м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Реабілітація наркозалежних в Ірпені - недорого й анонімно

Реабілітація наркоманів у приватному реабілітаційному центрі для наркозалежних "Пальміра" в Ірпені Київської області.
067 111 29 05
doctor

Якщо ви хочете раз і назавжди домогтися повної ремісії своєї близької людини, яка страждає на наркотичну залежність, вкрай важливо пройти повний курс реабілітації наркозалежних. Грамотно підібране лікування допоможе побороти не тільки фізичну, а й психологічну залежність, а також допомогти людині заново соціалізуватися в суспільстві без наркотиків та інших психостимулювальних речовин.

Важливо розуміти, що наркоманія, як і інші види залежностей, вважаються патологічними порушеннями як поведінкового, так і психічного характеру. При цьому проявляється хвороба і на фізичному, і на психоемоційному рівні. Існує безліч причин, які можуть спричинити наркоманію. Що б не стало причиною розвитку наркотичної залежності, клініка реабілітації наркозалежних в Ірпені “Пальміра” допоможе відновити людину на фізичному рівні, очистити її організм від шкідливих токсинів, а також завдяки плідним заняттям із психологом і психотерапевтом позбутися психологічної залежності.

Реабілітація наркоманів - від залежності до повної ремісії

Варто розуміти, що хвороба наркоманії належить до таких, які неможливо вилікувати. Проте, правильно підібрана програма реабілітації наркозалежних допоможе досягти тривалої ремісії, зокрема й довічної. Під ремісією розуміють усвідомлене рішення наркомана про відмову від вживання наркотичних засобів. При цьому людина активно користується практиками самоконтролю, які допомагають не допустити зриву з її боку. Саме з цієї причини одним з основних чинників лікування та реабілітації залежних є ресоціалізація наркозалежних, тобто відновлення соціальних зв’язків, втрачених через пристрасть до наркотиків.

Наркоман не буде проводити в клініках або центрі реабілітації наркозалежних весь час. Більша частина його життя проходить безпосередньо в суспільстві серед інших людей. Хворому вкрай важливо навчитися вибудовувати гармонійні стосунки з іншими людьми без наркотиків. У період реабілітації в центрі допомоги наркоманам хворим надається всебічна підтримка. Це і детоксикація організму, і медикаментозна терапія, і психотерапія, а також допомога в соціальних аспектах життя та адаптації людини.

Головним завданням для реабілітаційного центру наркозалежних є допомога в усуненні тяги до вживання наркотиків та інших психоактивних речовин, у відновленні нормальних взаємовідносин із сім’єю, рідними та близькими людьми, а також отримання необхідних навичок для самостійного життя без наркотиків.

Центр реабілітації наркоманів (Ірпінь) “Пальміра”: етапи відновлення наркозалежних

Допомога наркозалежним (Ірпінь) у будь-якому реабілітаційному центрі для наркоманів (ціни встановлюються індивідуально) складається з декількох найважливіших етапів, кожен з яких має великий вплив на відмову хворого від вживання наркотиків. Так, для досягнення тривалої або навіть повної ремісії в ідеалі можуть допомогти такі п’ять пунктів лікування наркоманії:

  1. Фізіологічна діагностика стану хворого допомагає фахівцям реабілітаційного центру для наркоманів оцінити ступінь ураження наркотиками його організму. Завдяки розгорнутому аналізу крові, дослідженням головного мозку, а також деяким іншим діагностичним дослідженням також деяким іншим діагностичним дослідженням можливо оцінити шкоду, заподіяну людині наркотиками. Крім того, подібні аналізи допоможуть упевнитися в тому, що в процесі лікування і реабілітації пацієнту не стане гірше.
  2. Діагностика психічного стану в реабілітаційному центрі від наркоманії дає змогу дізнатися особливості особистості, виявити можливі психічні розлади, а також запобігти можливим погіршенням психоемоційного характеру. 3 Медикаментозна терапія є невід’ємною частиною будь-якого процесу реабілітації. У клініці лікування наркотичної залежності “Пальміра” враховують індивідуальні особливості кожного пацієнта, стаж наркоманії та безпосередньо вид вживаного наркотику. Це важливо для грамотного складання плану лікування та ефективної реабілітації в центрі. Не варто забувати і про детоксикацію організму, завдяки якій кров і органи хворого очищаються від згубних речовин і токсинів.
  3. Реабілітація для наркоманів (Ірпінь) полягає в наданні психологічної допомоги пацієнтам у вигляді індивідуальної, групової або сімейної психотерапії.
  4. Клініка лікування наркозалежних “Пальміра” велику увагу приділяє ресоціалізації хворих, головним завданням якої є допомога в адаптації до суспільства без вживання наркотиків та інших психоактивних препаратів і речовин.
Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка