м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Реабілітація наркозалежних у Білій Церкві - недорого й анонімно

Реабілітація наркоманів у приватному реабілітаційному центрі для наркозалежних "Пальміра" в Білій Церкві та Київській області.
067 111 29 05
doctor

групове заняття на реабілітаціїНадійна реабілітація наркозалежних у Білій Церкві та Київській області здійснюється професійними фахівцями приватної клініки анонімного лікування залежностей “Пальміра” недорого і з дотриманням принципів анонімності та конфіденційності даних про пацієнтів. конфіденційності даних про пацієнтів. За допомогою такої спеціалізованої послуги людина може комфортно і безпечно повернутися до повноцінного і здорового життя, в якому більше не буде місця забороненим наркотичним речовинам.

Персонал нашого соціального центру реабілітації наркоманів “Пальміра” використовує у своїй професійній діяльності тільки якісні та передові методи і технології впливу, які на практиці довели свою ефективність. При цьому вся програма відновлення носить індивідуальний характер.

**Якісна реабілітація наркозалежних у Білій Церкві за доступною вартістю являє собою заключний і один з найважливіших етапів повноцінного і комплексного позбавлення від згубної пристрасті до наркотичних речовин. Необхідно розуміти, що без її проходження не можна повністю позбутися недуги назавжди. Ми допоможемо позбутися наркоманії в Білій Церкві з гарантією. Навіть успішне проходження всіх заходів з лікування наркозалежності не дає жодної гарантії, що через певний час хворий знову не вдасться до активної стадії прийому заборонених речовин.

Скільки коштує платна реабілітація наркоманів у Білій Церкві

Вартість реабілітації наркозалежних в умовах нашого сучасного центру наркології “Пальміра” є доступною і лояльною, оскільки ми застосовуємо демократичну цінову політику. Її головна спрямованість полягає в наданні професійних послуг усім нужденним пацієнтам, незалежно від матеріального стану.

У кожному випадку наша недорога ціна визначається персонально. При цьому важливу роль відіграє варіант розміщення пацієнта в одномісній, двомісній або чотиримісній палаті. Ще безпосереднє значення має комплекс здійснюваних заходів і тривалість періоду відновлення, стан здоров’я людини та інше.

Що включає в себе відновлення в реабілітаційному центрі для наркозалежних “Пальміра”

допомога наркозалежнимПри проходженні такої програми в нашому приватному реабілітаційному центрі для наркозалежних “Пальміра” обов’язково береться до уваги психологічна форма розвитку згубної пристрасті. Саме вона є найбільш небезпечною, і впоратися з нею набагато важче порівняно з фізичною формою пристрасті. Для досягнення позитивних результатів і надання допомоги в центрі реабілітації при наркоманії в Білій Церкві використовується спеціалізована і сучасна програма “12 кроків”.

Така надійна програма вже довела свою ефективність і надійність на практиці, допомогла безлічі людей повернутися до колишнього здорового та щасливого життя. Вона забезпечує отримання кожним пацієнтом гарантованого і повноцінного лікування від небезпечної недуги на все життя, що залишилося. **Основні положення програми “12 кроків” являють собою здійснення персональної та групової психокорекції стану наркоманів. Це дає змогу підготувати людину до комфортного повернення до соціуму і набуття в ньому свого місця.

Основні етапи відновлення в РЦ у Білій Церкві для наркоманів “Пальміра”

У Білій Церкві наркомани лікуються від наркоманії в центрі реабілітації “Пальміра” ефективно і надійно із застосуванням персонального підходу та урахуванням індивідуальних особливостей. Але при цьому ** весь процес відновлення передбачає проходження наступних етапів:**

Консультація з лікарем

  • Початковий із застосуванням медикаментозної терапії. У цьому випадку хворому надається індивідуально підібраний курсовий прийом лікарських препаратів. Вони допоможуть хворому відновити своє ослаблене здоров’я та нормалізувати психіку. Саме на цьому етапі наркозалежний вчиться адекватно оцінювати зовнішній світ і ситуації в ньому, а також починає приймати допомогу фахівців без ворожості. ** Інтенсивна психотерапія та психокорекція. На даному етапі з хворим взаємодіють психологи і психотерапевти, які допомагають клієнту усвідомити шкоду наркоманії для його життя і здоров’я. А також на цьому етапі формується нове мислення і з’являється мотивація на повну відмову від вживання ПАР. ** Соціальна адаптація. Цей етап характеризується переоцінкою і зміною колишньої системи цінностей і життєвих пріоритетів. Ще залежний закріплює всі знання, отримані під час проходження реабілітації, і вчиться користуватися ними в житті. І ще він набуває нових професійних навичок.

Сучасний реабілітаційний центр для наркозалежних “Пальміра”

**В умовах нашого приватного медзакладу можна в будь-який час дня і ночі отримати професійну консультацію Для цього вам потрібно зателефонувати на нашу гарячу лінію або особисто відвідати стаціонар. Наші відповідальні співробітники готові здійснити всі необхідні заходи для того, щоб наркомани змогли переосмислити своє життя, змінити до нього ставлення.

лікар у білому халаті в холі

Протягом усього процесу відновлення пацієнти розміщуються в умовах комфортабельного стаціонару зі зручностями. А також у ньому панує сприятлива та затишна атмосфера перебування, персонал оточує хворих турботою та увагою, створює теплу і довірливу обстановку. А також постояльці отримують корисне і збалансоване харчування з вітамінами і корисними речовинами, регулярно гуляють на свіжому повітрі та отримують цікаве, різноманітне дозвілля.

Якісна та ефективна реабілітація наркозалежних за низькими цінами здійснюється досвідченими та кваліфікованими фахівцями приватного наркологічного центру в Білій Церкві “Пальміра”. Ми гарантуємо всім пацієнтам успішне і надійне одужання та усунення згубної пристрасті назавжди.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка