м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування алкоголізму в Ірпені

Центр лікування алкогольної залежності в Ірпені та Київській області "Пальміра" надає анонімну допомогу алкоголікам.
067 111 29 05
doctor

Існує безліч причин, які змушують людей вживати алкоголь. Це може бути перенесений стрес, проблеми з друзями та членами сім’ї, а також проблеми на роботі або стрес, який людина відчуває внаслідок втрати рідних. Незалежно від того, які причини розвитку захворювання, необхідно якісне лікування алкоголізму в Ірпені.

Як мотивувати хворого

Усім своїм клієнтам ми пропонуємо кодування від алкоголізму в Ірпені. Щоб назавжди залишити в минулому залежність, необхідно пройти повний курс лікування в умовах стаціонару.

Щоб не тільки закодуватися від алкоголю, а й домогтися зафіксованих у часі результатів, необхідно попрацювати над мотивацією. Щоб домогтися найкращих результатів, хворий повинен мати стійку мотивацію жити тверезо. Без бажання позбутися хвороби лікування буде просто марним. За відсутності мотивації також зростає ризик рецидиву. Тому з хворим в обов’язковому порядку працюють досвідчені психологи і психотерапевти. Це дає змогу визначити, наскільки серйозною є проблема, що змусило людину вживати та якої мотивації потребує людина, щоб залишити залежність у минулому. Головне, щоб хворий був готовий прислухатися до рекомендацій фахівців.

Навіщо потрібна детоксикація

Такожефективне лікування алкоголізмунеможливе без якісного очищення організму. У результаті тривалого вживання алкоголю в організмі накопичуються токсини і продукти розпаду речовин. У результаті уражаються основні функції та системи організму. Щоб назавжди позбутися алкоголізму, необхідно вивести токсини.

Якщо був діагностованийалкоголізм, лікування в Ірпенімає починатися з детоксикації. Для цього використовують сертифіковані медикаменти, що сприяють очищенню організму від токсинів.

Використовуючи сертифіковані препарати, вдається усунути абстинентний синдром, так що знижуються больові відчуття під час під час абстинентного синдрому, усувається тяга до спиртних напоїв і виникнення низки інших симптомів. Адже людині на перших порах досить важко відмовитися від вживання вживання спиртного.

Як придушити потяг до спиртного

Своїм клієнтам ми пропонуємо комплекснекодування від алкоголізму, цінаякого буде більш ніж доступною. Одним з важливих етапів цього процесу є опрацювання психологічної залежності від спиртного.

При цьомукодування від алкоголю в Ірпеніпроводиться індивідуально підібраним методом. При цьому фахівці оцінюють фактичний фізичний і психологічний стан хворого, а також рівень його мотивації та низку інших критеріїв. Завдяки правильно підібраному методу вдається назавжди позбутися залежності.

Як запобігти рецидиву

Також лікування алкогольної залежності в Ірпені передбачає профілактику рецидиву. Цей процес є нітрохи не менш важливим, ніж усі описані вище. Адже після лікування всім без винятку хворим необхідно пройти не тільки лікування, а й реабілітацію. Завдяки комплексу заходів вдається не тільки позбутися залежності, а й зафіксувати результати й адаптуватися до нових умов життя. Це також гарантує стабільний психоемоційний стан хворого.

Алкоголізм є дуже серйозним захворюванням, яке змінює не тільки фізичний стан хворого, а й руйнує психіку. Унаслідок тривалого вживання алкоголю змінюється звичний ритм життя та руйнується коло спілкування, до якого людина звикла. до якого людина звикла.

Рекомендуємо пройти професійнелікування алкоголізму, ціна якого є більш ніж доступною. Курс передбачає не тільки поліпшення фізичного стану, а й моральну підтримку. Фахівці допомагають людям не піддатися спокусі та не повернутися до вживання спиртного. Хворі можуть відвідувати групові заняття та індивідуальні, також доступні тренінги та різноманітні лекції. Зустрічатися з психологами можуть і рідні людини, яка страждає від залежності.

Переваги клініки лікування алкоголізму “Пальміра “

У домашніх умовах і своїми силами позбутися залежності неможливо. Кожному необхідна професійна підтримка і допомога. Тому своїм клієнтам ми пропонуємо кодування на дому в Ірпені та низку інших заходів, комплекс яких дає змогу назавжди залишити в минулому захворювання.

Нашреабілітаційний центр для алкоголіків в Ірпеніпропонує комплексні рішення ваших проблем: очищення організму, кодування, медикаментозну та психологічну підтримку. Також передбачена і робота, спрямована на соціалізацію хворого. Тож після курсу лікування хворий може повернутися до повноцінного життя, але вже без алкоголю. Програма також унеможливлює рецидив.

медик

Проте незважаючи на всі переваги звернення до нас і усунення згубної пристрасті, слід бути готовим до того, що того, що швидкого позбавлення від алкогольної залежності у вас не буде. Незалежно від стадії розвитку таке захворювання є небезпечним і впоратися з ним можна тільки з докладанням великої кількості зусиль одночасно фахівців і самого алкоголіка. Наш персонал надає клієнтам гарантію досягнення повноцінного одужання після лікування алкоголізму в нашому стаціонарі. Томупри появі первинних ознак недуги у себе або близької людини важливо якомога швидше звертатися до фахівців за ефективним лікуванням алкоголіка в Ірпені.

У жодному разі не намагайтеся впоратися з проблемою самостійно в домашніх умовах за допомогою підручних засобів і народної медицини. Це призведе тільки до погіршення ситуації і зростання ризиків розвитку незворотних і важких наслідків.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка