м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Виведення із запою вдома у Фастові

Термінове виведення із запою вдома у Фастові та Київській області. Цілодобове купірування і переривання запою.
067 111 29 05
doctor

У сучасному світі алкогольна залежність охоплює багатьох людей. Усе починається цілком нешкідливо - ви пригощаєте себе випивкою у вихідні або на свята, і ні про що не думаєте, коли прокидаєтеся з похмілля після вечірки. Виникає бажання “поправити” здоров’я черговою дозою і, поступово, людина сама того не помічаючи переходить у запійну стадію. Під час під час запою постраждалі втрачають зв’язок із реальністю, абсолютно не усвідомлюють, що піддають своє здоров’я небезпечному отруєння. Першим кроком на шляху повного зцілення є своєчасне виведення із запою вдома. Вкрай необхідно, щоб саме досвідчений нарколог виведення із запою проводив чистку організму.

Професійне виведення із запою з виїздом Фастів

Клініка лікування алкоголізму Пальміра надає якісну програму одужання. Ефективні послуги нарколога на вдома ціна обговорюється з кожним пацієнтом. Тут береться до уваги фізичний і психологічний стан, а також індивідуальні потреби. Ми супроводжуємо і підтримуємо вас під час вашого лікування. Виведення із запою вдома здійснюється нашим досвідченим лікарем, який має великий досвід проведення подібної процедури. Після початкового огляду лікар-нарколог підбере необхідний лікарський засіб.

У сучасному світі розпивання вина, наприклад, вважається нормальним і часто навіть бажаним. Перш за все, важливу роль відіграють соціальні аспекти - після келиха вина покращується настрій, ви стаєте щасливішими і розслабленішими. Для деяких людей все так і залишається, тоді як інші впадають у вихор зловживання, не контролюючи дозу. Настає той момент, коли необхідна термінова допомога. Але через обставини потерпілий не може відвідати медичний заклад. Ми готові вивести із запою вдома у Фастові ефективно і безболісно.

Алкогольна залежність існує у всіх соціальних класах і професійних групах. У багатьох випадках постраждалі цього не помічають. Люди, залежні від алкоголю, намагаються максимально приховати свою залежність - зазвичай через сором або страху бути засудженими з боку оточуючих. Іноді можуть пройти роки, перш ніж прийде зізнання: так, у мене є проблема.

Не залишайтеся наодинці зі своєю проблемою, а зв’яжіться з нами вже зараз. Основними складовими нашої пропозиції є є комплексні заняття, які доповнюються індивідуально підібраними методами з широкого спектру орієнтовних груп, таких як профілактика рецидивів і боротьба зі страхом і напругою.

Наркологія додому або виведення із запою Фастів правильним шляхом

Виведення із запою з виїздом додому ціна адекватна для наших пацієнтів, не означає вилікуватися від цієї хвороби. Проведення очищення організму є тільки початковою точкою в подальшій лікувальній програмі. Але в разі необхідності вивести із запою терміново, то ми надаємо екстрену допомогу, щоб стабілізувати роботу нирок, печінки, усунути прояв агресивності хворого. Подальша терапія спрямована на позбавлення згубної тяги випивати та блокує подальше бажання. Для наших пацієнтів доступна також реабілітація психологічного та соціального плану.

Виведення із запоюФастів починається з огляду хворого, щоб визначити ступінь запою, його загальний стан. Лікар вимірює пульс і артеріальний тиск. Необхідно розуміти, скільки днів людина п’є, чи може орієнтуватися в часі. Далі потрібно провести очищення організму - виведення із запою крапельниця. Це обов’язково варто зробити, щоб усунути токсичні компоненти, які призводять до руйнування. Крапельниця від алкоголю вдома здійснюється шляхом введення у вену спеціальних ліків.

Після цієї процедури потерпілому рекомендується задуматися про те, щоб пройти повне лікування і тільки тоді абсолютно впевнено сказати, що ви побороли свою алкозалежність. Виведення із запою вдома ціна повністю виправдана, оскільки до вас приїжджають наші досвідчені лікарі, гарантуючи збереження ваших даних. Більш детальну інформацію, як вивести із запою на дому в Фастові або прокапатися від алкоголю ціна в особливих випадках - ви можете дізнатися на нашому веб-сайті або зателефонувати за вказаним номером. Співробітники клініки дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, і підтримають потрібною порадою.

Термінове виведення із запою Фастів, обстеження і комплексна терапія - з нами ви вийдете з порочного кола психологічного стресу, вживання алкоголю, страху перед реакцією оточуючих і безсилля позаду себе. Ви також дізнаєтеся, як ефективно змінити моделі поведінки, які впливають на вашу особисту та професійну сферу в повсякденності. У нашій клініці ви знайдете шлях назад до самостійного та вільного від залежності життя - у найкоротші терміни та в комфортних умовах.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка