м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Реабілітація наркозалежних у Кагарлику - недорого й анонімно

Реабілітація наркоманів у приватному реабілітаційному центрі для наркозалежних "Пальміра" в Кагарлику та Київській області.
067 111 29 05
doctor

Наркоманія являє собою страшну хворобу сучасності, якої неможливо позбутися самостійно. Наркоманія стрімко руйнує особистість людини, завдає істотної шкоди її здоров’ю, як фізичному, так і психічному. Людина буквально в’яне, перестає відчувати радість від буденних речей, а всі її думки зводяться до отримання нової дози наркотику. Самостійно вибратися з наркотичної “ями” неможливо. Тільки грамотна допомога наркозалежним (Кагарлик) дозволить побороти хворобу і повернутися до активного і здорового життя.

Клініка реабілітації наркозалежних в Кагарлику - це місце, де кожен наркозалежний отримає кваліфіковану допомогу провідних фахівців у галузі наркології та психотерапії. Завдяки комплексному лікуванню та індивідуальному підходу до кожного пацієнта в реабілітаційному центрі від наркоманії можна домогтися дійсно гідного результату і позбавити людину не тільки від фізичної, а й від психологічної залежності до наркотиків.

Ціни на послуги

Що являє собою реабілітація наркоманів у спеціалізованому центрі

Реабілітація залежних являє собою досить тривалий і складний процес, який неодмінно потрібно довірити фахівцям-наркологам у стаціонарі реабілітаційного центру наркозалежних. Тільки під постійним наглядом наркологів, психологів, психотерапевтів, психіатрів, терапевтів та інших кваліфікованих фахівців можна домогтися ефективного відновлення залежних. Методики, що застосовуються в клініці лікування наркозалежних, дають змогу позбутися і від фізичної залежності, і від психологічної. Також важлива і ресоціалізація наркозалежних, завдяки якій можна адаптувати хворого до життя в суспільстві без вживання наркотиків, знайти новий сенс життя і проявляти стійкість щодо відношенню до наркотиків.

Реабілітацію наркозалежних найкраще довірити досвідченим фахівцям. Звичайно, бувають ситуації, коли хворі самостійно вирішують відмовитися від наркотиків. Однак, їх вистачає не на довго. Через сильно виражену абстиненцію та болю, який відчуває людина в період ломки, багато хто здається і піддається впливу наркотику. Тільки в реабілітаційному центрі для наркоманів можна не піддатися на спокуси, а абстинентний синдром досить ефективно знімається за допомогою детоксикації організму з подальшою медикаментозною підтримуючою терапією.

Центр реабілітації наркозалежних Кагарлик

На відміну від центру допомоги наркоманам лікування в домашніх умовах не приносить ніяких результатів. Найчастіше більшість наркоманів безпосередньо після детоксу відразу ж відправляються на пошуки нової дози. Реабілітація для наркоманів ( Кагарлик) неодмінно повинна проходити в комфортних умовах і за відсутності спокус і стресових ситуацій з боку. Проте, успіх у лікуванні та відновленні залежних багато в чому залежить і від програми реабілітації наркозалежних.

Більшість програм, пропонованих сучасними центрами реабілітації, дають досить непогані результати. Однак, є і такі методики лікування і відновлення, які не тільки не дають позитивних результатів, але навіть здатні погіршити ситуацію. Не варто розраховувати виключно на обрану методику лікування. Будь-яка реабілітація залежить від безлічі факторів, одним з яких є внутрішня мотивація залежного. Тільки людина, яка усвідомлює свою проблему і щиро хоче позбутися наркотичної залежності, здатна перейти в стан ремісії та усвідомлено протистояти наркотикам у майбутньому.

“Пальміра” - центр реабілітації залежностей

Центр реабілітації наркоманів (Кагарлик) “Пальміра” в процесі лікування і відновлення залежних застосовує сучасні методики, що дають хороші результати. Крім того, завдяки комплексному підходу в лікуванні можна позбутися і від фізичної залежності, і від психологічної. Медикаментозна терапія, заняття з психологом індивідуально або в групах - все це дає хороші результати і допомагає людині знайти новий сенс життя і знайти мотивацію для подальшого відновлення.

Клініка лікування наркотичної залежності “Пальміра” - це місце, де до кожного пацієнта ставляться з розумінням і завжди готові допомогти. Тільки при максимальній співпраці з лікарями наркоман може позбутися патологічної пристрасті і знайти шанс на нормальне життя. Вибираючи реабілітаційний центр для наркоманів, ціни можуть відрізнятися в кожному індивідуальному випадку. Усе залежить від стану хворого, його стажу як наркомана, стану здоров’я, особистих особливостей і обраної методики лікування.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка