м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування алкоголізму у Фастові

Центр лікування алкогольної залежності у Фастові та Київській області "Пальміра" надає анонімну допомогу алкоголікам.
067 111 29 05
doctor

Пропонуємо всім, хто цього потребує, комплексне і професійне лікування алкоголізму у Фастові. У домашніх умовах позбутися хвороби не вийде. Тому найбільш ефективним варіантом є стаціонарне лікування.

Етапи лікування алкоголізму

Фахівцями нашого центру може бути проведене кодування від алкоголізму у Фастові. Але це – лише один із кроків на шляху до одужання. Фахівці підбирають індивідуальну методику кодування, враховуючи при цьому вік, стать і тривалість вживання алкоголю. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта вдається домогтися найбільш позитивного результату.

Щоб можна було назавжди закодуватися від алкоголю у Фастові, необхідно застосовувати повний комплекс заходів. Першим етапом є мотиваційна бесіда із залежним. Необхідно визначитися з цілями лікування та дізнатися, яка саме причина підштовхнула людину до вживання. Відштовхуючись від цієї інформації, фахівцям вдається розробити унікальну програму лікування та відновлення.

Також ефективне лікування алкоголізму неможливе без очищення організму. Тому в стінах стаціонару проводиться якісна детоксикація. Процедура здійснюється за допомогою сертифікованих препаратів, які підбираються індивідуально. Щоб домогтися найкращих результатів, фахівці використовують крапельниці, уколи і таблетки. Тривалість очищення організму залежить від низки унікальних характеристик кожного клієнта. У домашніх умовах очистити організм від токсинів і продуктів розпаду алкогольних напоїв не вийде. Тому вам не обійтися без допомоги фахівців.

Якщо був діагностований алкоголізм, лікування у Фастові проводиться за індивідуальними програмами. Вони розробляються безпосередньо під кожного хворого. Тому для складання програми необхідно провести якісну діагностику хворого з використанням сучасного обладнання, інструментів та аналізів.

Нашими фахівцями буде проведено якісне та ефективне кодування від алкоголізму, ціна якого є більш ніж доступною для кожного. Але щоб назавжди позбутися залежності, також необхідна робота з психологами та психотерапевтами. Рідним хворого також рекомендовано працювати з психологами.

Тільки комплексний підхід до лікування дасть змогу назавжди забути про проблему. Комплекс заходів також запобігає рецидиву в майбутньому.

Ознаки залежності

Щоб домогтися найкращих результатів, необхідно якомога раніше звернутися по допомогу. Тому після виявлення перших ознак необхідно зв’язатися з нашим реабілітаційним центром. Тут буде проведено якіснелікування алкоголізму, ціна якого буде більш ніж доступною.

Першою ознакою залежності є часте вживання алкоголю, незалежно від того, є привід чи ні. Також залежний починає вживати алкоголь на самоті.

Нерідко хворі, щоб приховати факт вживання алкоголю, ховають спиртні напої навіть від близьких і рідних. Паралельно із цим розвивається толерантність до спиртних напоїв, тож хворому доводиться вживати більше, щоб досягти ейфоричного стану.

При цьому відбувається порушення функціонування основних систем і функцій організму. Погіршується як фізичний, так і психологічний стан хворого.

Виявивши деякі ознаки залежності, варто якнайшвидше звернутися до**реабілітаційного центру для алкоголіків у Нашими фахівцями буде надана комплексна і професійна допомога, що дозволить у стислі терміни повернутися до повноцінного життя.

Ми надаємо не тільки лікування, а й повне відновлення. Таким чином вдасться відновити як фізичний стан, так і психологічний. Також пропонуємо допомогу із соціалізацією та працевлаштуванням.

Переваги професійного лікування

Правильнекодування від алкоголю у Фастовідозволить назавжди залишити проблему в минулому. Ми надаємо своїм клієнтам повністю анонімну допомогу, що дозволить після лікування повернутися до колишнього життя. Нерозголошення інформації позитивно позначається на соціалізації хворого.

Також під час проходження лікування в умовах приватних клінік немає постановки на облік, чим заклади й відрізняються від державних. Тож ми рекомендуємо пройтилікування алкогольної залежності у Фастовів нашому приватному центрі.

Ми використовуємо тільки прогресивні методики лікування, які розробляються нашими фахівцями. Програми розробляють безпосередньо під кожного клієнта, при цьому медики враховують всі індивідуальні характеристики хворого і особливості протікання хвороби.

Наприклад, ми пропонуємокодування вдома у Фастові. Це може стати першим кроком до одужання і життя без вживання спиртних напоїв. Природно, в цьому плані важлива підтримка близьких і родичів.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка