м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування алкоголізму в Бучі

Центр лікування алкогольної залежності в Бучі та Київській області "Пальміра" надає анонімну допомогу алкоголікам.
067 111 29 05
doctor

Алкоголізм серйозне захворювання, яке з’являється внаслідок патологічного зловживання спиртними напоями, а також через генетичну схильність. також через генетичну схильність. Ця хвороба супроводжується психологічною і фізичною залежністю, з якою благополучно борються в клініці лікування алкогольної залежності Пальміра.

Ознаки алкоголізму

Зловживання алкогольними напоями згодом стає причиною багатьох хвороб, часто невиліковних. Для того щоб цього уникнути, за перших ознак чи підозр краще пройти діагностику та розпочати лікування алкогольної залежності.

Симптоми, що характеризують алкозалежну людину:

 • під час вживання алкоголю у великих дозах в організму відсутня негативна реакція у вигляді нудоти, блювоти тощо;
 • регулярне вживання алкогольних напоїв і регулярне зняття похмілля за допомогою алкоголю;
 • часті запої;
 • зміни в зовнішності, яка проявляється у вигляді одутлості обличчя, млявої блідої шкіри, наявності судинних “зірочок”, жовтуватих зіниць;
 • поява тремору рук;
 • прояв агресії в разі неможливості випити;
 • нерозбірливість у вживаних напоях;
 • деградація особистості, втрата інтересів у житті, крім алкоголю;
 • поява проблем у сім’ї та на роботі через невгамовну звичку випивати.

Ступені алкоголізму

Слід розуміти, що звичка випивати алкоголь іноді в помірних кількостях ще не робить людину алкоголіком. Але коли рука тягнеться до пляшки щодня і неможливо зупинитися на певній дозі випитого – це вже привід для занепокоєння і необхідність переконати алкозалежного почати лікування алкоголізму в Бучі.

Виділяють три ступені алкоголізму:

Для першого або раннього ступеня характерні такі ознаки:

 • прагнення людини випити за будь-якої можливості;
 • щовечора випивається певна доза спиртного, це може бути, як міцний алкоголь, так і келих вина;
 • алкоголь, як засіб зняття стресу та запивання проблем на роботі.

Зазвичай на цій стадії розпізнати алкоголіка дуже складно.

На другій стадії алкозалежний вже вживає алкогольні напої частіше і в більших дозах. Під час вживання спиртних напоїв він напивається до стану сильного сп’яніння і тільки в цьому стані заспокоюється. Вранці похмільний синдром знімається алкоголем, щоб полегшити свій стан. Часто трапляються запої, які можуть тривати від кількох днів до тижня. При цьому стані необхідне виведення із запою в клініці в Бучі.

Фахівці клініки Пальміра надають послуги цілодобово, з виїздом додому, а також анонімно.

На третій стадії вже всім оточуючим зрозуміло, що людина п’є. Зазвичай, на цій стадії алкозалежні припиняють приховувати свою схильність. П’ють усі спиртовмісні напої поспіль, що часто спричиняє найсильніші отруєння, інколи, закінчуються летальним результатом. На цій стадії з’являються проблеми зі здоров’ям, порушення психіки, великий ризик настання “білої гарячки”, яку в народі називають “білочкою”. Крім проблем зі здоров’ям, з’являються фінансові проблеми, борги, часто через втрату роботи. Якщо на цій стадії не почати лікування від алкоголізму, то людину можна втратити.

На останній стадії алкоголік відчуває тільки постійний потяг до випивки. Дуже часто страждає на депресивні розладами та безсонням, яких неможливо позбутися без лікування алкоголізму в спеціалізованих клініках.

Найефективніший метод лікування алкоголізму

Для того щоб визначити відповідний метод лікування, алкозалежна людина повинна пройти обстеження і здати необхідні аналізи в клініці лікування алкоголізму в Бучі. Лікування буде призначатися з урахуванням стану організму і тривалості залежності.

Одним із найпопулярніших способів позбутися алкогольної залежності є спосіб кодування.Закодуватися від алкоголю можна за допомогою медичного препарату або з використанням гіпнозу. Кодування медичним способом найбільш популярне вважається більш дієвішим. Людині вшивається ампула, речовина якої під час потрапляння в організм алкоголю вступає з ним у реакцію, викликаючи серйозне отруєння і навіть смерть. Про наслідки вживання алкоголю пацієнта обов’язково попереджають і він підписує відповідні папери про ознайомлення з наслідками.

Кодування здійснюється тільки за згодою алкозалежного, коли він перебуває у тверезому стані. Перед процедурою пацієнти обов’язково мають пройти курс детоксу й утримуватися від вживання алкоголю протягом кількох днів.

У центрі лікування алкоголізму Пальміра здійснюється також кодування від алкоголю за допомогою гіпнозу. Це прекрасний варіант для тих, кому за станом здоров’я протипоказано кодування медичними препаратами.На лікування алкоголізму ціна в нашому центрі доступна для всіх, хто потребує допомоги нарколога.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка