м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Виведення із запою вдома в Українці

Термінове виведення із запою вдома в Українці та Київській області. Цілодобове купірування і переривання запою.
067 111 29 05
doctor

Запої характерні для другої і третьої стадії алкоголізму, коли має місце часте і безконтрольне вживання спиртних напоїв. При цьому тривалість подібного стану більше носить індивідуальний характер. Запої можуть тривати від доби аж до місяців. Виведення із запою вдома є досить важливим заходом, оскільки шкода для здоров’я людини під час подібного стану колосальна. Страждають не тільки більшість внутрішніх органів ( печінка, нирки, серце, головний мозок), але також і психіка людини. Під час тривалих запоїв можуть відбуватися такі процеси, які неможливо повернути у вихідний стан. Особливо це стосується психічного здоров’я.

Виведення із запою (Українка) є однією з найпопулярніших послуг клініки “Пальміра”. Досвідчені лікарі-наркологи допоможуть позбутися важкого стану із застосуванням грамотно підібраних багатокомпонентних складів, а також поліпшити стан хворого. Однак, детоксикація організму, яка є обов’язковою процедурою при виведенні із запою, являє собою лише перший етап лікування від алкоголізму. Клініка лікування алкоголізму “Пальміра “ рекомендує без зволікань приділити увагу здоров’ю алкоголіка і пройти повний курс лікування від алкоголізму, в наслідок якого людина зможе повністю відмовитися від спиртного і повернутися до активного і здорового життя.

Наркологія додому: все, що необхідно знати про запій

Як відомо, причини для вживання алкоголю у всіх можуть бути різними. Однак, при регулярному зловживанні результат у всіх однаковий - алкоголізм. Важливо розуміти, що самостійно людина впоратися з алкоголізмом може виключно на першій стадії залежності. На пізніших стадіях алкоголізму в боротьбі за здоров’я потрібно більше, ніж просто бажання - допомога фахівця. При цьому крапельниця від алкоголю вдома - лише перший етап лікування. Після грамотної детоксикації необхідне стаціонарне лікування під наглядом кваліфікованих лікарів.

Виведення із запою вдома необхідне за низки випадків, до яких можна зарахувати такі симптоми алкогольної залежності:

 • патологічне бажання вживання алкоголю, яке не минає;
 • наявність абстинентного синдрому (ломки) без вживання алкоголю;
 • порушення психоемоційного спектра: людина може проявляти підвищену дратівливість, агресію, спостерігаються різкі перепади настрою, часто має місце апатія або депресивний стан;
 • висока толерантність до алкоголю, коли людина вже не може без вживання спиртного, а для відчуття сп’яніння їй необхідні все більші й більші дози;
 • відсутність самоконтролю, а також відповідальності за власне життя (найчастіше людина не усвідомлює свого стану, хвороби і не бачить серйозних проблем у вживанні спиртного).

Грамотне та ефективне виведення із запою з виїздом (Українка)

Прокапатися від алкоголю (ціна доступна) дуже важливо, оскільки після тривалого вживання спиртного в організмі хворого накопичується велика кількість токсинів, які в наслідок отруюють його зсередини. Також не варто виконувати термінове виведення із запою (Українка) самостійно. Якщо без належної підготовки різко прибрати від алкоголіка спиртні напої під час запійного стану, у нього може початися найсильніший абстинентний синдром, який в наслідок не тільки здатний призвести до болісного стану, але також відмови роботи життєво важливих органів і навіть смерті. Дуже важливо, щоб виведення із запою (крапельниця зі спеціальним багатокомпонентним медикаментозним медикаментозним розчином і вітамінами) було виконано грамотно і професійно. Клініка “Пальміра” пропонує послуги нарколога вдома, ціна яких вказана на сайті центру.

Процедуру виконує лікар нарколог, виведення із запою при цьому передбачає виконання безлічі важливих дій. Перш за все, по приїзду до хворого фахівець повинен обстежити пацієнта, оцінити його загальний фізичний і психічний стан, визначити ступінь запою і алкоголізму. Тільки після цього призначаються певні медикаменти та проводиться детоксикація організму. Найважливіше - це індивідуальний підхід під час виведення із запою вдома (ціна вказана на сайті). Адже це забезпечує максимальну ефективність і безпеку процедури.

Якщо ж вам необхідно людину вивести із запою терміново, фахівці клініки працюють цілодобово без вихідних. Крім того, вивести із запою з виїздом додому (ціна процедури доступна) разом із клінікою “Пальміра” - це ще й анонімно. Ви можете не переживати за конфіденційність своїх даних і стану здоров’я. Адже найважливіше - це позбутися не тільки симптомів алкоголізму, а й хвороби загалом.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка