Для успішного подолання алкогольної залежності необхідно вибрати ефективний метод кодування. Нині існує безліч різних підходів, і оптимальний варіант найкраще підбирати спільно з наркологом. Професіонал визначить поточний стан організму пацієнта і запропонує метод, що забезпечує найкращий результат.
Як отримати максимальний результат від кодування?
Серед великого різновиду кодування існує один дуже дієвий метод, який називається гіпноз Довженка. Цей спосіб уперше був задіяний 35 років тому і донині він є максимально ефективним у лікуванні алкоголізму. Ввів його в практику відомий психіатр і нарколог Олександр Довженко.
Сьогодні таку практику використовують не тільки в країнах колишнього СРСР, а й за кордоном. Цей метод впливає не тільки на фізіологічний стан пацієнта, а й на психологічний. У такий спосіб людина отримує мотивацію, що дає їй змогу якнайшвидше розпрощатися із залежністю. Люди отримують можливість повернутися до нормального життя, налагодити стосунки з сім’єю і вибудувати соціальні зв’язки.
У чому суть кодування за Довженком?
Під час використання такого методу нарколог вводить пацієнта в гіпнотичний стан. Після перебування під гіпнозом людина втрачає будь-який інтерес до алкоголю, що позбавляє її від алкоголізму загалом. Варто зазначити, що таке кодування має проводити тільки вузькопрофільний фахівець у стінах клініки. Метод Довженка рекомендований тільки в тих випадках, коли у людини є чітка мотивація і вона дійсно хоче зав’язати з алкоголізмом. Якщо кинути пити є не її бажанням, а потребою родичів, то в такому разі гіпноз не буде ефективним.
Ще одним дуже важливим аспектом є те, що пацієнт перед сеансом повинен не вживати алкоголь кілька днів. Якщо пацієнт не може самостійно відмовитися від алкоголю і йому потрібна детоксикація, то тоді метод Довженка заборонений. Пацієнта повинні реанімувати і вивести з організму всі токсини. Ефективність гіпнозу за Довженком може бути тільки в тих випадках, коли пацієнт може якийсь час самостійно утриматися від вживання спиртних напоїв і мотивований до одужання.
Ефективність підшивки та гіпнозу Довженка одночасно
Виникають ситуації, коли у людини зникає мотивація і вона знову має сильний потяг до алкоголю. Для того щоб уникнути таких ситуацій, у медичній практиці використовують гіпноз Довженка та підшивку одночасно. Об’єднання таких практик дає змогу перестрахувати пацієнта на випадок зриву. Коли у хворого в тілі є вшита капсула або введені спеціальні медикаменти, які провокують неприйняття алкоголю організмом, то навіть у разі рецидиву, людина не зможе зірватися.
Капсула зазвичай вшивається під лопатки або сідниці, щоб людина не змогла її самостійно дістати. Тому навіть якщо пацієнт психологічно вирішить знову повернутися в стан алкогольного сп’яніння, то він не зможе це зробити, оскільки введені ліки або капсула викликатимуть такі симптоми:
- блювоту;
- нудоту;
- запаморочення;
- головний біль;
- загальну слабкість і погане самопочуття.
Таким чином людина не зможе повернутися до алкоголізму, оскільки ці два методи надають максимально позитивний ефект у боротьбі з алкозалежністю.
Чому варто вибрати кодування?
Багато людей одного разу пристрастившись до алкоголю вже не можуть кинути самостійно. Саме тому, щоб врятувати людині життя, необхідно вчасно надати їй допомогу. Кодування дає змогу закріпити бажання людини впоратися із залежністю. Лікар за допомогою навіювання формує психологічну установку, яка спрямована на те, щоб людина кинула пити. Такий метод безпечний як для фізичного, так і психічного здоров’я людини. Дуже важливо звернутися в спеціалізовані клініки, де кодування зможуть провести лікарі з відповідною освітою.