м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Реабілітація наркозалежних у Голосіївському районі - недорого й анонімно

Реабілітація наркоманів у приватному реабілітаційному центрі для наркозалежних "Пальміра" в Голосіївському районі.
067 111 29 05
doctor

Наркоманія являє собою одну з найстрашніших і найнебезпечніших хвороб сучасності. Не варто вважати, що наркомани - це люди слабкі духом і ті, що не вміють вчасно припинити вживання наркотиків або інших психоактивних речовин. Існують такі наркотики, які можуть викликати стабільне звикання вже після першого вживання. А причин для того, що людина наважується спробувати їх, на жаль, буває багато. Так чи інакше, але не варто засуджувати таких людей. Так само, як і не можна потурати наркоманам. Якщо ви щиро хочете допомогти своїй близькій людині, краще тверезо оцінювати ситуацію і знайти досвідченого кваліфікованого фахівця в галузі наркології. Центр реабілітації наркозалежних “Пальміра” разом із провідними фахівцями-наркологами, психологами, психіатрами, психотерапевтами, терапевтами загальної практики готові допомогти кожному, хто потрапив у важку ситуацію, піддався впливу наркотиків і бажає знайти вихід.

Якщо вам необхідна допомога наркозалежним, у Голосіївському районі (Київ) працює реабілітаційний центр наркозалежних, де досвідчені фахівці допомагають хворим на наркоманію відмовитися від прийому психоактивних препаратів і повернутися до здорового активного життя. Клініка реабілітації наркозалежних у Голосіївському районі “Пальміра” пропонує комплексне лікування з індивідуальним підходом, комфортними та безпечними умовами проживання, ізоляцією від будь-яких спокус у вигляді наркотиків, а також цілодобовою медичною допомогою в умовах стаціонару. Для більш легких форм наркоманії можна лікуватися амбулаторно.

Реабілітація залежних: важливість лікування

Лікування наркотичної залежності - це шлях, що складається з багатьох рівнів. І дуже важливо для успішного його завершення пройти кожен. Усе починається з детоксикації організму, яка передбачає виведення токсинів та інших продуктів розпаду наркотичних препаратів, що згубно впливають на людське здоров’я. Однак, одного зняття абстинентного синдрому недостатньо. Для успішної боротьби з наркоманією необхідне подальше медикаментозне лікування та реабілітація наркозалежних.

На жаль, багато наркоманів після зняття абстиненції та припинення “ломки” не йдуть лікуватися, а практично відразу віддаються пошукам чергової дози наркотику. У хворих (особливо на останніх стадіях залежності) змінена система цінностей у житті та немає мотивації на здорове і щасливе життя. А головне для них - це наркотики. У центрі реабілітації наркоманів (Голосіївський район, Київ) працюють досвідчені психологи, які не тільки допомагають умовити залежного пройти курс лікування, але також здатні встановити першопричину залежності, відшукати мотивацію, а також пройти ресоціалізацію наркозалежних для адаптації в суспільстві без вживання наркотиків.

Після того, як наркоман зважився на подальше лікування, лікар проводить діагностику пацієнта для визначення його загального стану здоров’я (фізичного і психологічного), особистих особливостей та інших факторів, які важливі для грамотної побудови курсу лікування в кожному індивідуальному випадку. Програма реабілітації наркозалежних включає:

  • очищення організму за допомогою крапельниці (детоксикація);
  • підтримуючу медикаментозну терапію, яка допомагає впоратися з фізичними наслідками приймання наркотиків і їхнім впливом;
  • безпосередня реабілітація наркоманів, під час якої особлива увага приділяється роботі з психологом реабілітаційного центру від наркоманії;
  • допомога залежним в адаптації до соціуму без вживання наркотиків та інших психоактивних речовин.

Реабілітація для наркоманів у Голосіївському районі

Якщо ви дізналися, що ваша близька людина залежна від наркотиків, не варто чекати ні дня. Самостійно впоратися з хворобою неможливо. Грамотна допомога фахівців реабілітаційного центру для наркоманів допоможуть хворому впоратися зі стійкою патологічною залежністю. Тільки клініка лікування наркозалежних разом із досвідченими кваліфікованими лікарями-наркологами і психотерапевтами допоможуть впоратися не тільки з фізичною, але також і з психологічною залежністю від тих чи інших препаратів. Методика лікування підбирається індивідуально в реабілітаційному центрі для наркоманів, ціни у зв’язку з чим можуть відрізнятися. Визначити точну ціну лікування може тільки лікуючий лікар, який проведе діагностику хворого і складе план лікування та реабілітації.

Вибираючи центр допомоги наркоманам, важливо не помилитися. Серед безлічі ребцентрів клініка лікування наркотичної залежності “Пальміра” пропонує комфортні умови, безпеку для хворого, цілодобовий нагляд за ним, а також грамотну підтримку і допомогу в досягненні своєї мети - назавжди попрощатися з наркотиками.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка