’яніння або запійний стан супроводжується важкими станами організму. Це можуть бути сильні головні та м’язові болі, підвищення температури, кровотечі, слабкість, нудота, блювота, непритомні стани. Екстрений виклик нарколога додому при виникненні цих ситуацій буде реальним порятунком для залежного.

Дуже часто організм наркомана або алкоголіка не може впоратися з навантаженням, яке виникає внаслідок вживання психотропних речовин, і система “дає збій” у вигляді коми, а в деяких випадках - смерті.

Допомога лікаря-нарколога при виклику додому

Виклик нарколога додому з клініки Пальміра може бути здійснений у будь-який час доби. Ми працюємо цілодобово. Лікарі швидко приїдуть на виклик і після оцінки стану хворого проведуть необхідні маніпуляції. Процедури, які проводять лікарі нашої клініки такі:

 • виведення із запою, навіть дуже тривалого;
 • зняття абстинентного синдрому;
 • детоксикація організму;
 • кодування від згубних звичок;
 • консультативна допомога лікаря.

Зняття наслідків залежності займає від однієї години до кількох годин. А буває, за дуже складних ситуацій, що потрібен повторний виклик лікаря. Слід не забувати, що зняття симптомів і полегшення стану - це тільки один дуже маленький крок до одужання. Далі має бути серйозне лікування в клініці та подальша реабілітація. Тільки повний комплексний підхід може позбавити згубної звички назавжди.

Нарколог, який приїхав додому, зазвичай вводить залежному крапельницю з декількох препаратів. До її складу зазвичай входять сорбенти, що очищають кров і організм, седативні та заспокійливі, щоб допомогти організму розслабитися і добре поспати. У алкоголіків і наркоманів якість сну істотно страждає.

Після крапельниці стан хворого значно поліпшується. У нього з’являється апетит, він хоче спати, почувається більш розслабленим. Після того, як залежний прийде до тями, необхідно, щоб нарколог, який приїхав додому, провів бесіду з ним і його близькими і направляє в наркологічну клініку для подальшого лікування і реабілітації.

Алкогольна і наркологічна залежність це також психологічне захворювання. Фізичну тягу до алкоголю і наркотиків неможливо перемогти, якщо не “домовитися” з психікою. Психологічне лікування найкраще проходити в клініці під контролем лікарів.

Вартість виклику нарколога додому в Миронівці

Ціна виклику фахівця додому залежатиме від кількох чинників - ступінь тяжкості пацієнта, види маніпуляцій, які необхідно буде здійснити і вартість використовуваних препаратів. Але можете переконатися, що ціни у нас адекватні й одні з найнижчих.

Усі наші лікарі - кваліфіковані, мають сертифікати та ліцензії на надання наркологічної допомоги. Анонімний виклик лікаря нарколога додому - це гарантія повної секретності та впевненість пацієнта і його близьких у тому, що розголосу не буде.

Після того як лікар поїде, ви зможете до нього звертатися для продовження подальшого лікування, реабілітації та консультацій. У клініці Пальміра створені прекрасні умови для відновлення здоров’я від згубних звичок і повернення до нормального життя без наркотиків.

Можна здійснити виклик нарколога додому за телефоном або залишити заявку на сайті. Наші співробітники зв’яжуться з вами в найближчим часом для уточнення деталей, щоб якомога швидше надати вам медичну допомогу.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка