м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Виведення із запою вдома в Бучі

Термінове виведення із запою вдома в Бучі та Київській області. Цілодобове купірування і переривання запою.
067 111 29 05
doctor

Алкоголізм - хвороба, яка руйнує організм не тільки залежного, а й позначається на якості життя близьких і рідних людей, які проживають поруч. Виведення із запою є однією з найпопулярніших послуг, з якою звертаються до спеціалізовані установи.

Виведення запою вдома

Основною перевагою виведення із запою вдома є анонімність. Ніхто ніколи не дізнається для кого і коли знадобилася послуга наркологія додому. Фахівці, які приїжджають на виклик, зможуть впоратися з будь-якою проблемою, викликаною запоєм.

Виведення із запою здійснюється за допомогою крапельниці. Вивести із запою вдома в Бучі реально із застосуванням нових сучасних препаратів і технологій. Але щоб впоратися з алкогольною залежністю назавжди, необхідно запастися терпінням і часом і пройти повноцінне комплексне лікування алкоголізму в клініці під контролем лікарів.

Крапельниця від алкоголю вдома дає швидкий результат. Через кілька годин після потрапляння в організм препарату, людина може встати на ноги і повноцінно жити, якщо знову не зірветься і не почне знову пити.

У разі виникнення проблеми з вживанням алкоголю слід негайно звертатися до фахівців. Виведення із запою з виїздом додому ціна від клініки Пальміра досить адекватна, з огляду на високий рівень сервісу, що надається. Вартість обслуговування безпосередньо залежить від декількох факторів:

 • тривалість запою;
 • тривалість існування проблеми з алкоголем;
 • необхідність відновлення органів і психіки;
 • використовувані технології та лікування.

Хоча і виведення із запою вдома ціна адекватна, але рекомендується після процедури звернутися до фахівців і пройти повноцінний курс лікування та реабілітації.

Виведення із запою в клініці

Запій - це стан, який регулярно трапляється з алкозалежними. Він може тривати від двох днів до тижня. Цей стан супроводжується сильним навантаженням на організм, страждають буквально всі органи і психіка зокрема. Дуже правильно вивести із запою терміново в спеціалізованій клініці під наглядом лікарів. У клініці Пальміра використовують для допомоги алкозалежним інноваційні технології та препарати, які допомагають швидко відновитися після вживання спиртних напоїв.

У клініці паралельно з медикаментозним лікуванням використовується психологічна реабілітація, яка є важливим етапом у позбавленні від алкогольної залежності.

Після термінового виведення із запою в Бучі слідує обов’язкове лікування і реабілітація, тривалість і ціна яких залежать від безлічі факторів:

 • занедбаність процесу;
 • використання медичних препаратів і методик;
 • відновлення організму;
 • тривалість психологічної підтримки.

Одним із популярних методів боротьби з алкогольною залежністю є кодування від алкоголізму. Воно може здійснюватися медикаментозним способом і з використанням гіпнозу.

Застосування медикаментозного способу полягає у вшиванні ампули з препаратом під шкіру пацієнта або внутрішньом’язово. У разі потрапляння в організм алкоголю, залежний замість отримання задоволення відчуває неприємні відчуття, сильні головні болі, може виникнути нудота і блювота, занепад сил, аж до втрати свідомості. Знаючи, які неприємні та болісні відчуття на нього чекають, алкозалежний стримується і перестає думати про вживання згубних речовин. Перед процедурою лікар обов’язково попереджає про наслідки вживання алкоголю пацієнта та його родичів. Проводиться процедура тільки після отримання згоди алкозалежного.

Використання кодування із застосуванням гіпнозу найчастіше зустрічається, якщо пацієнт має протипоказання до використання медикаментозного способу. Психолог або психотерапевт вводить у стан гіпнозу і вселяє, що вживання алкоголю може призвести до серйозних наслідків і навіть смерті.

Дуже важливо, щоб після виведення із запою вдома алкозалежний визнав себе хворим, якому необхідна термінова допомога. Алкоголіків відрізняє їхній зовнішній вигляд. Це зазвичай люди, які втрачають нормальний вигляд, мають одутлувате обличчя, судинні зірочки, тремор кінцівок, нетверду ходу, неприємний запах від тіла.

Виходом із цієї ситуації є комплексне лікування та реабілітація в центрі допомоги алкозалежним. Відновлення організму має проходити паралельно з відновленням психіки і позбавленням від постійного бажання - прийняти якусь певну кількість алкоголю. -якусь певну кількість алкоголю.

У клініці лікування алкоголізму Пальміра працюють виключно фахівці з великим досвідом роботи, створено комфортні умови для проживання, використовуються інноваційні методики лікування і препарати, які ефективно борються з проблемами залежності.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка