м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Реабілітація наркозалежних в Українці - недорого й анонімно

Реабілітація наркоманів у приватному реабілітаційному центрі для наркозалежних "Пальміра" в Українці та Київській області.
067 111 29 05
doctor

Наркоманія - важке захворювання сучасності, яке широко розповсюджене не тільки в Україні, а й по всьому світу. світу. Якщо ви помітили, що ваша близька людина змінилася в поведінці та стала дивно поводитися, варто замислитися над тим, що залежність від наркотиків могла прийти в її життя, що залежність від наркотиків могла прийти в її життя. Допомога наркозалежним (Українка) допомагає впоратися з патологічними порушеннями як поведінкового, так і психічного характеру. Адже хвороба проявляється і на фізичному, і на психоемоційному рівні.

Існує безліч причин, які можуть спричинити наркоманію. Що б не стало причиною розвитку наркотичної залежності, центр реабілітації наркоманів в місті Українка “Пальміра” допоможе відновити людину на фізичному рівні, очистити її організм від шкідливих токсинів, а також завдяки плідним заняттям із психологом і психотерапевтом позбутися психологічної залежності. Програма реабілітації наркозалежних розроблена таким чином чином, що хворий впорається з будь-якою залежністю і зможе повернутися до здорового активного життя без сліду вживання наркотику. Повний курс лікування і реабілітації в клініці лікування наркозалежних включає в себе і медикаментозну терапію, і психотерапію, і навіть допомогу в побудові нових соціальних зв’язків та адаптацію до самостійного і здорового життя. життя.

Реабілітація для наркоманів в Українці: важливість лікування в стаціонарі

Практично будь-який реабілітаційний центр для наркоманів пропонує можливість лікування залежностей у стаціонарі або амбулаторним методом. Однак переважна кількість випадків вимагають безпосередньо стаціонарного лікування. Амбулаторні методи підходять лише при легких формах наркоманії, коли людина лише спробувала наркотики і потребує допомоги, щоб кинути їх вживання без шкоди для власного здоров’я.

Стаціонарне лікування вважається найкращим завдяки відсутності спокус навколо наркомана. Центр допомоги наркоманам пропонує проживання в комфортних умовах, безпеки для здоров’я та з цілодобовим наглядом провідних фахівців у галузі наркології.

Реабілітація наркозалежних: методи відновлення

Будь-який сучасний реабілітаційний центр від наркоманії використовує у своїй практиці ефективні методики лікування і реабілітації залежних, які на практиці показують свою результативність. Клініка лікування наркотичної залежності “Пальміра” працює з різними методиками, що дають змогу впоратися навіть із найважчими формами залежності, зокрема зокрема й героїнової. Однак, найбільшою популярністю та ефективністю відрізняється метод “12 кроків”. Ця програма на практиці показала свою надійність і змогла допомогти сотням людей відмовитися від згубної пристрасті до наркотиків.

Реабілітаційний центр наркозалежних дозволяє багатьом людям відмовитися від наркотиків і знайти можливість жити повним життям. Кожен розуміє, що наркоманія - це невиліковна хвороба. Однак, завдяки грамотно підібраному плану лікування і постійному спостереженню за пацієнтами з боку медперсоналу кожен залежний може увійти в ремісію, зокрема й довічну, при цьому усвідомлено відмовляючись від наркотиків. Як цього домогтися - навчить психотерапевт центру. Правильна реабілітація та ресоціалізація наркозалежних допоможе їм впоратися з будь-якими проблемами і не піддатися слабкості.

Клініка реабілітації наркозалежних в Українці “Пальміра”

Реабілітаційний центр наркозалежних “Пальміра” - це місце, де кожен залежний знайде допомогу, де йому допоможуть позбутися згубної патологічної пристрасті та повернутися до здорового й активного життя з правильними цінностями. Курс лікування і відновлення в реабілітаційному центрі для наркоманів (ціни вказані на сайті) проходить у кілька етапів етапів. На кожному з них приділяється особлива увага комфорту і здоров’ю пацієнта. Завдяки комплексному підходу в центрі реабілітації наркозалежних і постійної психологічної підтримки реабілітація наркоманів відбувається максимально ефективно і швидко.

Якщо ви зіткнулися з проблемою наркотичної залежності, важливо вчасно звернутися по допомогу до фахівців. Реабілітація для наркоманів в Українці разом із центром “Пальміра” дасть змогу повернути вашого сина, чоловіка або друга до нормального та активного життя, навчитися жити в суспільстві без вживання наркотичних засобів, не піддаватися спокусам та утримуватися в стані ремісії. Тільки завдяки тверезому й усвідомленому підходу можливо раз і назавжди відмовитися від наркотиків, домогтися чудових результатів у лікуванні та реабілітації і йти по життю впевнено.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка