м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування алкоголізму в Білій Церкві

Центр лікування алкогольної залежності в Білій Церкві та Київській області "Пальміра" надає анонімну допомогу алкоголікам.
067 111 29 05
doctor

проблема алкогольної залежності

Ефективне та професійне лікування алкоголізму в Білій Церкві та Київській області здійснюється кваліфікованими фахівцями з відповідною освітою та досвідом роботи в умовах приватної наркологічної клініки **“Пальміра”. ** Наш кваліфікований штат включає в себе тільки досвідчених і надійних фахівців в області наркології, які підбирають для своїх пацієнтів персональний курс анонімного позбавлення від хвороби алкоголізму з розміщенням в умовах хорошого і комфортабельного стаціонару.

На сьогоднішній день саме послуга лікування хворих на алкоголізм і надання допомоги при настанні негативних наслідків розвитку цієї недуги є пріоритетним напрямком нашої професійної діяльності. Тому всі необхідні процедури ми здійснюємо надійно і відповідально за допомогою застосування ефективних методів впливу. Завдяки такому виконанню комплексу заходів, ви не тільки будете позбавлені від самої недуги, а й від усіх її негативних наслідків і першопричин появи.

Лікування алкоголізму в Білій Церкві та ціни на його здійснення

Ціна на лікування пацієнтів із захворюванням на алкоголізм являє собою один з найбільш важливих факторів, на який звертають увагу клієнти за необхідності отримання даного виду допомоги.**У нас в наркологічному центрі “Пальміра” вартість терапії алкоголіка є демократичною і обґрунтованою, тому вона доступна для громадян з різним фінансовим благополуччям. Адже головне завдання функціонування нашої установи полягає в наданні можливості вилікуватися і одужати від алкоголізму та інших захворювань. можливості лікування і одужання всім нужденним людям.

Лікування алкоголізму в Білій Церкві за низькою ціною в кожному окремому випадку буде мати власну остаточну ціну. На неї можуть впливати такі важливі чинники, як стан здоров’я алкоголіка, стадія розвитку його недуги, підібрані процедури та інші чинники.

Сучасна клініка лікування алкоголізму “Пальміра”

При зверненні в наш сучасний стаціонар будь-який пацієнт буде забезпечений професійним і комплексним лікуванням алкогольної залежності з обов’язковим відновленням ослабленого організму і проведенням комплексу заходів для комфортного повернення в соціум. Завдяки цьому, після виписки людина повертається додому з повністю зміненим мисленням і світоглядом, у якому більше немає місця спиртній продукції. Це призводить до повної відсутності інтересів у майбутньому до пияцтва і хворий набуває бажання на ведення здорового способу життя.

медик

Проте незважаючи на всі переваги звернення до нас і усунення згубної пристрасті, слід бути готовим до того, що швидкого позбавлення від алкогольної залежності у вас не буде. Незалежно від стадії розвитку таке захворювання є небезпечним і впоратися з ним можна тільки з докладанням великої кількості зусиль одночасно фахівців і самого алкоголіка. Наш персонал надає клієнтам гарантію досягнення повноцінного одужання після лікування алкоголізму в нашому стаціонарі. Томупри появі первинних ознак недуги у себе або близької людини важливо якомога швидше звертатися до фахівців за ефективним лікуванням алкоголіка в Білій Церкві.

Ні в якому разі не намагайтеся впоратися з проблемою самостійно в домашніх умовах за допомогою підручних засобів і народної медицини. Це призведе тільки до погіршення ситуації і зростання ризиків розвитку незворотних і важких наслідків.

Ефективне лікування алкогольної залежності в клініці Білої Церкви “Пальміра”

Приватна клініка лікування алкоголізму “Пальміра” надає широкий спектр професійних послуг своїм пацієнтам щодо усунення згубної тяги до алкогольних напоїв та усунення негативних наслідків недуги. Дотаких послуг можна віднести таке:

лікування у нарколога

 • Виведення із запою в Білій Церкві на дому. Такий захід проводиться вдома і в стаціонарі для протверезіння алкоголіка і нормалізації самопочуття. Проводиться він за допомогою встановлення внутрішньовенної крапельниці.
 • Детоксикація організму. Процес виведення з організму накопичених отрут і токсичних речовин за допомогою встановлення спеціальної крапельниці з лікарським складом.
 • Медикаментозне лікування алкогольної залежності. Персонально підібраний курс прийому лікарських препаратів для усунення тяги до пияцтва.
 • Медикаментозне кодування від алкоголю в Білій Церкві. Процедура оперативного усунення пристрасті до спиртної продукції на певний термін і являє собою альтернативний метод терапії проти тяги до алкоголю.
 • Хворий лікується в Білій Церкві від пияцтва психотерапевтичними методами. Сучасна і надійна психокорекція, спрямована на усунення першопричин появи та негативних наслідків алкозалежності. Допомагає сформувати негативне ставлення до алкоголю і пияцтва.
 • Виклик нарколога додому до хворого. Такий варіант оптимальний у тих випадках, коли пацієнту необхідна термінова медична допомога у зв’язку з сильним погіршенням самопочуття. Це може бути пов’язано з настанням гострого похмілля, абстинентного синдрому чи іншого.

Професійне лікування алкоголізму в Білій Церкві оперативно і якісно проводиться за доступними цінами фахівцями наркологічного центру “Пальміра” з гарантією одужання пацієнтів і повернення до звичного, повноцінного життя.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка