м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Реабілітація наркозалежних у Вишневому - недорого й анонімно

Реабілітація наркоманів у приватному реабілітаційному центрі для наркозалежних "Пальміра" у Вишневому Київської області.
067 111 29 05
doctor

Якщо ви зіткнулися з проблемою наркоманії у своєї близької людини, вкрай необхідно звернутися по допомогу до фахівців, оскільки самостійно позбутися наркоманії неможливо. Реабілітація наркозалежних - процес складний і досить тривалий. Однак, тільки клініка лікування наркозалежних здатна допомогти хворому і позбавити його від згубної пристрасті, яка руйнує життя не тільки наркомана, а й його рідних. Правильно підібрана програма реабілітації наркозалежних здатна не тільки повністю вилікувати людину, а й допомогти їй соціалізуватися в суспільстві. Людина отримає відновлене здоров’я, а також соціальні, трудові та адаптивні навички.

Центр реабілітації наркоманів (Вишневе) “Пальміра” допоможе впоратися з будь-якою залежністю і повернутися до здорового активного життя без сліду вживання наркотику. Тут можна отримати повний курс лікування і реабілітації, який включає в себе і медикаментозну терапію, і психотерапію, і ресоціалізацію залежних.

Ціни на послуги

Реабілітація наркоманів: для чого вона потрібна?

Курс реабілітації розрахований на те, щоб повною мірою відновити всі навички людини, які були втрачені в наслідок залежного стану. Перш за все, центр допомоги наркоманам проводить комплекс заходів, спрямованих на усунення фізичної та психологічної залежності у хворого. Комплексний і водночас індивідуальний підхід до кожного пацієнта під час лікування дозволяє ефективно провести реабілітацію для наркоманів (Вишневе), адаптувати їх до життя без наркотиків, усвідомити і прийняти свою хворобу, повернути в суспільство як повноцінну соціальну одиницю.

Наркоманія вважається невиліковною хворобою, яка прогресує і помітно впливає на стан здоров’я людини. А без своєчасного належного лікування може призвести до її смерті. Якщо нічого не робити зі своєю залежністю, не лікуватися, залежний не зможе повернутися в суспільство, соціалізуватися. Ефективне лікування та реабілітація залежних можливі виключно за умови усвідомлення і прийняття проблеми. Якщо людина заперечує свою залежність, вилікувати її неможливо. Тільки усвідомлене ставлення до себе і свого стану, щире бажання позбутися залежності та жити нормально без наркотиків та інших психоактивних речовин здатні побороти наркоманію і стати першим етапів у лікуванні залежності.

Реабілітація - один із головних етапів лікування наркотичної залежності, який пропонує реабілітаційний центр наркозалежних. Недостатньо лише позбутися абстинентного синдрому шляхом детоксикації організму. Для того, щоб назавжди кинути вживання наркотиків, важливо грамотно підійти до проблеми. Клініка реабілітації наркозалежних у Вишневому особливу увагу приділяє комплексному підходу до лікування проблеми. Крім детоксикації та медикаментозної терапії, дуже важливою є психологічна підтримка. Неодмінно для ефективного лікування людини її слід ізолювати від несприятливого середовища, в якому мають місце спокуси у вигляді наркотиків. Корисним буде і відвідування психотерапевта, який допоможе знайти проблему і причину залежного стану, що допоможе позбутися проблеми, а також забезпечити спокійну і сприятливу атмосферу для вибудовування комфортних і довірчих стосунків.

Програма реабілітації залежних - ефективна допомога наркозалежним (Вишневе)

Для кожного пацієнта реабілітаційна програма в клініці лікування наркотичної залежності “Пальміра” підбирається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Це і стаж вживання наркотику, і сам вид вживаної речовини, а також загальний стан здоров’я наркомана. також загальний стан здоров’я наркомана. Враховуються також і особисті характеристики хворого. Так, залежно від стану пацієнта його лікування може проходити як в умовах стаціонару, так у деяких випадках навіть амбулаторним методом. Центр реабілітації наркозалежних застосовує три важливі етапи в лікуванні залежностей:

  • Зняття фізичної залежності за допомогою детоксикації організму і медикаментозного його підтримання для поліпшення фізичних показників при скасуванні наркотику.
  • Усунення психологічної прихильності. Реабілітаційний центр для наркоманів “Пальміра” пропонує послуги психолога, психотерапевта як на індивідуальних сесіях, так і в програмах групової психотерапії.
  • Одним із найголовніших етапів, які допомагають позбутися патологічної залежності та ніколи більше до неї не повертатися, це ресоціалізація наркозалежних. Даний етап проводиться реабілітаційним центром від наркоманії та допомагає адаптуватися до суспільства без наркотиків.

Реабілітаційний центр для наркоманів (ціни індивідуальні для кожного випадку й обговорюються з лікарем) проводить комплекс заходів, що допомагає раз і назавжди позбутися залежності і повернутися до нормального і здорового життя без наркотиків.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка