м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Анонімний виклик нарколога додому в Боярці

Клініка "Пальмира" пропонує анонімні послуги нарколога вдома в Боярці та Київській області. Швидко, ефективно, недорого і цілодобово. Звертайтеся
067 111 29 05
doctor

Наркоманія являє собою різновид деструктивної поведінки людини. Найчастіше така людина через своє прагнення втекти з оточуючого її реального світу знаходить шляхи вирішення у вигляді вживання психоактивних речовин або спиртних напоїв. На жаль, щорічно від наркоманії помирають тисячі людей і більшості з них немає ще навіть 35 років. С алкоголізмом справи також йдуть далеко не найкращим чином. Якщо у вашій родині сталося нещастя і близька вам людина стала наркозалежною, ні в якому разі не можна зволікати з допомогою. Нарколог з виїздом додому в Боярці допоможе не тільки впоратися з ломкою при залежності, усунути результати передозування, але також підкаже, як діяти членам сім’ї, щоб хворий визнав свій стан і погодився на подальше лікування.

Екстрений виклик нарколога додому: термінове і цілодобове надання допомоги

При наданні допомоги людям, які зловживають спиртними напоями, часто не потрібна госпіталізація. Однак, для надання необхідної допомоги можна викликати нарколога, який проведе всі планові маніпуляції і вбереже людину від наслідків впливу алкоголю на її організм.

Найчастіше нарколог додому приїжджає в таких випадках, як запій, при загостренні алкогольної або наркотичної залежності та інших гострих станах, які вимагають негайного вирішення. Подібні ситуації вкрай ускладнюють самостійне відвідування хворим медичного закладу, тому виїзд нарколога додому стане вірним рішенням, щоб допомогти залежному. Особливо, коли допомога необхідна в нічні години. Фахівці клініки “Пальміра” працюють цілодобово 7 днів на тиждень і готові допомогти хворому в його боротьбі зі згубною пристрастю.

Лікар нарколог цілодобово готовий допомогти пацієнтам і полегшити їхні страждання. Проте, не варто забувати, що зняття ломки - це лише усунення симптомів, а не лікування самої хвороби. Якщо ви хочете раз і назавжди позбутися згубної пристрасті до алкоголю, наркотиків або інших речовин, що викликають звикання, звернення до клініки дасть змогу стати на шлях здоров’я і правильного способу життя.

Виклик нарколога: як визначити, в яких випадках необхідна допомога фахівця

У разі наркотичної або алкогольної залежності людині може знадобиться кваліфікована медична допомога практично в будь-який момент. Але що, якщо залежний відмовляється від відвідування клініки і не бажає приймати допомогу від лікарів? Нарколог додому анонімно допоможе вийти з важкого стану, зняти ломку, позбавити від запою та інших проявів хвороби. Крім того, анонімний виклик лікаря нарколога додому дозволить хворому почуватися більш вільніше, адже його дані залишаться конфіденційною інформацією, а його важкий стан не піддасться розголосу.

Виклик нарколога додому просто-таки необхідний, коли людина перебуває у вкрай важкому стані. У цьому вам підкажуть такі ознаки:

 • ломка в тілі;
 • підвищення артеріального тиску;
 • прискорене серцебиття;
 • наявність сильних головних болів, зокрема й мігрені;
 • проблеми зі сном;
 • судоми по всьому тілу;
 • проблеми з травленням і ШКТ загалом;
 • у важких випадках можуть бути присутніми галюцинації або маячні думки, нав’язливі ідеї;
 • панічні атаки;
 • напади агресії або навпаки важкий депресивний стан.

Якщо у вашої близької людини спостерігаються хоча б кілька ознак з перерахованих, нарколог додому (ціна вказана на сайті) дасть змогу екстрено зняти важкий стан, а надалі звернутися по допомогу до фахівців і почати лікування від наркоманії або алкоголізму.

Лікар нарколог додому - Боярка

Якщо ви вирішили викликати нарколога додому в Боярці, важливо розуміти, яку саме допомогу пропонує фахівець. Виклик нарколога додому до пацієнта з алкогольним отруєнням передбачає виконання фахівцем певних маніпуляцій:

 1. Попередня діагностика пацієнта і його стану;
 2. Детоксикація організму за допомогою спеціальних медикаментозних препаратів;
 3. За необхідності застосовується подальша медикаментозна терапія, яка допомагає полегшити стан пацієнта;
 4. обов’язково надається психологічна підтримка хворому і його родичам.

Важливо розуміти, що виклик нарколога додому (телефон** вказано на сайті) - це перший крок у вирішенні допомогти своїй близькій людині, у чиєму житті з’явилися наркотики або алкоголь. Кожен має можливість звернутися по допомогу в клініку, а також викликати нарколога додому цілодобово.

Сучасна приватна клініка лікування наркотичної залежності “Пальміра” пропонує традиційні та ефективні методи лікування та реабілітації від наркоманії та алкоголізму, а також пропонує послугу “**платний нарколог додому” (Боярка **) у вашому місті.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка