м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування алкоголізму в Фастові з гарантією

Кодування від алкогольної залежності у Фастові та Київській області. Найкращі методи кодування від алкоголізму.
067 111 29 05
doctor

Залежності зазвичай розвиваються протягом тривалого періоду часу. Чим раніше людина пройде комплексне лікування, тим більше шансів на успіх. Кодування від алкоголізму - це група різних заходів, які дозволяють впливати на нервову систему потерпілого. Після їх проведення бажання випивати помітно знижується і з’являється тверде твердження, що розпивання спиртних напоїв є небезпечним для життя.

Що таке кодування від алкоголізму і коли про нього говорять

З будь-якою залежністю необхідно боротися в комплексі. Будь-які методики, заходи пов’язані між собою і є доповненням. Лікар тільки проводить саму процедуру, а далі все залежить від людини. Є відмінні симптоми, коли необхідна підшивка від алкоголізму. Якщо у вас або вашого близького протягом тривалого року (від 6 місяців) спостерігається неконтрольоване бажання випивати, до того ж обсяг постійно збільшується, зневага до сім’ї та своєї справи, з’являється сильне потовиділення, дратівливість, раптове тремтіння - вкрай необхідно звернутися по професійну допомогу. Що серйозніші медичні та соціальні наслідки залежності, то вища ймовірність необхідності термінового визначення у клініку.

Закодувати від алкоголю означає те, що у пацієнта з’явився страх від того, якщо він почне пити, то помре. На питання як відбуваєтьсякодування від алкоголізмувідповідь дуже проста. В організм хворого вводиться спеціальний лікарський засіб, що має тривалу дію. Якщо в кров потрапить алкоголь, то при змішуванні з медикаментом перетворюється на отруту.

Таке змішування дуже швидко вражає весь організм, смертельно впливаючи на життєво необхідні органи. Згодом, може настати смерть людини. Отже, кодування від алкоголізму як відбувається - із застосуванням медикаментів ( внутрішньовенне введення) і психологічний спосіб (застосування гіпнозу). Обидва методи є ефективними і можуть позитивно вплинути на алкозалежного. У будь-якому разі, перш ніж почати кодування від алкоголізму, лікар-нарколог проводить повне обстеження, проводить аналізи і виходячи з персональних потреб людини.

Кодування від алкоголізму Фастів: професійна допомога

“Правильний” час для лікування алкогольної залежності дуже індивідуальний і різний. Клініка лікування алкоголізму Пальміра пропонує провести кодування від алкоголізму недорого у Фастові. Протягом багатьох років кодування від алкоголю “зарекомендувало” себе як надійний спосіб. Наші пацієнти успішно пройшли процедуру. Перевагою також є анонімність. Вам не обов’язково навіть розповідати про це, весь процес займе кілька годин.

Наша команда - це лікарі та фахівці, які мають профільну освіту, великий досвід роботи та бажання допомогти нашим клієнтам одужати. Ми також підбираємо зручний для вас час. Кодування від алкоголізму ціна в нашій клініці доступна. Але, в будь-якому випадку, все визначається індивідуально. Ви можете ознайомитися з нашими цінами на сайті або зателефонувати, і співробітники клініки нададуть консультацію. Гарантуємо конфіденційність ваших даних.

Подальша реабілітація алкозалежних Фастів

Будь-які життєві зміни часто є стресом для організму людини. Незважаючи на те, що це позитивні зміни, варто подбати про себе в переломний момент. Після того, як буде проведено безпечне кодування від алкоголізму, почніть займатися спортом, щодня виходьте на свіже повітря, приймайте вітаміни та здорову їжу. Важливо підтримувати хороші стосунки з родичами, близькими людьми.

Психотерапевти або клінічні медичні психологи супроводжують наших клієнтів протягом усього реабілітаційного періоду (проводяться індивідуальна терапія, групова терапія, а також групи самодопомоги). Крім здатності зберігати утримання, важливими передумовами успіху є готовність активно боротися з причинами залежності та здатність реалізовувати отримані знання в нових діях. Постраждалу людину підтримують на її новому шляху протягом усього повсякденного життя. Під час подолання труднощів він або вона отримує критику, стимулювання та підтримку під час індивідуальних і групових обговорень.

Наша методика дає змогу забути про зловживання, навіть зовсім у маленьких дозах. Чоловік або жінка повністю змінює свій спосіб життя, з’являються нові знайомі, коло спілкування позитивно впливає на настрій. Ви знаходите заміну випивці. Наприклад, нове заняття або хобі. А, можливо, вирішите поділитися своєю історією з іншими, щоб і вони зважилися на крок до нового життя. Звертайтеся до нас якомога швидше, ми відповімо на всі ваші запитання.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка