м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Реабілітація наркозалежних у Бучі - недорого й анонімно

Реабілітація наркоманів у приватному реабілітаційному центрі для наркозалежних "Пальміра" в Бучі та Київській області.
067 111 29 05
doctor

Наркотики змінюють свідомість людини одразу після їхнього вживання. Змінюються звички, характер, стираються поняття моральності та моралі. Дуже часто захоплення наркотиками стає причиною скоєння злочинів. Ще кілька років тому наркомани вважалися людьми, які мають згубну звичку. Наркоманія сьогодні - це хвороба, яку потрібно лікувати, як і будь-яку іншу недугу, щойно з’являться перші симптоми.

Для чого потрібна реабілітація залежних

Самостійно впоратися з наркотичною залежністю неможливо. Лікування та реабілітація наркозалежних повинні проходити в спеціалізованому закладі під невсипущим контролем медичного персоналу. Вибираючи реабілітаційний центр для наркоманів Пальміра, ви можете бути абсолютно впевненим, що тут створюються максимально комфортні умови під час проведення реабілітації наркоманів.

Програма реабілітації наркозалежних включає комплекс різних заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного здоров’я людини. У ній зазвичай задіяні фахівці різного профілю - наркологи, психотерапевти, соціологи, психологи. У клініці лікування наркотичної залежності Пальміра максимально допомагають адаптуватися і усвідомити, що життя без наркотиків це набагато крутіше і яскравіше, ніж “під допінгом”. Багато наркозалежних під час проходження реабілітації для наркоманів у Бучі вчаться заново жити і дивитися на світ зовсім іншими очима.

Коли слід починати реабілітацію наркоманів

До реабілітаційного центру наркозалежних слід звертатися щойно ви дізналися про згубну звичку своєї близької людини. Однак, слід розуміти, що без добровільної згоди пацієнта жодна приватна клініка не буде надавати допомогу наркозалежним у Бучі. Наркозалежний повинен усвідомити і прийняти той факт, що вживання наркотиків уже не є для нього згубною звичкою, а є складним захворюванням, яке руйнує весь організм.

Ознаки, які видають наркомана і після визначення яких слід негайно звертатися до центру реабілітації наркозалежних:

  • запалені, червоні очі;
  • сильно звужені або розширені зіниці;
  • залежних від марихуани видають губи яскраво-червоного кольору, постійний кашель і сильна спрага;
  • ті, хто вживає кокаїн, вирізняються агресивною поведінкою і супроводжуючим постійно тривожним станом, вони надмірно пітніють, часто спостерігається кровотеча з носа, нюх і відчуття смаку може бути втрачено або сильно притуплено;
  • наркозалежні від психостимуляторів роблять людину збудливою, її вирізняють різкі рухливі рухи, часто зникає почуття контролю над собою, через що вони стають агресивними.

Зазвичай вживання наркотиків супроводжується кардинальними змінами в житті та поведінці. Раніше поступлива і добродушна людина може стати агресивною і неосудною. Змінюється коло знайомих і друзів, можуть зникати з дому цінні речі та гроші. Надати допомогу наркозалежним у Бучі необхідно якомога раніше, щоб уберегти близьких від скоєння злочину. Слід розуміти, що наркозалежні готові на багато що, щоб дістати дозу.

Лікування в центрі реабілітації наркозалежних

Як і лікування будь-якої хвороби, лікування наркоманії починається з діагностики, проходить поетапно. Лікар-нарколог на консультації в центрі реабілітації наркозалежних проводить первинний огляд і з’ясовує, як довго і які заборонені препарати приймала людина. Далі пацієнт направляється на обстеження і здачу необхідних аналізів, які показують ступінь руйнування організму. Виходячи з цього, призначається лікування, перед яким проводиться обов’язкове очищення організму від залишків наркотиків - детоксикація.

Процес лікування наркозалежності в клініці реабілітації наркозалежних у Бучі складається з медикаментозного та психологічного лікування. Під час вживання наркотиків руйнуються не тільки всі органи і мозок, а й сильний удар припадає на психіку.

Дуже важливим етапом є ресоціалізація наркозалежних, яка є обов’язковою складовою під час реабілітації в клініці лікування наркозалежних. Під час цього етапу наркозалежний вчиться жити в соціумі, спілкуватися з іншими людьми, не вживаючи наркотики. Ресоціалізацію неможливо провести без фахівців, які складають індивідуальну програму для конкретного наркозалежного.

Реабілітаційний центр для наркоманів ціни

Лікування та реабілітація наркотичної залежності - тривалий і складний процес. Для подолання хвороби потрібно докласти чимало сил і запастися терпінням. І звичайно, багатьох цікавить скільки коштують послуги в центрі допомоги наркоманам. Вартість лікування залежить від тривалості лікування, використовуваних методик і препаратів, а також ступеня занедбаності організму.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка