м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Анонімний виклик нарколога додому в Білій Церкві

Анонімний нарколог додому в Білій Церкві та Київській області. Недорого. Швидко. Ефективно. Цілодобово.
067 111 29 05
doctor

телефон лікаря наркологаТерміновий виклик нарколога додому в Білій Церкві можна здійснювати цілодобово за прийнятною вартістю для консультацій та отримання термінової допомоги пацієнту із залежністю при зверненні в сучасну наркологічну клініку лікування залежностей “Пальміра”. Наркоманія або алкоголізм являє собою важку і небезпечну недугу, яка вкрай негативно відбивається на фізичному і психічному здоров’ї будь-якої людини. Захворювання вносить свої негативні коригування і поступово руйнує всі сфери життя залежного. Особливо ситуація ускладнюється з розвитком недуги в хронічній формі. Нерідко хворий страждає від сильної інтоксикації отруйними речовинами, сильного абстинентного синдрому, передозування та інших негативних наслідків небезпечних пристрастей до ПАР. Самостійно позбутися їх хворий не зможе.

Єдино правильним і надійним рішенням при розвитку залежності від наркотичних речовин або алкоголю буде оперативне отримання наркологічних послуг нарколога на дому в Білій Церкві. І для цієї мети завжди можна звернутися в нашу сучасну наркоклініку “Пальміра”.

Цілодобовий виїзд нарколога додому допоможе оперативно отримати невідкладну наркологічну допомогу і нормалізувати самопочуття, стан здоров’я залежного. Але при цьому він не відчуватиме неприємних відчуттів, пов’язаних із госпіталізацією в лікарняне відділення. Наші досвідчені та професійні фахівці в галузі наркології використовують при цьому цьому виключно сертифіковані та надійні лікарські засоби в сукупності з передовими технологіями і методами.

Анонімний виклик нарколога в Білій Церкві при зверненні в наркологічний центр “Пальміра”

лікар говорить по телефонуПерсонал нашої сучасної клініки лікування залежностей “Пальміра” відповідально здійснює свою професійну діяльність і дбайливо ставиться до кожного пацієнта. При цьому ми готові надавати екстрену анонімну допомогу всім клієнтам незалежно від складності та занедбаності ситуації. І завдячуючи професіоналізму, досвіду і кваліфікації наших лікарів на дому ви будете забезпечені максимально успішним і надійним результатом, а також оперативною нормалізацією самопочуття й усуненням негативної симптоматики. Так само ви можете скористатися послугою ** кодування алкоголіків у Білій Церкві.

При здійсненні виклику нарколога додому вам не доведеться переживати щодо того, що про вашу проблему можуть дізнатися треті особи. Ми працюємо із залежними на підставі принципів анонімності та конфіденційності персональних даних, тому про ваше звернення від нас ніхто не дізнається.

Викликати терміново лікаря з наркології в Білій Церкві

На сьогоднішній день існує кілька основних причин для термінового приїзду платного наркологічного лікаря з наркологічного центру “Пальміра”. До них можна віднести наступне:

 • Пацієнт страждає від запою при хронічному алкоголізмі і безперервно п’є спиртне в надмірній кількості більше 4 днів.
 • Поява сильного похмілля вимагає термінової наркологічної допомоги.
 • Ломка при наркоманії являє собою вкрай важкий стан з безліччю негативних симптомів, при якому необхідна термінова наркологічна допомога в Білій Церкві.
 • Пацієнта необхідно закодувати від алкогольної залежності.

виклик колаж

Велика частина наркоманів і алкозалежних не визнають у себе наявність згубної пристрасті і тому не готові отримувати послуги від фахівців, а також їхати для цього до відповідного медичного закладу. Але ж без особистої та добровільної згоди людини лікарі не зможуть надавати їй усі необхідні процедури.

А ось невідкладний виклик приватного нарколога додому допоможе вам отримати всю необхідну допомогу і не змушувати свого залежного родича прямувати до відповідної установи. Наші професійні фахівці клініки “Пальміра” використовують для таких пацієнтів “Пальміра” використовують для таких пацієнтів сучасний метод інтервенції для залежних, які не готові приймати допомогу та терапію від фахівців.

Дії платного нарколога після прибуття додому в Білій Церкві

анонімний викликДля виклику лікаря-нарколога в нашій сучасній клініці наркології “Пальміра” вам необхідно в будь-який зручний час дня і ночі залишити заявку на нашому офіційному сайті або за допомогою дзвінка на цілодобову гарячу лінію. При цьому під час первинної консультації вам необхідно описати проблему, яка у вас виникла для економії часу. І ** строго у встановлений час лікар приїде за вашою адресою. Відразу ж після прибуття нарколог проведе ** виведення із запою в Білій Церкві.

Ще платний нарколог обов’язково проведе бесіду не тільки з наркоманом або алкоголіком, але і його родичами, а також допоможе визначити присутність або відсутність протипоказань до отримання допомоги в домашніх умовах. Усі процедури призначаються анонімним наркологом у Білій Церкві з урахуванням стану здоров’я клієнта і всіма особливостями розвитку ситуації.

**Анонімний виклик нарколога додому в Білій Церкві здійснюється оперативно, цілодобово і за доступними цінами в наркологічному центрі “Пальміра”. Ми допоможемо вам усунути небезпечну симптоматику і нормалізувати самопочуття.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка