м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Анонімний виклик нарколога в Києві додому

Анонімний виклик досвідченого нарколога додому при складному стані в Києві та Київській області. Ефективна та надійна допомога. Швидко. Цілодобово.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

телефон лікаря нарколога!

Терміновий виклик нарколога в Києві цілодобово додому до пацієнта можуть здійснювати кваліфіковані фахівці сучасної клініки лікування залежностей “Пальміра”. Наркоманія та алкоголізм украй негативно впливає на фізичне і психічне здоров’я будь-якої людини, сприяє руйнуванню всіх галузей і сфер її життя. Регулярне вживання ПАР протягом тривалого періоду сприяє накопиченню в організмі великої кількості отрут і токсинів. Це призводить до таких негативних наслідків, як запій, передозування, інтоксикація, абстинентний синдром або інше.

За такої ситуації кваліфікована швидка наркологічна допомога потрібна в екстреному порядку. І звернення по неї буде єдино правильним рішенням для усунення негативної симптоматики і зниження ймовірності розвитку незворотних наслідків. За такою послугою ви завжди можете звернутися в Київський центр наркології “Пальміра” і викликати терміново лікаря з наркології за прийнятними цінами. Спеціаліст прибуде до вас не пізніше години з моменту отримання заявки, проведе консультацію з клієнтом і його рідними, надасть всі необхідні заходи для безпечної нормалізації стану. К кожного залежного у нас застосовується персональний підхід, що забезпечує надійність і ефективність надаваних послуг.

Анонімний виклик нарколога в Києві та Київській області

!!лікар розмовляє телефоном

Платна наркологічна клініка “Пальміра” має професійний штат досвідчених фахівців у галузі наркології, психології, психотерапії, реабілітології. Усі вони мають відповідну освіту, ліцензії та сертифікати на виконання своєї професійної діяльності. Вони максимально відповідально ставляться до своєї роботи, завдяки чому ми забезпечуємо успішні результати навіть у складних і запущених випадках.

**Як тільки ми отримуємо заявку від клієнта про необхідність термінового приїзду платного наркологічного лікаря, то відразу ж Кваліфікований і анонімний нарколог у Києві оперативно проведе всі необхідні заходи щодо усунення негативної симптоматики, а саме заходи щодо усунення негативної симптоматики та відновлення нормального стану.

При отриманні невідкладної наркологічної допомоги в нашій клініці “Пальміра” ви будете повною мірою забезпечені високою якістю проведених послуг платного фахівця з гідним сервісом. Всі наші послуги носять анонімний і конфіденційний характер, тому вам не слід переживати про збереження в таємниці візиту приватного нарколога до вас додому.

У яких випадках необхідні анонімний виклик лікаря нарколога з клініки “Пальміра”

На сьогоднішній день є кілька причин для оперативних наркологічних послуг нарколога на дому:

 • Алкоголік понад 4 доби розпиває спиртову продукцію, перестає себе контролювати і не може зупинитися. У цьому випадку важливо зробити невідкладний виклик фахівця для виведення із запою в домашніх умовах.
 • Алкозалежний страждає від сильного похмілля і йому необхідна допомога з боку досвідченого нарколога. Викликати лікаря додому додому можна для пацієнтів, які зважилися на процедуру кодування від алкогольної залежності, або ж перебувають у нетверезому стані.
 • Наркозалежний не може отримати нову дозу заборонених речовин і у зв’язку з цим страждає від гострої ломки з дискомфортом і больовим синдромом. Йому важливо якомога швидше отримати екстрену та анонімну допомогу нарколога на дому.
 • Наркологічний центр “Пальміра” в Києві забезпечує клієнтів якісними послугами кодування від алкогольної залежності за допомогою ефективних методів і цілодобовим виїздом нарколога додому.

**Ще ми готові надавати термінову наркологічну допомогу в Києві для тих пацієнтів, які не визнають у себе ніяких проблем із забороненими речовинами і не готові боротися зі своєю пристрастю.

виклик колаж

У такій ситуації майже завжди родичі не можуть самостійно відправити людину на лікування. І тоді приїзд лікаря за вашою адресою може вплинути на результат ситуації завдяки застосуванню методу інтервенції. За допомогою такого методу вдається надійно формувати у клієнта мотивацію і бажання на ведення здорового способу життя, усунення згубної залежності назавжди.

Дії платного нарколога після прибуття додому в Києві

!анонімний виклик

При зверненні в нашу наркологічну клініку “Пальміра” ви будете оперативно забезпечені приїздом фахівця в будь-який час дня і ночі. Нарколог проведе всі невідкладні процедури платно й анонімно для нормалізації самопочуття й усунення негативної симптоматики. усунення негативної симптоматики.

Спочатку проводиться огляд і обстеження залежного, довірча бесіда з ним і його родичами, а також виявляється наявність протипоказань до домашнього впливу. Якщо протипоказань не було виявлено, то лікар складає індивідуальний план відновлення для максимально безпечної нормалізації самопочуття клієнта за доступними цінами.

Оперативний і анонімний виклик нарколога в Києві та Київській області здійснюється персоналом нашої наркологічної клініки “Пальміра” за доступними цінами для якісного і надійного усунення негативної симптоматики залежностей. Звертайтеся до нас прямо зараз і ми вам обов’язково допоможемо, при цьому дотримуючись анонімності та конфіденційності всіх відомостей.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка