м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування алкоголізму у Вишневому

Центр лікування алкогольної залежності у Вишневому та Київській області "Пальміра" надає анонімну допомогу алкоголікам.
067 111 29 05
doctor

Алкоголізм є дуже серйозним захворюванням, яке полягає в залежності від напоїв, що містять етанол. У результаті цього серйозно страждають основні органи та системи організму. Також відбувається деградація особистості. Якщо була діагностована дана хвороба, необхідне професійне лікування алкоголізму у Вишневому.

Причини розвитку залежності

Багатьом залежним необхідне професійне кодування від алкоголізму у Вишневому. Для якісної роботи з хворим для початку необхідно визначитися з тим, які причини підштовхнули до вживання.

Однією з головних причин є те, що у людини накопичується велика кількість проблем, вирішити які вона не в змозі змозі. Також негативно позначитися на психологічному стані може і щоденна рутина – як вдома, так і на роботі.

Негативне оточення також може призвести до того, що людина все ж піддається спокусі та починає вживати алкоголь на постійній основі. У результаті людина втрачає здатність контролювати те, скільки вона п’є і як часто, тож що необхідно лише закодуватися від алкоголю. Ще одна причина – спроба сховатися від низки складнощів, які виникають у житті. Саме в алкоголі людина намагається знайти шлях до отримання задоволення.

Фахівці також розглядають генетичну схильність як одну з причин розвитку алкоголізму. Адже шанси здобути залежність набагато вищі в тих, чиї родичі також страждали від алкоголізму або наркоманії.

Незалежно від того, що призвело до формування залежності, необхідно ефективне лікування алкоголізму. Отримати таке лікування можливо тільки в умовах стаціонару.

Чи можна вилікувати алкоголізм

Якщо був діагностований алкоголізм, лікування у Вишневому має бути проведено професіоналами. Для подолання захворювання необхідний повний комплекс заходів. Методи підбираються залежно від фактичного стану хворого, віку, статі та наявності супутніх захворювань. Найкращих результатів вдасться досягти, якщо ви пройдете лікування в умовах стаціонару.

Так, кожному хворому доступнекодування від алкоголізму, ціна якого є більш ніж доступною. Але обмежуватися лише кодуванням не варто. Адже всім хворим доступний повний комплекс заходів. Лише так можна домогтися дійсно позитивних результатів.

Так, **кодування від алкоголю у Вишневому – це лише частина лікування. Йому передує детоксикація. Проводиться ця процедура з використанням прогресивних сертифікованих медикаментів. Залежно від стану хворого, фахівці призначають крапельниці, уколи або таблетки. Тривалість процедури визначається індивідуально, все залежить від низки характеристик. Правильно проведена детоксикація дозволить позбутися абстинентного синдрому і больових відчуттів. Це сприяє стабілізації психоемоційного та фізичного стану хворого. Це – один із важливих кроків до одужання.

Такожлікування алкогольної залежності у Вишневому передбачає і роботу з досвідченими психологами та психотерапевтами. Клієнт може відвідувати індивідуальні або групові заняття. Робота з досвідченими фахівцями дозволяє підвищити мотивацію відмовитися від вживання алкоголю і сформувати сприятливий для одужання емоційний фон. Працювати з психологами також можуть і рідні людини, яка страждає від залежності. Завдяки цьому стає набагато простіше впоратися з проблемою.

Ознаки залежності

У стінах центру кожен може отримати якіснелікування алкоголізму, цінаякого є більш ніж доступною. А щоб домогтися дійсно позитивних змін, необхідно якомога раніше звернутися по допомогу. Тому звертайте увагу на первинні ознаки розвитку захворювання.

Наприклад, людина може почати випивати поодинці, почуваючись при цьому комфортно. Нерідко людина намагається приховати від оточуючих факт вживання спиртних напоїв.

На тлі вживання з’являються ознаки агресії, а також підвищується рівень нервозності. Людина часто страждає від нервових зривів. Щоб не погіршити стан, можливо провестикодування на дому у Вишневому.

Одночасно з цим хворий втрачає здатність контролювати те, скільки він випиває. При цьому розвивається толерантність до вживаного алкоголю. Тож щоб домогтися ейфоричного стану, з кожним разом доводиться пити все більше і більше.

А щоб про проблему не дізналися близькі, хворий починає ховати алкоголь. Таким чином він намагається зберегти в таємниці залежність. Виявивши комплекс ознак або лише деякі з них, варто звернутися по допомогу до фахівців.

Нашреабілітаційний центр для алкоголіків у Вишневомупропонує всім, хто цього потребує, кваліфіковану комплексну допомогу. Тож уже незабаром ви зможете залишити залежність у минулому.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка