м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування алкоголізму в Боярці

Центр лікування алкогольної залежності в Боярці та Київській області "Пальміра" надає анонімну допомогу алкоголікам.
067 111 29 05
doctor

Алкоголізм є серйозним захворюванням, що супроводжується фізичною і психологічною залежністю. Лікування від алкоголізму обов’язково має відбуватися в спеціалізованій клініці для залежних.

Клініка лікування алкоголізму в Боярці Пальміра пропонує послуги для алкозалежних від виведення із запою до повного реабілітаційного курсу. Досвідчені фахівці, які застосовують у своїй роботі інноваційні технології та сучасні препарати, а також комфортні умови проживання пацієнтів – позитивно позначається на динаміці одужання.

Причини виникнення алкоголізму

Однієї, як такої причини виникнення у людини алкогольної залежності немає. Однак існує ціла низка чинників, які можуть призвести до алкоголізму. Отже, які основні причини штовхають людину до регулярного вживання спиртного:

 • соціальні, певне коло друзів і знайомих любителів випити, реклама алкоголю тощо;
 • психологічні, до них можна віднести стреси, проблеми в особистому житті, в сім’ї, на роботі, наявність дитячих травм, брак уваги та соціальної активності тощо;
 • біологічні, до цих причин відносять генетичну схильність, яка може бути передана дитині від батька або матері, які мають тягу до випивки.

Незалежно від того, які причини стали виною алкоголізму, лікування алкогольної залежності необхідно починати якомога раніше. Адже через зволікання алкозалежний може втратити не тільки здоров’я, а й життя.

Зараз, на жаль, масово зростає цифра жіночого алкоголізму. Якщо раніше це була практично чоловіча проблема, то тепер кількість жінок і чоловіків алкозалежних практично вирівнялася. Жіночий алкоголізм розвивається набагато швидше чоловічого і часу для одужання буде потрібно також набагато більше.

Лікування алкоголізму в Боярці

Зіткнувшись з алкоголізмом у сім’ї або маючи бажання допомогти близькій людині одужати, рекомендується звертатися за допомогою до спеціалізованого закладу. Клініка лікування алкогольної залежності Пальміра – це шанс алкозалежного повернутися до нормального життя і відновити фізичне та психологічне здоров’я назавжди.

Перш ніж відвезти алкоголіка в клініку, слід переконати його пройти лікування, щоб позбутися залежності. Без згоди пацієнта жодна методика працювати не буде. Дуже багато алкоголіків обіцяють “зав’язати”, кажуть, що впораються самі, але цей варіант теж не у всіх виявляється успішним. Через деякий час відбувається зрив, потім запій і все повторюється знову.

Єдино правильне рішення – це довіритися професіоналам центру лікування алкоголізму, в якому пацієнтові призначать комплексне лікування, що складається з декількох етапів.

 1. Після надходження в клініку, терапевт і нарколог проводять огляд, щоб оцінити стан пацієнта. Беруться необхідні аналізи, на підставі яких призначається лікування.
 2. Якщо алкозалежний, який поступив, перебуває в стані запою, то обов’язково призначається виведення із запою в клініці в Боярці. Під час процедури ставиться крапельниця з препаратом, який допомагає вивести токсини і залишки алкоголю з організму. 3 На наступному етапі до загального медикаментозного лікування додається психологічна допомога. Пацієнт починає відвідувати індивідуальні та групові заняття, які допомагають йому відновити свій психоемоційний стан. Також додатково призначаються різні фізичні вправи, активні ігри, йога, спрямовані на відновлення організму.
 3. Реабілітаційний комплекс також може включати різні види терапії, наприклад, арт-терапію, спеціальну дієту, якої необхідно дотримуватися пацієнту для повного одужання.
 4. На останньому етапі лікування рекомендують застосувати найефективніший метод лікування алкоголізму – кодування. розрізняють два види кодування – за допомогою вшивання ампули з препаратом, який вступає в реакцію з алкоголем, що потрапив в організм алкоголем або з використанням методу гіпнозу. Кодування з використанням вшивання ампули проводиться, якщо немає протипоказань, а також після обстеження і за наявності згоди пацієнта

Кодуванняпід дією гіпнозу проводить психотерапевт або психолог, навіюючи під час сеансу, яку смертельну небезпеку несе алкоголь для організму людини.

Якщо ви вирішили закодуватися від алкоголю або провести цю процедуру для свого близького, лікарі клініки Пальміра до ваших послуг. Для проведення процедури, крім згоди пацієнта, необхідно, щоб алкозалежний пройшов детоксикацію організму і не вживав алкоголь щонайменше протягом 3 днів.

Як тільки ви побачили ознаки алкоголізму у вашої близької людини, відразу починайте діяти. Згаяний час – це це втрачене здоров’я. На лікування алкоголізму ціна залежить від декількох факторів, таких як стаж вживання, вік, наявність супутніх захворювань. Остаточну вартість вам скаже лікар на консультації.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка