м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Реабілітація наркозалежних та алкоголіків

Якісна реабілітація наркозалежних і алкоголіків у приватному реабілітаційному центрі для наркозалежних "Пальміра" в Києві
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

хлопець

Сучасний реабілітаційний центр для наркозалежних і алкоголіків у Києві та Київській області *. *“Пальміра” надає для своїх пацієнтів надійний спектр послуг з досягнення відновлення організму, ослабленого в процесі прийому ПАР. А також ми гарантуємо повноцінне одужання при лікуванні залежності від наркотиків або алкоголю.**

І для ефективних результатів ми використовуємо у своїй практиці відому в усьому світі програму “12 кроків”. Вона вже довела свою надійність на практиці і допомогла величезній кількості людей кинути згубну тягу, назавжди повернутися до повноцінного і здорового життя. До кожного підопічного у нас застосовується індивідуальний підхід, який при здійсненні програми відновлення буде будуватися з урахуванням особливостей організму і наявного захворювання. Це дозволить раз і назавжди відмовитися від ПАР, комфортно повернутися в соціум і відчути себе його важливою частиною.

Необхідно розуміти, що навіть за умови комплексного і тривалого проходження терапії проти нездорової пристрасті немає жодної гарантії того, що через деякий час людина не стане знову пити або вживати заборонені речовини. Саме програма реабілітації залежних допомагає безпечно досягати відновлення, усуває найбільш важку форму психологічної залежності, допомагає змінити мислення, світосприйняття і призводить до формування вкрай негативного ставлення до ПАР. В результаті хворому просто стане нецікаво отруювати своє життя і він придбає мотивацію тільки на здоровий спосіб життя.

Ефективні методи відновлення в реабілітаційному центрі “Пальміра”

Наш кваліфікований персонал ретельно добирається і складається виключно з досвідчених фахівців з відповідною медичною освітою, які мають медичною освітою, необхідними сертифікатами та дозволами. Вони знають всі тонкощі успішної роботи з усунення згубних пристрастей.

Починається весь процес відновлення з комплексного обстеження клієнта, бесіди з ним. На підставі всіх отриманих відомостей лікар складає оптимальний план впливу, вибирає найбільш підходящі методи, сертифіковані препарати. Усе це дає змогу досягати продуктивного результату. У більшості випадків проводяться такі процедури: вибір лікування

** Купірування синдрому абстиненції. Для цього застосовується встановлення спеціалізованої крапельниці з комплексом лікарських засобів. Він допомагає ефективно очистити ослаблений організм від усіх накопичених токсичних речовин і оперативно поліпшити самопочуття хворого.

  • Психотерапевтичний вплив і психокорекція. Проводиться вона професійною командою психологів і психотерапевтів для придбання залежним стійкої мотивації на проходження всіх етапів відновлення до кінця. Хворий усвідомлює всю складність ситуації і хоче приймати допомогу від лікарів.
  • Медикаментозна терапія. Курсовий прийом лікарських засобів для нормалізації втраченої працездатності всіх внутрішніх органів і систем. При цьому персонально підбираються медикаментозні засоби, дозування, тривалість курсу.
  • Набуття втрачених навичок комфортного та безпечного перебування в соціумі.** Персонально складена соціальна адаптація для повернення в соціум. соціальна адаптація для повернення до повноцінного життя в суспільстві.

Без такої надійної програми не можна говорити про повне одужання клієнта. Прямо зараз звертайтеся в наш наркоцентр ** **“Пальміра” в Києві для проходження всіх етапів і позбавлення від небезпечної залежності на все життя.

Реабілітаційний центр “Пальміра” і принципи його функціонування

допомога

  • Дотримання анонімності та конфіденційності інформації про звернення клієнтів. Усі дані про вас, ваш стан та історії звернення перебувають тільки в стінах нашого стаціонару, не надаються жодним третім особам і ще унеможливлюється постановка на облік щодо наркоманії або алкоголізму.
  • Розміщення залежних у комфортних умовах стаціонару закритого типу**. Під час перебування в ньому фахівці здійснюють цілодобовий нагляд за хворим і його станом, виключаються будь-які контакти з колишнім негативним колом спілкування. Це значно підвищує продуктивність відновлювальних заходів.
  • Позбавлення від психологічної форми пристрасті та відновлення порушеної психіки клієнта. Наша кваліфікована діяльність спрямована на активацію і запуск природного процесу самореалізації. Під час впливу людина набуває колишніх втрачених навичок отримання радості та задоволення, а також подолання негативних ситуацій без прийому ПАР.
  • Ми готові надавати послуги не тільки дорослому населенню, а й підліткам. Обов’язково береться до уваги те, що їхня психіка ще не остаточно зміцніла. Для таких залежних ми застосовуємо спеціалізований підхід, який високоефективний і абсолютно безпечний.

Програма “12 кроків” у сучасному центрі реабілітації “Пальміра”

персонал лікарі

Наш кваліфікований персонал для своїх пацієнтів застосовує тільки надійні та ефективні методи позбавлення від наркоманії або алкоголізму. Усі вони гарантують досягнення повноцінного одужання навіть у найзапущеніших випадках. Ми допоможемо кожній людині впоратися зі своєю проблемою раз і назавжди.

Як показує багаторічна світова практика, найуспішнішим заходом для відновлення після прийому алкоголю або наркотиків є саме програма **“12 кроків”. Головне завдання її використання полягає в усвідомленні клієнтом того, що він не самотній, його проблема є і у багатьох інших людей. А разом впоратися з нею набагато простіше і Для цього проводяться надійні індивідуальні та групові заняття з психотерапевтом, під час яких наркомани та алкоголіки беруть участь у яких наркомани та алкоголіки вчаться долати життєві труднощі без вживання ПАР. А також лікарі допомагають клієнтам виробити стійку мотивацію на проходження всіх етапів відновлення до самого кінця і клієнти більше ніколи не захочуть повертатися до активної форми пристрасті.

Усі послідовні дії професійної програми реабілітації в центі “Пальміра” спрямовані на те, щоб пацієнт зміг без зайвого дискомфорту повернутися до щасливого і повноцінного життя. У нас застосовується демократична цінова політика, завдяки якій на всі послуги надаються максимально доступні та обґрунтовані ціни. Вони роблять можливим звернення до нас клієнтів з різним матеріальним станом.

Прямо зараз звертайтеся в наш реабілітаційний центр для алкоголіків і наркозалежних “Пальміра” в Києві для усунення всіх проблем, пов’язаних із наркотичною або алкогольною залежністю. Ми гарантуємо повноцінне одужання і повернення до здорового життя кожному пацієнту.

Реабілітація алкоголіків у Києві - від 10000 ГРН | Клініка Пальміра Реабілітація алкоголіків у Києві - від 10000 ГРН | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних у Києві від 10000 ГРН | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних у Києві від 10000 ГРН | Клініка Пальміра Ресоціалізація наркозалежних у Києві - від 10000 | Клініка Пальміра Ресоціалізація наркозалежних у Києві - від 10000 | Клініка Пальміра
Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 28-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка