м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Анонімний виклик нарколога додому у Василькові

Анонімний нарколог додому у Василькові та Київській області. Недорого. Швидко. Ефективно. Цілодобово.
067 111 29 05
doctor

Наркоманія, як і алкоголізм, є одними з найстрашніших захворювань сучасного суспільства. Алкоголь і психоактивні речовини згубно впливають не тільки на фізичний стан людини, а й спричиняють серйозні порушення психіки залежного. Якщо людина не приймає своєї хвороби, відмовляється від лікування і не піддається вашим умовлянням звернутися до фахівця, виїзд нарколога додому допоможе позбавити хворого від ломки та інших наслідків алкогольного або наркотичного отруєння. Клініка лікування наркотичної залежності “Пальміра “ пропонує викликати нарколога додому у Василькові. Виведення із запою, зняття ломки, екстрена детоксикація організму - виклик нарколога додому дозволить впоратися з будь-якими проявами алкогольного або наркотичного отруєння швидко, ефективно, в будь-який час доби і абсолютно конфіденційно.

Нарколог додому: у яких випадках необхідна допомога фахівця

Виклик нарколога - найпопулярніша послуга центру лікування наркоманії. Клініка має в своєму розпорядженні всі необхідні засобами і фахівцями вищої категорії, які здатні допомогти хворим із залежністю швидко, оперативно і ефективно. Існує кілька показань, які служать показаннями для того, щоб викликати нарколога:

 • помітна інтоксикація організму, за якої змінюється колір шкіри, спостерігається хворобливий вигляд, набряклість;
 • тривалий запійний стан;
 • важке похмілля;
 • ломка по всьому тілу, судоми;
 • підвищення артеріального тиску на тлі випитого алкоголю або прийнятих наркотичних речовин;
 • “біла гарячка”;
 • неадекватна поведінка, напади агресії або навпаки важкий депресивний стан.

У будь-якому з перерахованих випадків не можна відкладати звернення до лікаря-нарколога ні на хвилину. Адже поки ви думаєте, алкоголь, наркотики, психотропні речовини активно руйнують психічні процеси та функціональність організму хворого, призводячи до незворотних наслідків. Екстрений виклик нарколога додому пропонує клініка “Пальміра”. Ефективна допомога в будь-який час доби без вихідних. Тільки досвідчений фахівець зможе оцінити стан залежного і допомогти йому впоратися з наслідками прийому тих чи інших препаратів.

Платний нарколог додому (Васильків): що робити до приїзду лікаря?

Якщо вам необхідно викликати нарколога додому у Василькові, важливо також знати, як поводитися із залежним до його приїзду, яку першу допомогу надати при екстреній ситуації. Дуже важливо до того, як приїде нарколог, залишатися поруч з хворим. У жодному разі не можна давати йому ніяких ліків самостійно. Навіть якщо раніше ви неодноразово їх використовували, немає ніяких гарантій, що в наявній ситуації вони не матимуть негативного впливу на і без того важкий стан хворого. Крім того, багато препаратів у поєднанні з алкоголем можуть спровокувати різні ускладнення аж до летального результату.

У найбільш екстрених випадках рекомендується залишатися на лінії з оператором клініки, який підкаже вам, як діяти в тій чи іншій ситуації, поки не прибуде лікар-нарколог додому (Васильків). Крім того, пропонуємо кілька корисних рекомендацій, які допоможуть полегшити стан хворого:

 • якщо ви перебуваєте в приміщенні, подбайте, щоб про наявність свіжого повітря - відкрийте вікно;
 • ні в якому разі не можна давати алкоголіку далі пити;
 • уважно стежте за пульсом і диханням, особливо якщо людина перебуває без свідомості;
 • при втраті свідомості необхідно перевернути людину набік, а в разі необхідності - надайте першу медичну допомогу.

Крім того, по приїзду лікарів слід чітко і швидко відповідати на всі запитання. Економія часу дасть змогу ефективніше впоратися з наслідками отруєння і допомогти хворому прийти до тями.

Якщо необхідний нарколог додому (ціна вказана на сайті), варто також знати, що існують випадки, коли в домашніх умовах впоратися з інтоксикацією неможливо і необхідна госпіталізація з подальшим лікуванням у стаціонарі. Наприклад, у разі діабету або наявності онкологічних захворювань.

Нарколог додому - анонімно та ефективно

Анонімний виклик лікаря нарколога додому дасть змогу вивести із запою, позбавити від ломки і провести детоксикацію організму конфіденційно. Нарколог додому цілодобово надає підтримку і допомогу у вирішенні найрізноманітніших проблем, пов’язаних з алкоголізмом і наркоманією. А завдяки психологічній підтримці з боку фахівців є шанс допомогти людині позбутися не тільки симптомів залежності, а й умовити її на комплексне лікування в клініці.

Якщо у вашу родину прийшла наркоманія або алкоголізм, варто негайно звернутися по допомогою до фахівців. Однак, далеко не всі наважуються на лікування. У таких випадках на допомогу приходить нарколог з виїздом додому у Василькові.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка