м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Виведення із запою вдома в Кагарлику

Термінове виведення із запою вдома в Кагарлику та Київській області. Цілодобове купірування і переривання запою.
067 111 29 05
doctor

Переривання запійного стану є першим етапом лікування алкоголізму. Однак, варто зазначити, що запій притаманний лише на пізніших стадіях залежності - другій і третій. На першій же психічна і фізична толерантність до алкоголю перебуває все ще на нижчому рівні, тому хворий на першій стадії алкоголізму має можливість самостійно кинути пити. Виведення із запою - це досить складна процедура, в якій неодмінно варто довіритися фахівцям. Самостійне ж виведення із запою на дому шляхом різкої відмови від спиртного може спричинити за собою вельми серйозні та важкі наслідки. Це не тільки гостро виражений абстинентний синдром, але також може дійти до смерті хворого.

Якщо ваша близька людина зіткнулася з проблемами алкоголізму, варто негайно їй допомогти. Вивести із запою на дому в Кагарлику можливо. Приватна клініка лікування алкоголізму “Пальміра” пропонує широкий спектр послуг нарколога вдома, ціна на які вказана на сайті клініки. І пам’ятайте, що вивести із запою терміново можливо, проте тільки фахівець здатний правильно підібрати крапельницю для детоксикації організму і провести подальшу медикаментозну терапію. А повністю позбавити від залежності може виключно проходження повного курсу лікування від алкогольної залежності в центрі під пильним наглядом наркологів, терапевтів, психологів і психіатрів.

Виведення із запою з виїздом додому - ціна доступна, ефект гарантований

Запій - це всього лише один із симптомів алкогольної залежності. Однак, саме він вважається найбільш “яскравою” ознакою хвороби під назвою алкоголізм. Залежно від індивідуальних особливостей хворого і його стану, запій може тривати від кількох діб і навіть до кількох місяців. І що довше алкоголь безперервно діє на людський організм, тим істотніші наслідки для нього він може спричинити.

Що раніше буде поставлено крапельницю від алкоголю вдома або в умовах стаціонарного лікування алкоголізму, то легше хворому буде впоратися з наслідками впливу етанолу на його організм. Токсини насамперед вражають печінку, нирки, серце і головний мозок. Через алкогольний запій може страждати не тільки фізичне здоров’я людини, а й її психіка, оскільки великого негативного впливу зазнає центральна нервова система залежної людини.

Наркологія додому - коли варто бити на сполох?

Незважаючи на той факт, що запій сам по собі свідчить про необхідність лікування від алкоголізму, перш, ніж здійснювати виведення із запою (Кагарлик), необхідно розуміти, які саме симптоми свідчать про гостру необхідності виведення із запою (крапельниця зі спеціальним медикаментозним багатокомпонентним розчином для детоксикації). Серед них:

 • Неконтрольована тяга до спиртних напоїв, коли в алкоголіка геть втрачається почуття міри. При цьому хворий може не усвідомлювати ні про те, який сьогодні день, ні про те, чи були у нього якісь інші плани на день. Все зводитися виключно до вживання спиртних напоїв.
 • Втрата розуміння базових потреб. Алкоголіки під час запою можуть не тільки втратити апетит, але також і потребу у сні. І якщо вони засинають на кілька годин, то після пробудження в їхній свідомості все одно все зводиться виключно до подальшого бажання випити.
 • Зміни в поведінці та психічних реакціях. Це може бути різка і часта зміна настрою, а також помітно виражена агресія, депресія, апатія і навіть суїцидальні думки.

Якщо ви помітили за своєю близькою людиною подібні симптоми, їй необхідне термінове виведення із запою (Кагарлик). Клініка “Пальміра” пропонує прокапатися від алкоголю (ціна вказана на сайті), а також надає послуги з повного курсу лікування алкоголізму в умовах стаціонару або амбулаторно.

Виведення із запою з виїздом - Кагарлик

Коли в сім’ї є питуща людина, це величезне горе для всіх членів її сім’ї. Виведення із запою вдома, ціна якого доступна, дасть змогу позбавити хворого від токсичного впливу етанолу і продуктів його розпаду на організм залежного. А завдяки грамотній психологічній підтримці - знайти слова, які стануть мотивацією для подальшого лікування від алкогольної залежності.

Лікар нарколог виведення із запою проводить індивідуально, підбираючи медикаменти виключно після ретельного огляду пацієнта. аналізується його загальний стан здоров’я, вимірюється вага, артеріальний тиск, пульс та інші показники. А головне - визначається стадія алкоголізму і запою. Тільки так можливо правильно, безпечно і ефективно провести * *виведення із запою вдома** без шкоди для здоров’я і життя пацієнта.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка