м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Анонімний виклик нарколога додому у Фастові

Анонімний нарколог клініки 'Пальмира' готова надати приватні послуги в Фастові та Київській області. Доступно, швидко, ефективно працюємо цілодобово.
067 111 29 05
doctor

Можливо кожен із нас так чи інакше стикався з темою наркоманії серед знайомих чи родичів, або ж сам колись це пережив. Це дуже делікатна тема, яка потребує особливої уваги до людини, що страждає на наркотичну залежністю. Якщо Ви просто зараз зіткнулися з цією темою вдома, наприклад ваша дитина, чоловік чи дружина страждає від цієї недуги, то перше, що слід зробити - подумати про виклик нарколога додому.

Нарколог з виїздом додому у Фастові

Часто люди з наркотичною залежністю намагаються самі впоратися з цією недугою. Але, на жаль, не всім це під силу. Оскільки після закінчення прийому психоактивних речовин або зниження їхньої дози після систематичного і тривалого прийому викликає певний стан у залежного, який називають “синдромом відміни” або абстинентним синдромом. Такий синдром є протилежним “синдрому залежності”. Що це означає? У такий період людина твереза, але її розум сп’янілий нестерпними фізичними і душевними муками. У такому стані людина зазвичай не хоче вживати їжу або воду. Організм вимагає тільки одного - отримати чергову дозу психоактивної речовини.

Абстинентний синдром може проявлятися за будь-яких форм залежності, починаючи від нікотинової, алкогольної залежності та закінчуючи опіодною або кокаїновою залежностями. Даний синдром ділиться на кілька фаз і симптоми, що їх складають різні для різних форм наркологічних залежностей. Для полегшення страждань потрібно насамперед купірувати симптоматику абстинентного синдрому. Це можливо зробити за допомогою транквілізаторів, міорелаксувальних препаратів, нейрометаболічних стимуляторів, вітамінних комплексів тощо. Але, вибір препаратів потрібно робити виходячи з типу залежності людини і типу прийому наркотичних речовин.

Наприклад, якщо людина вживала наркотичні речовини шляхом введення голки, то не варто їй призначати лікування у вигляді ін’єкційних уколів голкою. Потрібно пам’ятати, що важливо подбати про пацієнта, який страждає від “ломки”, кваліфіковано. Тому в клініці “Пальміра” є послуга цілодобового виїзду лікаря-нарколога додому у Фастові.

Клініка лікування наркотичної залежності “Пальміра”

Це саме те місце і ті кваліфіковані лікарі, які допоможуть вам або вашим близьким почати з “нового аркуша”. Високий рівень компетенції, багаторічний досвід успішної роботи з лікування наркотичних залежностей і реабілітації пацієнтів говорять багато про що. Тож не зволікайте і починайте “жити” вже сьогодні.

У Фастові вже тривалий час успішно функціонує клініка лікування наркотичної залежності Пальміра. Дана клініка у низці своїх послуг має послугу виклику нарколога додому у Фастові. Звичайно, потрібно проходити лікування і реабілітацію прямо у стінах клініки, але іноді, щоб наважитися піти в клініку, потрібно поговорити для початку з лікарем у комфортних для залежної людини умовах - наприклад у себе вдома. Тим паче багато хто з наркозалежних відчуває почуття сорому і страху, тому чудовим варіантом стане - анонімний виклик лікаря нарколога додому.

У клініці працюють кваліфіковані лікарі та психологи, починаючи від добродушних медичних сестер і закінчуючи іншим персоналом. На виклики приїжджають досвідчені лікарі-наркологи, які зможуть знайти підхід до будь-якого пацієнта на будь-якій стадії захворювання. Екстрений виклик нарколога додому може стати першим кроком до одужання вашого близького або знайомого. Після розмови з пацієнтом фахівець дає рекомендації пацієнту або тому, хто викликав медичного працівника. До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід у лікуванні та реабілітації, оскільки відіграє роль психічний і моральний стан пацієнта, види і терміни прийому наркотиків. Також безсумнівним плюсом є можливість виклику лікаря-нарколога цілодобово. І якщо навіть вночі стало погано людині з наркотичною недугою, їй не доведеться чекати і мучитися до ранку, оскільки персонал клініки “Пальміра” завжди на чергуванні.

Симптоматика залежності від наркотичних речовин

Буває так, що родичі навіть не підозрюють, що їхній близький хворий на наркотичну залежність або, можливо, їм здається або вони тільки здогадуються. Тому, є кілька простих симптомів, за якими можна визначити чи вживає людина чи вживає людина наркотичні речовини. Серед таких симптомів:

 • постійна роздратованість;
 • змінений розмір зіниць очей;
 • тремор кінцівок;
 • сіруватий колір обличчя;
 • темні кола під очима;
 • хвороблива худорба;
 • постійна відсутність “здорового” апетиту;
 • забудькуватість;
 • судоми;
 • надмірна гіперактивність або навпаки апатія.
Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка