м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Анонімний виклик нарколога додому в Голосіївському районі

Наш анонімний нарколог надає послуги вдома в Голосіївському районі. Недорого, швидко, ефективно і цілодобово. Звертайтеся за конфіденційним лікуванням.
067 111 29 05
doctor

Алкоголізм і наркоманія - два найтяжчих захворювання сучасності. На жаль, багато хто все ще впевнений, що це прояв слабкості духу людини. Однак, факти говорять очевидне. Алкоголізм - це хвороба. А будь-яку хворобу потрібно лікувати. Нарколог із виїздом додому в Голосіївському районі допоможе впоратися з негативними наслідками запою, похмілля і, очевидно, отруєння організму етанолом. Крім того, грамотний підхід фахівця допоможе змотивувати хворого на подальше лікування. Адже медикаментозна детоксикація (крапельниця) дозволяє усунути лише симптоми захворювання. І тільки грамотно складений план лікування під пильним наглядом фахівців дозволить раз і назавжди позбутися смертельно небезпечної звички. Платний нарколог додому (Голосіївський район, Київ) надасть всебічну підтримку хворому, позбавить від мук і змотивує на подальше лікування в стаціонарі.

Клініка лікування наркотичної залежності “Пальміра” пропонує допомогу фахівців у лікуванні наркотичної, алкогольної та інших залежностей у стаціонарі, а також виїзд нарколога додому. Якщо ви помітили за своєю близькою людиною прояви алкоголізму, негайно зверніться по допомогу. Не відкладайте на завтра те, що варто зробити вже зараз. Ви маєте можливість викликати нарколога додому в Голосіївському районі Києва і допомогти хворому впоратися з недугою.

Нарколог додому: показання для виклику лікаря

Етанол чинить вкрай негативний вплив на людський організм, а при постійному вживанні спиртних напоїв здатний навіть руйнівно впливати на серцево-судинну, травну, а також нервову систему. Якщо на перших етапах випитий алкоголь допомагає розслабитися, підвищує настрій, надає заспокійливий і звеселяючий ефект, то пізніше втрачається почуття міри і захворювання переходить у хронічний стан. Алкогольна залежність - дуже важке і небезпечне захворювання, якого вкрай складно позбутися. Те ж саме стосується наркотиків. Однак, залежно від вживаних наркотичних або психотропних засобів, залежність може спричинити навіть смерть хворого.

Викликати нарколога ніколи не пізно. Однак, найкраще звернутися по допомогу фахівця вже після перших же симптомів алкогольної залежності. Так, виклик нарколога додому доцільний за таких ознак:

 • при регулярному вживанні спиртних напоїв або непереборному бажанню за всяку ціну знайти спосіб випити;
 • розвиток стійкості організму при вживанні звичних доз алкоголю;
 • поява абстинентного синдрому після випитого (похмілля) і наявність запійних станів;
 • зміна настрою та емоційного фону: агресія, дратівливість, нервозність, часті головні болі і навіть провали у пам’яті;
 • коли людина потай вживає алкоголь і заперечує наявність у себе патологічної залежності, нарколог додому цілодобово приймає виклики і готовий приїхати, щоб допомогти позбутися наслідків залежності.

Навіть за станом зовнішнього вигляду людини можна визначити, що виклик нарколога - цілком хороша ідея. Якщо ви бачите, що у близької людини почало опухати і набрякати обличчя, а колір шкіри став набувати більш бордового відтінку, алкоголізм уже набрав повний хід, і самостійно позбутися згубної пристрасті вже не вийде. Нарколог на будинок, ціна якого прийнятна, допоможе впоратися з наслідками захворювання.

Анонімний виклик лікаря нарколога додому: переваги вибору

Звернення до приватної клініки має низку переваг, однією з яких є конфіденційність. Навіть якщо вам необхідний екстрений виклик нарколога додому, все відбувається абсолютно анонімно і без поширення особистої інформації пацієнта про його стан і наявність залежності. Лікар нарколог цілодобово надає підтримку пацієнта, при цьому не розголошуючи його даних і не ставить хворого на облік.

У наш час анонімність під час виклику нарколога додому (телефон вказано на сайті) може знадобитися з низки причин. Серед них можна виділити такі:

 • необхідність приховати від друзів, колег і родичів факт захворювання через небажання бути соціально відкинутим;
 • при бажанні вберегти рідних людей від зайвих переживань;
 • часом приховування хвороби необхідне для збереження честі сім’ї;
 • нарколог додому анонімно за наявності алкоголізму або наркоманії необхідний, якщо хтось із рідних працює на державній посаді або веде серйозний бізнес, щоб цей факт не вплинув негативно на цю людину;
 • у разі публічності хворого.

Якщо вам потрібен лікар нарколог додому (Голосіївський район), клініка “Пальміра” допоможе кожному впоратися не тільки з тяжкими проявами похмілля, ломки, отруєнням організму хворого етанолом або наркотичними препаратами, але також надасть психологічну підтримку і знайде потрібні слова для мотивації хворого на подальше лікування, а не тільки зняття симптомів.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка