м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Цілодобова наркологічна допомога вдома в Києві

Цілодобова наркологічна допомога вдома в Києві та Київській області. Виклик нарколога 24/7. Приїдемо швидко.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

!на дому

Круглодобова наркологічна допомога на дому в Києві та Київській області надається досвідченими наркологами приватної клініки лікування залежностей “Пальміра” анонімно, конфіденційно і в терміновому порядку. Кожен наш пацієнт забезпечується широким спектром професійних і безпечних послуг з виїздом лікаря додому або госпіталізацією в сучасний стаціонар за наявності протипоказань до домашнього надання необхідних заходів.

На сьогодні такі послуги анонімного виклику фахівця додому стають дедалі більш затребуваними. Пояснюється це тим, що у багатьох громадян через важкий стан немає можливості самостійно відправитися в стаціонар клініки для терапії. Або ж отримання необхідних послуг необхідно в екстреному порядку.

Отримання платної допомоги залежним на дому цілодобово в Києві при зверненні в центр наркології “Пальміра” за лояльною ціною забезпечує досягнення успішного усунення всіх негативних і небезпечних наслідків згубної залежності. А завдяки нашим принципам дотримання конфіденційності всіх відомостей вам не доведеться турбуватися про те, що ваша проблема стане відома третім особам.

Наркологічна допомога вдома в Києві та її особливості

допомога пацієнту

Якщо вам необхідно екстрено усунути негативні наслідки залежностей, зняти больові відчуття і нормалізувати своє самопочуття, то вірним рішенням буде виступати звернення до досвідчених наркологів приватної клініки ** **“Пальміра”. Ми працюємо цілодобово, готові негайно реагувати на заявки, що надходять, і відразу ж виїжджати за вашою адресою **для виведення із запою, купірування синдрому абстиненції, усунення похмільного синдрому або надання інших ефективних і надійних послуг за доступними цінами. Завдяки роботі наших фахівців ви гарантовано зможете позбутися абстинентного синдрому, отримати надійне виведення із запою, впоратися з похміллям і іншими негативними наслідками.

Спочатку фахівець проведе бесіду з самим залежним і його родичами, з’ясує всі особливості ситуації та проведе необхідне обстеження. **Обов’язково перевіряється присутність протипоказань для впливу в домашніх Якщо їх не було виявлено, то лікар складає план терапії і приступає до її проведення.

Швидка допомога в Києві в домашніх умовах

Кваліфікований персонал нашого центру наркології “Пальміра” цілодобово готовий отримувати заявки з боку клієнтів і відразу ж виїжджати для надання всіх необхідних послуг. За відсутності протипоказань спочатку вплив починається з процедури детоксикації. Вона допомагає безпечно очистити організм від отруйних речовин і токсинів із застосуванням внутрішньовенної лікарської крапельниці. І вже через кілька хвилин хворий відчує полегшення і його стан нормалізується.

На завершення лікар проводить із пацієнтом сприятливу бесіду, під час якої пояснює всю небезпеку згубної пристрасті та наводить докази про необхідність повноцінного лікування. Більша частина клієнтів після цього справді погоджується на лікування і направляється в стаціонар.

допомога пацієнту вдома

Проте, незважаючи на всі переваги такої послуги, її ефективність, оперативність, доступну вартість, ви отримаєте лише тимчасовий ефект. Вона не допоможе впоратися із залежністю і назавжди вилікуватися від неї. Але вона може стати першим і вкрай важливим кроком у боротьбі з небезпечною пристрастю і повернення до повноцінного, здорового життя.

Надійна наркологічна допомога на дому в Києві надається персоналом наркологічного центру “Пальміра” за доступною вартістю для отримання якісної та надійної послуги нарколог на дім з метою отримання всіх необхідних заходів.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка