м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Допомога при передозуванні наркотиками в Києві

Цілодобова допомога при передозуванні наркотиками в Києві та Київській області. Виклик нарколога 24/7. Приїдемо швидко!
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

!на дому

Передозування наркотиками - це, напевно, найнебезпечніша ситуація в житті будь-якого наркомана. Адже в разі ненадання першої допомоги ситуація може спричинити смерть людини. По суті, передозування наркотиками або лікарськими препаратами може виникнути на тлі перевищення критичної дози їхнього вживання. Щоб вчасно врятувати людину, важливо знати, як поводитися в подібних ситуаціях і вміти надати першу допомогу при передозуванні наркотиків.

Передозування наркотиками: симптоми та головні ознаки

Найчастіше рідні наркомана обізнані про те, що їхня близька людина вживає наркотичні або психотропні речовини. Так чи інакше, але багато хто вже давно морально готовий до того, що в будь-який момент може статися передозування. Але бувають і такі випадки, коли про вживання наркотиків люди дізнаються вже після того, як у людини сталося передозування. Саме тому дуже важливо мати уявлення про те, які саме симптоми притаманні цьому стану, щоб знати, коли важливо звернутися до медзакладу, де хворому нададуть допомогу в разі передозування наркотиків. Отже, основні ознаки передозування наркотиками такі:

  • У наркомана спостерігається сплутаність свідомості. Він відчуває галюцинаційні напади, що не минають протягом досить тривалого часу.
  • Залежний відчуває сильну сонливість і загальмованість реакцій.
  • Колір обличчя і тіла набуває блідого практично синюшного відтінку.
  • Мовлення людини стає вельми сповільненим і частково порушеним.
  • Нерідко можуть мати місце тремор, підвищена пітливість або навіть судоми.
  • Деякі наркомани відчувають не просто погіршення зору, а навіть відчувають повну сліпоту. При цьому їхні зіниці можуть бути як сильно звужені, так і розширені. А будь-яка реакція на світло відсутня.
  • Передозування наркотиками (кома або іншими речовинами) здатне викликати сильне запаморочення, ускладнення дихання, задишку, нудоту і аж до піни з рота.

Незважаючи на те, який вигляд має передозування наркотиками, якщо має місце хоча б один-два з перерахованих вище симптомів, варто негайно звертатися до фахівця. Інакше наслідки можуть бути непоправними.

Що робити при передозуванні наркотиками?

допомога пацієнту

Як відомо, у різних ситуаціях передозування наркотиками наслідки можуть проявлятися або одразу після їхнього прийому, або відстрочено, задовго після вживання токсинів. Якщо ви підозрюєте в людини передозування, порядок першої допомоги при передозування наркотиків має починатися з виклику спеціалізованої бригади медиків. Дуже важливо пам’ятати, що ніхто крім лікарів не може призначати лікарські препарати. Тому слід утриматися від самодіяльності, щоб не погіршити поточний стан хворого.

Однак, поки допомога в разі передозування (Київ) тільки в дорозі, ви теж можете допомогти близькому. Дуже важливо контролювати його стан. Так, якщо наркоман перебуває у свідомості, важливо не дати йому заснути або відключитися. Для цього можна акуратно розтирати йому шийний відділ або мочки вух. Це дасть змогу зняти спазм і розслабити, але водночас залишатися в свідомості. Якщо ви в курсі, що наркотик було вжито оральним шляхом, неодмінно дайте наркоману адсорбент і багато води. Це дасть змогу знизити силу психотропного впливу на організм.

Неодмінно потрібно допомогти наркоману нормально дихати. Неодмінно розстебніть комір, зробіть усе можливе, щоб надати доступ повітря людині. Також можна зняти верхній одяг і допомогти прийняти комфортну позу для максимально рівного дихання. Не розслабляйтеся. Далеко не всі наркомани при передозуванні поводяться тихо і мирно. Будьте готові до видінь і галюцинацій, агресії або зайвої збудженості.

У разі втрати свідомості варто акуратно покласти людину на бік. У разі, якщо серцеві ритми наркомана не прослуховуються, переходьте до серцево-легеневої реанімації.

Передозування наркотиками: перша допомога від клініки “Пальміра” в Києві та області

Надання першої допомоги в разі передозування наркотиками настільки ж важливе, як і реабілітаційні заходи. Якщо ви хочете, щоб ваш близький був живий і зміг знайти шанс на нормальне здорове життя, в якому не буде жодного місця наркотикам, варто оточити його підтримкою і звернутися по допомогу до кваліфікованих лікарів. У клініці “Пальміра” завжди прагнуть допомогти кожному, хто цього потребує. Що б не трапилося у вашому житті, навіть якщо ви збилися зі шляху, ми допоможемо вам знайти свій шлях і позбутися алкогольної або наркотичної залежності раз і назавжди!

Не важливо, чи приймала людина амфетамін, марихуану або наркотик сіль, передозування може статися в будь-який момент. Тому дуже важливо бути готовим до подібної ситуації, щоб мати можливість врятувати життя людини і допомогти їй впоратися із залежністю.

допомога пацієнту вдома

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка