м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування алкоголізму в Білій Церкві гарантовано

Кодування від алкогольної залежності в Білій Церкві та Київській області. Найкращі методи кодування від алкоголізму.
067 111 29 05
doctor

кодуванняЕфективне та професійне кодування від алкоголізму в Білій Церкві з гарантією отримання успішного результату здійснюється професійними фахівцями анонімної наркологічної клініки лікування залежностей “Пальміра” за доступною та обґрунтованою вартістю. Наші професійні фахівці готові в будь-який час дня і ночі проводити таку процедуру в умовах стаціонару нашого приватного центру наркології. А деякі способи впливу за відсутності протипоказань пацієнт зможе отримати прямо у себе вдома у звичній обстановці.

Згубна тяга до спиртовмісної продукції небезпечна тим, що вона дуже стрімко розвивається і вже незабаром переходить на хронічну форму розвитку. При цьому вона різко негативно впливає на фізичне і психічне здоров’я людини, здатна призвести до тяжких і незворотних наслідків. Позбутися недуги можна за допомогою послуги повноцінного лікування алкогольної залежності. Але пройти її не у кожного пацієнта є можливість. І тоді варто вдатися до альтернативного методу й усунути безконтрольну тягу до алкогольних напоїв за допомогою психологічних або медикаментозних методик лікування від алкоголю в Білій Церкві.

Ціна на кодування від алкоголізму в Білій Церкві та Київській області

В умовах нашої сучасної наркологічної клініки “Пальміра” можна закодуватися з гарантією від спиртного на тривалий термін за доступною та обґрунтованою вартістю. Це можливо завдяки застосуванню демократичної цінової політики, спрямованої на надання якісних послуг усім нужденним громадянам.

У кожному конкретному випадку здійснення заходів їхня точна вартість для алкозалежного визначатиметься персонально. При цьому в обов’язковому порядку буде враховуватися самопочуття і стан здоров’я алкоголіка, стадія розвитку його згубної тяги, умови здійснення і метод боротьби з пияцтвом, а також інші важливі фактори.

Показання для застосування кодування від алкоголізму в наркологічному центрі “Пальміра”

нарколог з клієнтомПрофесійне кодування від алкоголізму у Білій Церкві слід використовувати при появі такої небезпечної симптоматики:

 • Пацієнт часто страждає від появи запоїв і не може їх позбутися власними силами.
 • Клієнт випиває нечасто, але в разі вживання спиртного він повністю втрачає над собою контроль і самовладання. Це може становити небезпеку як для оточуючих, так і для самої людини.
 • Алкоголік не може перестати пити, але під час вживання алкоголю відчуває сильне погіршення самопочуття.

Протипоказання до кодування від алкогольної залежності

Анонімно закодуватися в нашій клініці “Пальміра” від пияцтва може далеко не кожен алкоголік.

Серед основних протипоказань виділяють такі:

доктор пише

 • Психічні розлади.
 • Порушення функціонування серцево-судинної системи.
 • Захворювання в області видільної та сечостатевої систем.
 • Епілепсія та судомні напади.
 • Гепатит.
 • Цукровий діабет.
 • Цироз печінки.
 • У дівчат можна виділити ще час вагітності та грудного годування.

Медикаментозне кодування в Білій Церкві

!капсулиТакий спосіб боротьби з пияцтвом передбачає обов’язкове застосування лікарських препаратів, які носять назву алкоблокаторів. Усі вони мають відмінності за своєю формою і способом введення. Але об’єднує їх між собою присутність серед складових компонентів активної речовини * *Ця речовина і провокує розвиток стійкої непереносимості етилу організмом. Зокрема, сучасні алкоблокатори представлені у вигляді крапель або таблеток, ампул для підшивки, ін’єкцій для введення уколом. Перед кодуванням необхідно провести виведення із запою вдома в Білій Церкві або в стаціонарі клініки.

Після введення будь-якого алкоблокатора пацієнт більше не зможе розпивати спиртову продукцію протягом певного терміну. В іншому разі він відчує сильне погіршення самопочуття, яке супроводжуватиметься нудотою, блювотою, болями в голові та іншими симптомами.

Закодуватися від алкоголізму за допомогою психотерапевтичних методів впливу

Такий варіант усунення тяги до спиртних напоїв не передбачає застосування ніяких лікарських препаратів, що робить процедуру безпечною. Навпаки, позитивний результат і досягнення тверезості в цьому випадку досягається завдяки впливу кваліфікованих психологів і психотерапевтів на підсвідомість і свідомість алкоголіка. Це допомагає сформувати у нього вкрай негативне ставлення до пияцтва і спиртних напоїв. Отримані від впливу результати можуть зберігатися протягом кількох років.

Як довго зберігаються результати від процедур клініки кодування від алкоголізму в Білій Церкві “Пальміра”

На сьогодні не існує точного терміну, протягом якого пацієнт буде повністю тверезим. У кожному випадку тривалість тверезості індивідуальна і багато в чому залежить не тільки від методу і способу позбавлення від пияцтва, а й від сили волі та бажання людини. Проте, за статистичними даними, після такого заходу, залежні перестають пити на термін від кількох місяців до кількох років. Але в ряді випадків пацієнти більше ніколи не повертаються до вживання алкоголю.

лікар у халаті

Надійне кодування від алкоголізму в Білій Церкві з гарантією досягнення успішного і стійкого результату здійснюється професійними і досвідченими фахівцями наркологічного центру **“Пальміра” за доступною вартістю. **

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка