м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування наркоманії в Ірпені - анонімно і недорого

Лікування наркозалежності в Ірпені. Анонімні та сучасні методи лікування від наркоманії. Анонімність. Гарантія.
067 111 29 05
doctor

стаціонарне лікування

Надаємо комплексне лікування наркоманії в Ірпені за доступними цінами. Залежність від наркотичних речовин є дуже серйозною проблемою, яка характерна для людей різного віку. Щоб назавжди залишити проблему в минулому, рекомендуємо звернутися до кваліфікованих фахівців: наркологів і психологів, які проведуть поетапне лікування.

У стінах нашої клініки ви отримаєте не тільки медикаментозне лікування наркоманії в Ірпені, але й також пропонуємо якісну психологічну підтримку. Працювати з психотерапевтами і психологами можуть не тільки хворі, а й їхні рідні. Це має величезне значення, оскільки знижує ризик рецидиву в майбутньому і дозволяє створити вдома комфортну атмосферу.

Етапи лікування залежності в Ірпені в клініці “Пальміра”

анонімний виклик

Надаємо допомогу наркозалежним незалежно від ступеня тяжкості хвороби. Для кожного клієнта фахівці розробляють унікальну програму, яка відповідає індивідуальним характеристикам людини: вік, стать, тривалість вживання наркотичних речовин та їхній тип.

Правильне лікування наркозалежності починається з якісного очищення організму. Цей процес називають детоксикацією. Фахівці використовують сертифіковані препарати, щоб вивести з організму токсичні речовини та хімікатів, які накопичуються в організмі в процесі вживання. Щоб позбавити людину від фізичних проявів залежності, використовуються крапельниці, таблетки та уколи. Правильно підібрані медикаменти прискорюють процес виведення токсинів з організму, завдяки чому поліпшується як фізичний, так і психологічний стан людини.

Рекомендовано пройти лікування від наркоманії в Ірпені в стаціонарі. Адже самостійно впоратися зі станом ломки і бажанням прийняти чергову дозу людині досить важко. Різке припинення прийому наркотиків без медикаментозної підтримки також може нашкодити організму. Тому найкращий варіант як для хворого, так і для його близьких - звернутися до спеціалізованого закладу.

Але детоксикація від наркотиків в Ірпені є лише першим етапом на шляху до подолання хвороби. Фахівці проводять ретельну діагностику, щоб оцінити шкоду, завдану організму наркотиками, і фактичний стан організму. Відштовхуючись від отриманих даних, складається унікальна програма лікування і відновлення. Індивідуальний підхід до кожного хворого дає змогу домогтися найкращих результатів, скоротивши при цьому термін лікування.

Те, скільки триватиме лікування залежності, залежить від індивідуальних характеристик кожної людини. Але не варто вірити тим, хто стверджує, нібито цієї хвороби можна позбутися за лічені дні. Лікування - це поетапний процес, кожен із пунктів якого є однаково важливим.

Переваги професійного лікування

Своїм клієнтам ми пропонуємо анонімне лікування наркоманії в Ірпені. Головною перевагою анонімної допомоги є те, що навіть близьке оточення хворого не знатиме про проблему. Це дає змогу без проблем повернутися на роботу або відновити стосунки з оточуючими.

Також якщо лікування наркотичної залежності проходить у приватному центрі, немає постановки на облік. Це також дає змогу зберегти конфіденційність і без проблем відновити соціальні зв’язки після закінчення курсу лікування.

персонал

Ще однією перевагою, якою володіє клініка лікування наркоманії в Ірпені, є комплексність підходу до лікування. Адже в процесі задіяні кваліфіковані фахівці найрізноманітніших галузей. Так, крім медикаментозної підтримки та проведення низки призначених маніпуляцій, хворі працюють із психологами та психотерапевтами. Програми лікування можуть бути як індивідуальними, так і груповими. Працюючи з психологами, хворі виробляють стійке бажання жити тверезим життям. Тож консультації одночасно є хорошим превентивним засобом, що запобігає рецидиву в майбутньому.

Тож у стінах нашого центру ви можете отримати якісне та комплексне лікування від наркоманії, ціна якого буде більш ніж доступною. Вартість розраховується індивідуально. Усе залежить від тривалості програми та її наповнення.

Адже комплексне лікування наркоманів в Ірпені також передбачає відновлення організму, функції та системи якого постраждали внаслідок вживання наркотичних речовин. Визначити наявність тих чи інших проблем дозволяє якісна діагностика, а фахівці підбирають методи вирішення проблем.

Тож якщо у вас або ваших близьких було діагностовано наркоманію, лікування має бути комплексним і професійним. Ми проводимо лікування від наркозалежності в Ірпені, яке гарантовано допоможе вам назавжди забути про залежність і повернутися до повноцінного життя.

Переваги центру для лікування наркоманів “Пальміра”

Лікувати наркомана від залежності в Ірпені та Київській області можна в будь-який час дня і ночі, оскільки працюємо ми цілодобово. А також для термінового надання допомоги ми готові негайно приїхати за вашою адресою і усунути всі негативні наслідки пристрасті до наркотиків. Незважаючи на надання послуг вищої якості, всі вони мають невисоку вартість і доступність для кожної людини.

А ще ми надаємо такі надійні переваги:

рука в руці

  • Ми працюємо при дотриманні принципів анонімності та конфіденційності даних про пацієнтів.
  • За необхідності ми використовуємо метод інтервенції для залежних, які заперечують наявність у себе проблем і не готові проходити лікування.
  • Весь процес лікування наркозалежності в Ірпені передбачає розміщення пацієнта в затишному і сучасному котеджі з необхідними зручностями і комфортом.
  • Комплексне обстеження пацієнтів при надходженні в стаціонар для складання плану терапії з персональним підходом.
  • Цілодобовий нагляд за пацієнтами та дотриманням ними призначень фахівців.
  • Демократичні ціни на всі види послуг.

Комплексне і надійне лікування наркоманії за доступними цінами з гарантією ефективності та надійності проводиться фахівцями наркологічного центру в Ірпені “Пальміра”. Звертайтеся до нас прямо зараз і ми вам обов’язково допоможемо.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка