м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Реабілітація наркозалежних у Фастові - недорого й анонімно

Реабілітація наркоманів у приватному реабілітаційному центрі для наркозалежних "Пальміра" у Фастові та Київській області.
067 111 29 05
doctor

Одним із найскладніших і найнебезпечніших захворювань сучасності вважається наркотична залежність. Наркоманія здатна негативно впливати абсолютно на всі сфери людського життя: фізичне і психічне здоров’я, психоемоційний стан, сім’ю, фінансове благополуччя, роботу, дружні зв’язки. Програма реабілітації наркозалежних не обмежується лише зняттям абстинентного синдрому. Центр допомоги наркоманам спрямований у своїй діяльності на те, щоб позбавити людину не тільки від “ломки”, але також вилікувати її фізичне і психічне здоров’я, допомогти соціалізуватися в суспільстві.

Без допомоги фахівців реабілітаційного центру наркозалежним самостійно позбутися наркотичної залежності практично неможливо. У переважній більшості відмова від прийому наркотиків без належного нагляду з боку фахівців завжди закінчується зривом хворого. Клініка лікування наркотичної залежності “Пальміра” прагне надати для кожного пацієнта комфортні умови для лікування в стаціонарі, а досвідчені фахівці з урахуванням усіх нюансів стану хворого підбирають найбільш ефективну методику подальшого лікування і відновлення людини. Завдяки професійним наркологам і психотерапевтам реабілітація залежних дає змогу повернути людину до нормального активного соціального життя без вживання наркотиків та інших психоактивних речовин і препаратів.

Ціни на послуги

Реабілітація для наркоманів (Фастів) - своєчасна допомога фахівців

Клініка лікування наркозалежних “Пальміра” проводить цілісне лікування та реабілітацію наркоманів, що дає змогу повернутися до нормального активного життя. Для цього центр реабілітації наркоманів (Фастів) застосовує різні методики лікування в комплексі, підбираючи їх виключно індивідуально залежно від багатьох факторів. Це і стан здоров’я хворого, його загального фізичного і психічного стану, стаж вживання наркотичних речовин, а також сама вживана речовина.

Реабілітаційний центр для наркоманів (ціни можна дізнатися на сайті) дає змогу не тільки ефективно впоратися з наркотичною залежністю, але також і надати пацієнтам комфортні умови проживання на період лікування і реабілітації в стаціонарі, цілодобова підтримка досвідчених фахівців, а також безпечне і цікаве проведення часу. Допомога наркозалежним (Фастів) у центрі полягає, перш за все, в наступному:

  • усвідомленні згубної пристрасті до наркотиків - це перший крок на шляху до одужання;
  • завдяки кваліфікованій допомозі психологів та психотерапевтів можливо усвідомити причину вживання наркотиків, пропрацювати ситуації-тригери, а також знайти правильні аргументи для припинення вживання психоактивних речовин;
  • психологи допомагають знайти мотивацію в кожному індивідуальному випадку, що допомагає сформувати мету для припинення вживання наркотиків;
  • у разі, якщо людина не помічає у своєму стані проблеми, досвідчений психолог допомагає знайти потрібні слова для прийняття позитивного рішення щодо подальшого лікування та реабілітації наркозалежних.

Для успішного відновлення залежних використовуються різні програми та методики, які фахівці клініки реабілітації наркозалежних у Фастові підбирають строго індивідуально. При цьому дуже важливо проводити комплексне лікування. Тільки використання безпосередньо декількох методик одночасно дає по-справжньому відмінні результати.

Реабілітація наркоманів: важливість процесу відновлення залежного

У своїй практиці центр реабілітації наркозалежних на чолі з психотерапевтами центру використовує ефективні методики лікування та відновлення хворих, завдяки яким хворий має можливість:

  • звільнитися від залежного стану;
  • відновити фізичне та психічне здоров’я;
  • допомогти в духовному аспекті, а також провести ресоціалізацію наркозалежних, яка допомагає в адаптації хворого та налагодженню соціальних зв’язків;
  • поліпшити особистісний ріст;
  • відшукати сенс життя;
  • змінити спосіб життя та переосмислити життєві цінності.

Реабілітаційний центр від наркоманії “Пальміра” - це місце, де кожен залежний знайде допомогу, де йому допоможуть позбутися згубної патологічної пристрасті та повернутися до здорового й активного життя з правильними цінностями. Курс лікування і відновлення в реабілітаційному центрі для наркоманів проходить у кілька етапів. Спочатку спочатку проводиться консультація нарколога і психолога, щоб оцінити стан хворого і підібрати правильну програму подальшого лікування. Потім важливо приділити особливу увагу психотерапії, трудовій терапії, ресоціалізації та іншим важливим моментам, які допомагають не тільки в лікуванні, а й в адаптації людини в суспільстві без наркотиків.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка