м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування алкоголізму в Кагарлику

Центр лікування алкогольної залежності в Кагарлику та Київській області "Пальміра" надає анонімну допомогу алкоголікам.
067 111 29 05
doctor

Алкоголізм – це не проста недуга або звичка, а серйозна хвороба. Ті, хто з нею зіткнувся, знають, як складно виходити з неї або витягувати своїх рідних.

Причини алкоголізму

Чому ж люди втрачають контроль і вживання алкоголю перетворюється на залежність? Причини можуть бути різні. Можливо, у когось душевні травми, які людина вчасно не змогла залікувати, і вони її постійно турбують. Хтось просто тікає від реальності, наприклад розставання з близькою людиною, втрата роботи або невдоволення собою можуть стати тими каталізаторами, які підштовхують людину до втрати контролю над ситуацією. У підсумку людина втрачає контроль над тим, що тим, що відбувається, і покладається на те, що алкоголь допоможе пережити її біль шляхом зміни свідомості. Адже спочатку спиртні напої піднімають настрій і розслаблюють. Але, з часом колишньої дози стає замало і людина збільшує дозу і частоту вживання міцних напоїв.

Види лікування алкогольної залежності в клініці “Пальміра”

Ми користуємося найефективнішими програмами зцілення від алкоголізму, які показали найуспішніші результати. В нашому реабілітаційному центрі для алкоголіків у Кагарлику лікарі вдаються до таких методів кодування від алкогольної залежності:

 • Метод Довженка;
 • Лазерна терапія;
 • Ампульна терапія;
 • Еспераль-гель;
 • Ін’єкційна терапія;
 • Комбіноване кодування (Дисульфірам + метод Довженка);
 • Озонотерапія.

Первинну діагностику ми проводимо з кожним пацієнтом, для розуміння того, який метод лікування є оптимальним і ефективним для організму пацієнта. З моменту дзвінка і до повного одужання від недуги “алкоголізму” все відбувається абсолютно анонімно. Ми поважаємо наших пацієнтів, і тому гарантуємо конфіденційність під час лікування і після його закінчення. Вартість на всі послуги нашого реабілітаційного центру лояльна, зважаючи на результати після реабілітації. Результатом є новий етап у житті, на якому людина починає життя з “чистого аркуша”, без “зеленого змія”. По суті, це новий шанс на нормальне життя. Тим паче, ми розуміємо, що кожен повинен мати можливість побороти цю залежність, тому ціни не стануть каменем спотикання на шляху до одужання.

З початку 2022 року в столиці та області різко збільшилася кількість людей, залежних від алкоголю. Цьому супроводжували війна, розлука з близькими і постійні стреси. Наш медичний центр у Кагарлику оперативно відреагував на ситуацію, що склалася ситуацію і ми допомогли вже не одному десятку людей. Лікуванням алкоголізму в Кагарлику ми займаємося вже тривалий час.

Наша клініка – це місце для тих людей, які бажають змінити свою реальність і взяти контроль над своїм життям. Фахівці клініки “Пальміра” розуміють, що кожному пацієнту потрібен особливий індивідуальний підхід, тому що кожна людина – це унікальна особистість зі своєю історією, емоціями та почуттями. Саме люди є нашим головним пріоритетом, яким ми керуємося щодня в нашій роботі. Тому в нашій клініці приємна дружелюбна атмосфера, де більше друзі ніж пацієнти. Клініка надає палати на будь-який смак, збалансоване харчування та кваліфікований догляд за пацієнтами. Усі ці складові допоможуть вам черпати ресурси для відновлення та сили для зцілення.

Якщо ви давно вже думали над тим, що варто взяти під контроль своє життя і припинити ситуацію, в якій алкоголь є вашим “провідником”, то ви на вірному шляху, якщо зайшли на сайт нашої Ефективне лікування алкоголізму- наша “мантра”, яка діє і приклад цьому десятки колишніх пацієнтів – наших друзів, які отримали “нове життя” без алкогольних напоїв. Після нашої програми лікування жоден стрес чи життєвий струс не стануть тим чинником, щоб ви повернулися до вживання міцних напоїв.

Допомога алкозалежним в клініці Пальміра в Кагарлику

Якщо в даний момент ви мучитеся або знаєте, що будете відчувати дискомфорт, то не сумнівайтеся більше ні хвилини. Телефонуйте в наш реабілітаційний центр і приїжджайте. Ми допоможемо вам уже з перших хвилин відвідування клініки. Ви не одні й не повинні бути наодинці з цим “ворогом”.

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть здолати цю хворобу, не дадуть вам здатися і полегшать ваші страждання. Просто постарайтеся довіритися лікарям клініки і думайте про своє одужання, все інше зроблять професіонали своєї справи. За вами залишається тільки набрати номер нашої клініки і приїхати. Не можете приїхати, то і це не та проблема, яку неможливо вирішити. Лікарі клініки “Пальміра” приїдуть прямо до Вас додому і нададуть необхідну допомогу і підтримку. Пам’ятайте, Ви не одні і не зобов’язані бути одні з цією недугою.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка