м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Виведення із запою вдома в Білій Церкві

Термінове виведення із запою вдома в Білій Церкві та Київській області. Цілодобове купірування і переривання запою.
067 111 29 05
doctor

вдомаЕфективне виведення із запою вдома в Білій Церкві і Київській області здійснюється оперативно і якісно за допомогою використання спеціальної крапельниці професійними лікарями-наркологами приватної наркологічної клініки лікування алкоголізму “Пальміра” за доступними цінами. На сьогоднішній день така послуга користується великим попитом у нашому регіоні, оскільки людина зможе отримати всю необхідну допомогу у своїй звичній домашній обстановці. Ще однією перевагою такої процедури є збереження відомостей про вас потай завдяки застосуванню принципів анонімності та конфіденційності відомостей.

Спочатку слід охарактеризувати запійний стан - під час його появи алкозалежний вкрай погано себе почуває почувається і з’являється він у разі тривалого та безконтрольного розпивання алкогольної продукції в надмірних кількостях. Самостійно перестати пити людина не зможе. А ще виникає воно зазвичай уже на хронічній стадії розвитку алкоголізму, тому найнадійнішим рішенням буде негайне звернення до фахівців для отримання необхідної допомоги. У такому стані пацієнт може перебувати від кількох днів до кількох місяців. І весь цей час його організм отримує сильну інтоксикацію отруйними речовинами, яка вкрай негативно впливає на фізичне і психічне здоров’я.

Якісне виведення зі стану запою в домашніх умовах надійно проводиться кваліфікованими фахівцями в області наркології при зверненні в центр наркології в Білій Церкві “Пальміра”. Для кожного клієнта ми персонально вибудовуємо план відновлення і підбираємо оптимальні медикаментозні засоби.

Скільки коштує виведення із запою вдома в Білій Церкві

За необхідності отримання такої спеціалізованої послуги одним із головних питань є вартість її надання. У цьому випадку важливо підібрати гідну клініку, що надає якісні послуги за прийнятною ціною. Наш наркологічний центр “Пальміра” застосовує демократичну цінову політику, завдяки якій ми недорого виводимо із запою вдома алкоголіків.

У кожному випадку персонально точна вартість буде встановлюватися індивідуально. При цьому обов’язково береться до уваги увагу стан здоров’я пацієнта, ступінь розвитку його пристрасті та інші особливості замовлення. Але в будь-якому разі наші ціни будуть обґрунтованими та доступними для вас.

Виведення із запою з виїздом додому в Білій Церкві, коли необхідний:

 • Алкоголік безперервно розпиває спиртову продукцію в надмірній кількості більше 4 днів.
 • Під час вживання алкогольних напоїв людина не може самостійно зупинитися і перестати це робити.
 • У пацієнта немає жодних хронічних захворювань або гострих захворювань у загостреній формі розвитку.
 • Пацієнт не проявляє агресії та озлобленості щодо інших людей.

Поява таких тривожних симптомів свідчить про необхідність негайного звернення до професійних наркологів. Для цієї мети можна скористатися професійними послугами наркологічного центру “Пальміра”. Ми працюємо цілодобово й оперативно приїдемо за вашою адресою. Викликати нарколога додому в Білій Церкві досить легко, подзвонивши за телефоном.

А після усунення згубного запійного стану наш нарколог проведе з хворим бесіду, в ході якої пояснить йому всю небезпеку розвитку алкогольної залежності і розповість про переваги та надійність лікування цієї недуги. У переважній більшості випадків це призводить до згоди хворого на лікування з подальшою госпіталізацією в стаціонар.

Протипоказання до термінового виведення із запоїв на дому при зверненні в клініку “Пальміра”

крапельниця на стійціНаші професійні та досвідчені наркологи готові негайно реагувати на нові заявки від клієнтів і надавати їм всю необхідну допомогу в домашніх умовах. Насамперед ми проводимо комплексне обстеження для виявлення всіх особливостей вашої ситуації та визначення присутності або відсутності протипоказань. До них можна віднести присутність захворювань у хронічній формі, появу гострої застуди, психічні відхилення, прояв агресії та ворожості щодо інших людей, неадекватність поведінки залежного.

А також окремо як протипоказання слід зазначити тривалість запійного стану. У тому випадку, коли він триває понад 7 діб отримання допомоги здійснюється тільки в стаціонарі. Пояснюється це тим, що таке тривале пияцтво сприяє формуванню депресії.

Етапи виведення із запоїв у Білій Церкві

переривання запою пацієнт

 1. Починається процес із детоксикації організму, що допомагає виводити з нього всі накопичені небезпечні токсини і отрути. Після цього хворий відчує поліпшення самопочуття.
 2. Медикаментозна терапія з використанням персонально підібраного курсу прийому медикаментів соматичного і седативного впливу. Вони призводять до відновлення фізичного та психічного здоров’я.
 3. Психологічна підтримка пацієнта з боку кваліфікованих психологів для націленості людини до ведення здорового способу життя та досягнення повної відмови від пияцтва.

Ефективне виведення із запою вдома в Білій Церкві проводять професійні та надійні наркологи приватної клініки лікування залежностей “Пальміра” за доступною вартістю з гарантією ефективного поліпшення самопочуття і при відсутності протипоказань.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка