м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Кодування від алкоголю - ціни, адреси та відгуки

Кодування залежних від алкоголю за доступними цінами в Києві та Київській області. Ефективні методи кодування.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

кодування!

Професійне кодування від алкоголю в Києві та Київській області здійснюється медикаментозними і психотерапевтичними методами кваліфікованим персоналом приватного наркологічного центру “Пальміра”. Залежність від алкогольної продукції являє собою небезпечне захворювання, яке негативно відбивається на фізичному і психічному здоров’ї людини. і психічному здоров’ї людини. Тому при його появі слід якомога швидше звертатися до фахівців.

Найвірнішим рішенням усунення пияцтва назавжди є проходження комплексного лікування згубної пристрасті, яке передбачає тривале лікування. Але його можуть пройти далеко не всі залежні. І в цьому випадку можна вдатися до альтернативи у вигляді процедури кодування для лікування алкоголізму, яка допоможе позбутися алкогольної залежності. Вона допоможе надійно позбавити пацієнта залежності, але тільки за відсутності протипоказань і добровільної згоди людини на її отримання. А також необхідно за кілька діб виключити ймовірність прийому спиртовмісної продукції. Кваліфіковані фахівці наркологічного центру “Пальміра” можуть проводити таку якісну послугу в умовах сучасного стаціонару або вдома у клієнта за допомогою використання ефективних методик.

Вартість кодування від алкоголю в наркологічній клініці “Пальміра”

За необхідності отримання такої послуги для пацієнтів та їхніх родичів важливим питанням є те, скільки коштує такий захід. Насамперед слід сказати, що **наш наркологічний центр “Пальміра” застосовує демократичні ** ціни на кодування від алкоголізму в Києві, **тому вартість не стане для вас Ми намагаємося робити звернення до нас доступним для всіх громадян з будь-яким матеріальним станом, тому вартість не стане для вас перешкодою при отриманні якісних послуг. матеріальним станом.

Остаточна вартість блокування алкогольної залежності формується індивідуально відповідно до самопочуття залежного. залежного, обраним методом впливу та умовами його здійснення, іншими персональними особливостями. Але в будь-якому випадку клієнт буде повною мірою забезпечений високою якістю обслуговування і турботливим ставленням персоналу.

Така маніпуляція може проводитися неодноразово. Кожного наступного разу термін її дії збільшується, а ціна проведення скорочується. Спочатку здійснюється кодування на рік від пияцтва за низькою вартістю. Далі послуга діє вже два роки і більше відповідно, що відбивається на остаточній вартості.

Програми розробляються таким чином, щоб відновити психологічний стан і фізичне здоров’я хворого комплексно. Важливо не тільки вилікувати залежність від наркотиків, а й соціально адаптувати пацієнта до повернення до звичайного способу життя, тому в рамках реабілітації психологи проводять роботу, націлену на взаємодію пацієнта з оточенням. Саме комплексне лікування забезпечує повне одужання від залежності та попереджає ризик рецидиву.

Коли необхідно звертатися в клініку кодування в Києві від спиртного

лікар у халатіДанна маніпуляція проводиться для алкоголіків, які мають хронічну форму розвитку недуги та регулярно страждають від появи затяжних запоїв. Впоратися з такою ситуацією самостійно без негативних наслідків. ситуацією самостійно без негативних наслідків просто неможливо. Необхідно обов’язково в перерві між черговими запоями звернутися до професійних фахівців під час кількох днів повної тверезості.

У кожному окремому випадку лікарі підбирають персональний план впливу з урахуванням всіх особливостей протікання недуги у свого клієнта. Так, на початковій стадії розвитку пристрасті слід використовувати медикаментозний або психотерапевтичний метод. А під час прогресування, настання хронічної форми рекомендується використовувати Подвійний блок, що поєднує їхню сукупність.

Для пацієнтів, які випивають рідко і при цьому втрачають над собою контроль, випивають значно більше допустимої норми, насправді немає показань до такого заходу. І лікар може призначити для них курсовий прийом БАД або гомеопатичних препаратів.

Протипоказання до застосування найефективніших способів кодування від алкоголю

Фахівці нашого центру наркології застосовують для своїх клієнтів тільки надійні методи і технології впливу для досягнення повної відмови від пияцтва на довгий термін. Але застосовуватися вони можуть тільки за відсутності протипоказань. * *Серед них можна виділити присутність таких факторів:** доктор пише

 • Будь-які психічні відхилення незалежно від форми прояву.
 • Захворювання в області серцево-судинної системи.
 • Цукровий діабет.
 • Епілепсія, зокрема алкогольна з судомними нападами.
 • Збої функціонування печінки.
 • Жінкам не можна проводити таку процедуру тимчасово. До такого періоду належить вагітність або грудне вигодовування.

А також виділяються протипоказання до застосування психотерапевтичного впливу. Його не можна проводити за наявності розладів психіки, емоційної нестабільності, травм головного мозку, вірусних або інфекційних захворювань, онкологічних або хронічних хвороб. **Вам необхідно провести виведення із запою вдома або в стаціонарі перед процедурою. стаціонарі перед процедурою.

За будь-яких інших випадків і проблем із пристрастю до спиртної продукції можна звертатися за адресою кодування від алкоголю у Києві. Так само в нашій клініці є кодування за методом Довженка за доступною ціною. Ми готові в будь-який зручний для вас час проводити процедуру в умовах стаціонару або з виїздом фахівця додому до хворого.

Ефективне кодування від алкоголю в Києві та Київській області здійснюється висококваліфікованим персоналом приватної наркологічної клініки “Пальміра” за доступними цінами з гарантією позбавлення від пияцтва на довгий термін.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка