м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркологічний центр у Києві "Пальміра"

Приватний наркологічний центр у Києві та Київській області "Пальміра" надає допомогу в разі наркоманії, алкоголізму та ігроманії.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

!!наркоцентр

**Хороший приватний наркологічний центр у Києві та Київській області “Пальміра” забезпечує пацієнтів ефективними послугами з лікування алкоголізму чи інших форм залежностей, а також лікарі готові проводити терапію з позбавлення від Ми беремося за будь-які, навіть найважчі та найзапущеніші випадки і зробимо все необхідне для досягнення надійних результатів. досягнення надійних результатів. Крім безпосереднього лікування залежних від наркоманії, алкоголізму чи іншої пристрасті, ми надаємо всю необхідну допомогу і підтримку його родичам, допомагаємо усвідомити небезпеку ситуації і вибудувати правильну модель спілкування із залежним, це дасть змогу запобігти зривам у майбутньому.

Анонімний наркологічний центр у Києві уважно стежить і підбирає свій штат. Тому він включає в себе тільки кваліфікованих і досвідчених наркологів, психологів, психотерапевтів або інших фахівців з відповідною освітою і наявністю ліцензії на виконання своєї професійної діяльності.

Ми працюємо щодня, цілодобово без перерв, тому звернутися за адресою нашого сучасного стаціонару можна у зручний для вас час. А також низку послуг ми готові надавати з виїздом фахівця додому до хворого.

Київський приватний наркологічний центр “Пальміра”

лікар у халаті

Номер телефону нашого наркологічного та анонімного центру в Києві працює цілодобово і ви завжди можете за ним зателефонувати для отримання всієї необхідної інформації з приводу наданого спектра послуг, обслуговування, цін та інших відомостей. Або ж всю необхідну інформацію можна вивчити самостійно на офіційному сайті наркологічного центру у відповідних розділах. Ще на ньому ви зможете ознайомитися з відгуками наших пацієнтів та їхніх родичів про сервісі, що надається повною мірою забезпечуються наркологічною допомогою.

З кожним клієнтом ми працюємо персонально Насамперед здійснюється обстеження, в ході якого лікар визначає ситуацію, що склалася, і складає план лікування з усіма особливостями організму і наявної недуги. При цьому хворий розташовується в комфортному стаціонарі з усіма зручностями і перебуває під цілодобовим наглядом фахівців, готових у будь-яку хвилину надати професійну допомогу.**

Наркологічний центр міста Київ і принципи функціонування

Застосування індивідуального підходу до пацієнтів так само використовуємо мотивацію на лікування. Для цього з кожним клієнтом проводяться бесіди і цього з кожним клієнтом розмовляє лікар, проводить його обстеження. Це дає змогу отримати точну картину та врахувати всі особливості для отримання ефективного та стійкого результату.

  • Дотримання анонімності та конфіденційності відомостей. Про ваше звернення та проходження терапії в наших стінах не дізнається жодна третя особа і не буде обов’язкового взяття на облік з наркоманії або алкоголізму.
  • Спрямованість на досягнення тільки стійкого і продуктивного результату**. Ми використовуємо передові методи впливу для того, щоб раз і назавжди позбавити людину від небезпечної пристрасті і не допустити рецидиву.

Напрямки діяльності наркологічного реабілітаційного центру “Пальміра”

Консультація з лікарем

  • Лікування будь-яких форм залежностей, усунення негативних наслідків і першопричин виникнення в умовах сучасного стаціонару.
  • Надання термінової наркологічної допомоги вдома у хворого.
  • Професійні медикаментозні та психотерапевтичні методики ефективного кодування від алкогольної залежності.
  • Комплекс заходів, спрямованих на усунення відхилень психіки і нормалізацію психоемоційного фону клієнта.
  • Психокорекція небезпечних пристрастей.
  • Складання та проведення надійної реабілітаційної програми для досягнення повноцінного одужання і повернення до здорового та щасливого життя.

Платний наркологічний центр в Києві “Пальміра” готовий надати вам всю необхідну допомогу в боротьбі з залежностями для позбавлення від них назавжди, а також відхиленнями психіки. Ми допоможемо відновити ослаблений організм і більше ніколи не повертатися до нездорових пристрастей.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка