м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Виведення із запою вдома в Голосіївському районі

Термінове виведення із запою вдома в Голосіївському районі. Цілодобове купірування і переривання запою.
067 111 29 05
doctor

Одним із симптомів алкогольної залежності є запій, який притаманний важчим стадіям залежного стану людини людини. Запої часто тривають від доби аж до кількох місяців. При цьому супутніми факторами є гостра інтоксикація організму, порушення психоемоційного спектра, важкі ураження внутрішніх органів хворого, а також низкою інших важких симптоматичних проявів. Для того, щоб вивести із запою вдома в Голосіївському районі, клініка “Пальміра” надає послуги нарколога вдома (ціна вказана на сайті).

Швидке та ефективне виведення із запою (Голосіївський район, Київ)

Згідно зі статистикою, саме алкоголізм є найпоширенішим захворюванням у світі, пов’язаним із наркологією. Якщо говорити про запійний стан, то він несе величезну небезпеку для здоров’я людини, як фізичного, так і психічного. Саме в цей період організм отримує величезної сили токсичний удар. З цієї причини дуже важливо людину вивести із запою терміново і без зволікань. Якщо ваш рідний або близький страждає від алкоголізму, але при цьому чинить опір лікуванню в клініці, виведення із запою з виїздом (Голосіївський район) підійде саме у вашому випадку. Крім того, грамотне виведення із запою - це перший етап подальшого лікування алкогольної залежності.

Найчастіше допомога наркологів із виведення із запою вдома необхідна у разі важких і запущених форм алкоголізму. В такі моменти хворий уже не може самостійно припинити вживання спиртного і потребує допомоги. Крапельниця від алкоголю вдома дасть йому змогу прийти в норму, а психологічна підтримка фахівця - відшукати мотивацію на подальше лікування.

Наркологія додому: симптоми, які вказують на те, що людина потребує допомоги

Під час запою вже за добу в організмі хворого накопичуються різні токсичні речовини, що отруюють внутрішні органи: печінку, систему ШКТ, серце, нирки і навіть головний мозок, позначаючись і на роботі центральної нервової системи. Однак, найголовнішим симптомом того, що людина терміново потребує виведення із запою з виїздом додому (ціна доступна), з упевненістю можна назвати її явно виражену агресивну поведінку. У подібному стані він може завдати істотної шкоди не тільки собі, а й оточуючим його людям, зокрема й найближчим.

Крім цього, виділяють і інші симптоми, які вказують на те, що виведення із запою на дому дійсно необхідне:

 • Надмірна тяга до вживання алкоголю і неможливість зупинитися. Найчастіше алкоголіки під час запійного стану перестають відчувати час, не знають, який сьогодні день або де вони перебувають. Єдине, що для них важливо в такому стані - це подальше вживання спиртного.
 • У алкоголіка абсолютно зникає необхідність у задоволенні базових потреб. Хворі не відчувають почуття голоду, не хочуть спати. А якщо й засинають на кілька годин, то одразу ж після пробудження шукатимуть ще, що можна випити.
 • Прояв неадекватної та асоціальної поведінки. Це можуть бути прояви агресії, часті та вельми різкі зміни настрою або навіть суїцидальні думки.

Всі ці симптоми безпосередньо свідчать про те, що алкоголік потребує екстреної допомоги. Виведення із запою вдома ( ціна доступна) дозволить очистити організм від шкідливих токсинів і допоможе людині прийняти правильне і вірне рішення кинути пити.

Термінове виведення із запою (Голосіївський район): чому не можна виходити із запою самостійно

Коли з хворим працює нарколог, виведення із запою являє собою досить тривалу і складну процедуру. Фахівці категорично проти, щоб обрив запійного стану проводився самостійно без залучення кваліфікованих медичних працівників, оскільки ця процедура може спричинити низку ускладнень не тільки для фізичного здоров’я залежного, але також позначитися ускладненнями для його психіки. Часом недотримання елементарних правил може спричинити смерть алкоголіка.

Якщо вам необхідно прокапатися від алкоголю (ціна вказана на сайті клініки), найкраще звернутися за допомогою до фахівців. **Клініка лікування алкоголізму “Пальміра” забезпечує грамотний підхід до кожного пацієнта. При цьому спочатку по приїзду лікаря-нарколога проводиться огляд пацієнта, під час якого оцінюється його фізичний і психічний стан, визначається ступінь запою. Тільки після цього підбирається певний медикаментозний засіб для детоксикації організму. Виведення із запою (крапельниця) дає змогу очистити організм від токсинів. Як правило, це багатокомпонентні речовини, які максимально безпечно й ефективно дають змогу позбутися самого запійного стану, а також його наслідків.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка