м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування алкоголізму в Українці

Центр лікування алкогольної залежності в Українці та Київській області "Пальміра" надає анонімну допомогу алкоголікам.
067 111 29 05
doctor

Алкоголізм – серйозна проблема, яка чинить руйнівний вплив на життя багатьох людей. Він вражає різні верстви суспільства і не знає кордонів. Страждають не тільки самі алкоголіки, а й їхні сім’ї, друзі та близькі. Але існує надія на одужання, і ключовим кроком на цьому шляху є якісне лікування. У цьому важливому процесі на допомогу приходить клініка лікування алкогольної залежності “Пальміра”, розташована в Українці, Київської області.

Ми прекрасно розуміємо складнощі та страждання, супутні алкозалежності, і ми готові запропонувати ефективні рішення для тих, хто прагне подолати цю негативну звичку. Наш заклад, що з гордістю володіє багатим досвідом і високим професіоналізмом, ставить своїм головним завданням надання якісного лікування алкогольної залежності та допомогу пацієнтам у відновленні здорового та щасливого життя.

Алкоголізм – проблема, з якою не впоратися самотужки

Це захворювання є однією з найпоширеніших проблем у суспільстві. Вона чинить сильний вплив на життя людей і призводить до руйнівних наслідків. Фізичне та психологічне здоров’я, сімейні та професійні стосунки, соціальна адаптація – всі ці аспекти страждають від алкогольної залежності. Алкоголіки втрачають не тільки своє здоров’я, а й роботу. Тому необхідно звертатися по допомогу до наркологічних клінік, де пропонуються якісні і своєчасні методи боротьби з такою недугою.

Клініка “Пальміра” – рятувальне коло для алкозалежних

Центр лікування алкоголізму “Пальміра” розташований в Українці, Київської області, і спеціалізується на наданні допомоги пацієнтам, які страждають від такої недуги. Ми пропонуємо надійні та найефективніші методи лікування алкоголізму, засновані на сучасних підходах і наукових дослідженнях. Ми пишаємося нашою спеціалізацією в галузі боротьби з алкогольною залежністю і маємо багатий досвід допомоги пацієнтам на шляху до одужання. Якщо ви помітили у своїх близьких ознаки алкоголізму – тоді радимо вам якнайшвидше звернутися до нашого центру.

Ми пропонуємо низку переваг, які роблять нашу установу ідеальним вибором для тих, хто шукає допомоги у лікуванні алкоголізмув Українці. Ми гарантуємо доступність послуг, пропонуючи адекватну ціну за якісне лікування від алкоголізму. Ми розуміємо, що кожен пацієнт унікальний, тому наш індивідуальний підхід допоможе кожному пацієнту досягти найкращих результатів. Крім того, ми гарантуємо анонімність і конфіденційність під час усього процесу лікування.

Послуги нашого центру

“Пальміра” пропонує широкий спектр послуг для відновлення від алкогольної залежності. Наші професійні фахівці готові надати необхідну допомогу і підтримку на кожному етапі шляху до одужання. Ми пропонуємо такі послуги:

 1. Реабілітація: Наша клініка лікування алкоголізму в Українці забезпечує комплексне відновлення пацієнтів, допомагаючи їм повернутися до здорового життя.
 2. Детоксикація від алкоголю: Ми пропонуємо безпечні методи детоксикації, що допомагають позбутися шкідливих речовин в організмі.
 3. Виведення із запою в Українці: представляємо вашій увазі ефективні методи виведення із запою, забезпечуючи комфортне і безпечне відновлення.
 4. Нарколог додому: Ми здійснюємо виїзд додому для консультацій і надання невідкладної допомоги пацієнтам, які потребують медичного втручання. Здійснення виведення із запою вдома – найбільш популярна послуга.
 5. Анонімний виклик додому 24/7: Ми розуміємо, що деяким пацієнтам потрібна екстрена допомога, тому ми пропонуємо послугу анонімного виклику додому в будь-який час доби. Реєстрація пацієнта може здійснюватися під вигаданим ім’ям, без пред’явлення паспорта.
 6. Кодування: Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кодування від алкоголю, допомагаючи пацієнтам контролювати свої потреби та долати спокуси. Кодування може відбуватися за допомогою вшивання ампули з препаратом або під гіпнотичним впливом. Закодуватися від алкоголю у нас ви можете за дуже доступною ціною!

Ми працюємо з найкращими центрами регіону, щоб забезпечити високу якість і ефективність послуг, що надаються. Вас цікавить ціна лікування алкоголізму у нас? Тоді зв’яжіться з нами і наші співробітники проконсультують вас з даного питання!

Алкоголізм: лікування в Українці

Клініка лікування алкоголізму в Українці пропонує професійне та ефективне лікування алкогольної залежності. Зверніться до нас уже сьогодні і відновіть контроль над своїм життям. Ми є одним із найкращих центрів у регіоні, і ми пишаємося своїм професіоналізмом та ефективністю. Не відкладайте своє одужання на потім – дайте собі шанс на краще життя. Зв’яжіться з нами вже сьогодні і зробіть перший крок на шляху до одужання.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка