м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Анонімний виклик нарколога додому в Українці

Анонімний нарколог клініки Пальміра надає послуги додому в Києві та Київській області. Доступне, швидке, надійне та ефективне лікуіання, працюємо цілодобово
067 111 29 05
doctor

Ви живете в місті Українка Київської області, усвідомили або переживаєте, що у вас або у ваших близьких є якісь проблеми з вживанням психоактивних речовин, то ви зараз там, де повинні бути. Наша клініка лікування наркотичної залежності “Пальміра” вже врятувала не одне життя, здоров’я і зберегла не одну сім’ю. Якщо ви думали або думаєте про виклик лікаря нарколога додому в місті Українка, то ви за адресою.

Зателефонуйте і розкажіть, що турбує вас, можливо, справа в тому, що ви переживаєте за близьку людину. Наші фахівці стикалися з такими проблемами не раз і кожен випадок вирішувався з позитивним результатом. Просто необхідно зважитися змінити своє життя і увійти в правильне русло, а не просто плисти за течією, витрачаючи своє здоров’я. Залежність від наркотиків - поширена проблема, з якою стикаються тисячі людей у всьому світі. Не варто впадати у відчай і потрібно йти вперед до життя без залежності!

Ознаки алкогольної залежності

Ці ознаки дуже легко помітити, вони ніби “на обличчі” і на “мові”. Людина, яка страждає на зловживання спиртними або хмільними напоями спиртних або хмільних напоїв “видає” себе своєю мовою і розмовами. Також з’являється явна набряклість на обличчі та “пом’ятість” шкіри, тремор кінцівок, головний біль і дратівливість за відсутності “допінгу” у вигляді міцного напою. напою.

Основні ознаки алкоголізму:

 • змінені зіниці;
 • незв’язна мова;
 • забудькуватість;
 • втрата самовладання;
 • часті головні болі;
 • слабкість у тілі;
 • порушення координації рухів;
 • неприємний запах від тіла;
 • червоні очі;
 • роздратованість;
 • безпричинна агресія;
 • втрата або відсутність “нормального” апетиту;
 • хвороблива худорба;

Зазвичай, коли вам здається, що людина нетвереза, то вам не здається, вона, найімовірніше, перебуває під впливом психотропних речовин. Помітили, що речі пропадають, людина носить закритий одяг навіть у спекотну пору року, вдома весь час також у закритому одязі - це явні ознаки людини, яка “сидить” на голці.

Якщо ця людина, яку ми описали вище - це ви, то не бійтеся і не відчувайте сорому. Ви завжди можете зробити анонімний виклик лікаря нарколога додому. Ми гарантуємо конфіденційність, кваліфіковану допомогу і підтримку. Ви не наодинці зі своєю проблемою. Нарколог з виїздом додому в Українці допоможе вам впоратися з ситуацією, що відбувається, проведе діагностику і призначить відповідні результатами діагностики лікування.

Навіть якщо зараз пізній час - це не є проблемою для нашого медичного персоналу, оскільки ми завжди готові приїхати на екстрений виклик нарколога додому. Кожен дзвінок до нас для нас є “екстреним”. Ми цілодобово можемо вас підтримати і надати необхідну допомогу. Наші підходи перевірені часом і пацієнтами. До кожного пацієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід і метод терапії.

Усе залежить від того, як довго ви вживаєте психотропні або інші наркотичні речовини, тип таких речовин, спосіб прийому, історія ваших хвороб, наявність хронічних захворювань. Іншими словами, у нас комплексний підхід до вирішення проблеми наркотичної залежності.

Лікування наркотичної залежності в клініці “Пальміра” в Українці

У клініці “Пальміра” благополучно лікують залежних із такими видами залежності:

 • героїнова залежність;
 • кокаїнова залежність;
 • канабіноїдна залежність;
 • метадонова залежність;
 • амфетамінова залежність.

Героїн - один з найнебезпечніших наркотиків, оскільки викликає швидке звикання. Цей опіоїд “славиться” своїм деструктивним впливом для організму будь-якої людини. Оскільки цей наркотик викликає сильне звикання, то абстинентний синдром проходить неймовірно важко і залежній людині без кваліфікованої допомоги впоратися одній майже неможливо.

Звикання від кокаїну виникає моментально, достатньо прийняти 1-2 дози. Кокаїн дає уявне відчуття щастя і колосальний приплив енергії. Але ці відчуття всього лише фікція, не більше того. Але, ось така фікція реально вбиває організм.

Канабіноїдна залежність формується через часте вживання марихуани або гашишу. Марихуана - це рослинний психотропний наркотик, який впливає на швидкість реакції і в тривалій перспективі згубно впливає на печінку, легені, мислення та пам’ять.

За метадонової залежності людина помітно страждає порушеннями координації та мовлення. Усі процеси мислення пригальмовані, серцевий ритм стає ледве помітним.

Амфетамін - це штучний стимулятор вироблення енергії, проте енергія черпається з самого організму, виснажуючи його “до кінця”. Тому всі залежні від амфетаміну мають виснажений вигляд і хворобливу худорлявість.

Усі перелічені види залежностей від наркотиків лікують дипломовані фахівці реабілітаційного центру “Пальміра” вже не перший рік. Методи терапії, які використовують у нашій клініці, показали хороші результати і десятки людей знайшли нове життя без наркотиків.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка