м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Анонімний виклик нарколога додому в Бучі

Клініка "Пальмира" пропонує лікування від запою в Києві та області. Наші послуги включають в себе виведення, переривання і комплексне лікування запою
067 111 29 05
doctor

Як наркоманія, так і алкоголізм є найтяжчими захворюваннями сучасності. Психотропні речовини і алкоголь позбавляють людей не тільки соціальних благ, здоров’я, сім’ї, цінностей, розуму, але також і життя. Щорічно тисячі людей помирають від передозувань. Для того, щоб не допустити подібної участі, варто гранично уважно ставитися до своїх близьких і дітей. І якщо ви помітили в поведінці рідної людини щось недобре - не зволікайте, а зверніться по допомогою до кваліфікованого фахівця. Клініка лікування наркотичної залежності “Пальміра “ пропонує допомогу хворим, у чиє життя прийшли наркотики, алкоголь або інші психоактивні речовини. Усвідомити наявну проблему та вчасно звернутися по допомогу - це перший крок на шляху до одужання. А у випадку з наслідками вживання наркотиків і спиртного нарколог додому надасть екстрену допомогу в разі ломки, передозування або інших проявів згубної пристрасті, що руйнує людину по всіх фронтах.

Платний нарколог додому (Буча): причини відмови від лікування

Незважаючи на той факт, що кількість нарко- та алкохворих щороку зростає, статистика звернень людей по допомогу справді не втішає. Чому ж хворі готові й далі страждати, вбивати себе зсередини своїми ж руками, аніж звернутися по допомогу до лікаря? Фахівці виділяють три головні причини подібного рішення відмови викликати нарколога для отримання відповідної допомоги:

 1. заперечення пацієнтом наявності в нього хвороби. Практика показує, що більшість наркоманів і алкоголіків на ранніх стадіях абсолютно не усвідомлюють реального стану свого здоров’я. Такі люди впевнені в тому, що в будь-яку хвилини можуть відмовитися від вживання наркотиків або алкоголю, а не роблять цього виключно з власної волі. Однак, лише 3% від усіх наркоманів та алкоголіків на ранніх етапах залежності в змозі самостійно відмовитися від психоактивних речовин.
 2. Другою причиною відмови у виклику нарколога є, як не дивно, прийняття хвороби. Найчастіше, це настає на другому або третьому етапі залежності, коли хворий повністю усвідомлює всю ту шкоду, що завдається ним своєму організму і психіці. Як фізичне, так і психічне здоров’я хворого різко погіршується, а у самої людини не залишається жодних сил і мотивації боротися з недугою самостійно. Анонімний виклик лікаря нарколога додому міг би виправити ситуацію і не тільки позбавити від фізичних проявів залежності, але також і надати психологічну підтримку в рішенні боротися зі згубною пристрастю. В іншому випадку процес так званого саморуйнування запущений і без кваліфікованої допомоги фахівця може спричинити за собою логічне завершення - смерть. Тільки * *лікар нарколог, цілодобово** надає підтримку пацієнту в клініці, допоможе впоратися з хворобою. 3 Багатьом же просто соромно зізнатися у своїй хворобі. Адже в сучасних реаліях на всіх залежних навішують клеймо і не приймають у суспільство. Якщо ви хочете впоратися з недугою і залишити свій стан у конфіденційності, * *нарколог додому анонімно** - найкраще рішення в боротьбі з хворобою. Клініка “Пальміра” пропонує викликати нарколога додому в Бучі, а також звернутися по допомогу і пройти курс лікування конфіденційно.

У всіх представлених випадках люди можуть отримати кваліфіковану допомогу при виклику нарколога додому. А в разі складних станах і необхідності негайного вирішення екстрений виклик нарколога додому може навіть врятувати життя.

Нарколог додому - цілодобово 7 днів на тиждень

Виїзд нарколога додому включає в себе не тільки крапельницю (медикаментозна детоксикація організму хворого). Перш за все, нарколог з виїздом додому в Бучі від клініки “Пальміра” проведе ретельну діагностику стану пацієнта. Тільки після цього підбирається відповідний препарат, який вводиться внутрішньовенно. Найчастіше необхідною також буде медикаментозна терапія, яка здатна зняти ознаки алкогольного або наркотичного отруєння, очистити організм і подарувати хворому душевний спокій. А завдяки психологічній підтримці лікар нарколог на дім (Буча) допоможе підібрати правильне рішення в мотивації на подальше лікування в центрі.

Виклик нарколога додому (телефон вказано на сайті) може мати різну ціну. Усе залежить від стану пацієнта, прийнятого ним психоактивного препарату, а також причини виклику, наприклад, зняття ломки, виведення із запою, переривання психотичного стану. Коли близька вам людина не хоче лікуватися, а ви не в силах нічого зробити, нарколог додому, ціна якого доступна, допоможе. додому, ціна** якого доступна, допоможе впоратися з важким станом екстрено, анонімно та ефективно.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка